sejas krçms

Aizsāka dzuksters 

sejas krçms
11.12.2007 23:25
aiziet meitenes, kurð ir pats labâkais sejas krçms? vnk gribu gludu sejas âdu un bez nekâdâm pinnçm.
Re: sejas krçms
11.12.2007 23:48
1.kaart meitenes NEZIN kursh Tev buus labaakais.
2.kaart tikai krems pinneem neliidz
3.kaart: es eju regulaari uz solaariju (reizi 10dienaas noteikti, bet biezhaak arii nav iisti vajadziigs), lietoju Biotherm skrubi (1x nedeeljaa un daru to pirms skuushanaas), Biotherm sejas tiiriitaajs katru 2. dienu, Biotherm sejas mitrinoshais krems (driizaak es to deeveetu par emulsiju), bet taads kas netauko aadu katru riitu . Bet kosmeetika ir piemekleeta manam aadas tipam. Pinnes metas man tikai peec ilgas kaitiigu vielu lietoshanas. I to kaadas paaris tikai uzmetas.

P.S.
neaizmirsti ka arii aareejaa aada ilgojas peec ruupeem. Un griezies pie kaada laba kosmetologa.

P.P.S.
Zinaaji ka ir sejas kremi kas maksaa a 300Ls meenesim? :) Taadeelj ir muljkjiigi prasiit labaako ;) Personigi es iesaku saprati jau ko - Biotherm. Nav Drogu cenaa, bet nav pa 300 :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 11.12.2007 23:49 by Mateus.
Re: sejas krçms
12.12.2007 06:57
Re: sejas krçms
12.12.2007 09:00
takð katram individuâlas âdas îpatnîbas. vienam jûtîga, otram alerìiska, treðam vçl kaut kâda. Pie savas atbildes nonâksi tikai izmçìinot un eksperimentçjot, un saprotot, kas der tieði tev. Ieteikt var daudz un dikti, bet kas der vienam, neder otram. No manas pieredzes- no lçtâkâ gala [drogas utml] Loreal Tripple Active Day- aada ir maiga, gluda, samtaina. No mazliet dârgâka gala- aptieku produkcija- Vichy, no vçl dârgâka gala [Kolonna etc]- Lancome. No tik dâraga gala- kâ Mateus stâsta-pa 300Ls, gan nevaru spriest, jo maks tâdu greznîbu neatïauj :)
Tie tâ- vispârîgie krçmi. Runâjot tieði par pinnçm- labâk konsultçties ar dermatologu vai kosmetologu. Meklçt cçloòus to esamîbai, kurus nevarçs visticamâk tikai ar krema palîdzîbu likvidçt.
Re: sejas krçms
13.12.2007 12:39
Es arii jau mineeju ka lai iet pie laba kosmetologa

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ciba
Re: sejas krçms
13.12.2007 21:06
dzeks kas apmeklee regulaari kosmetalogu nav manaa gaumee
Re: sejas krçms
13.12.2007 21:20
ciba,
bet Mateus vismaz vârdu "kosmetologs" prot pareizi uzrakstît :P
Autors te nejautâja par Tavu gaumi, bet par krçmu vai vnk ar meitençm parunâties gribçja :)
Re: sejas krçms
14.12.2007 00:47
hmm... un kas ir regulaari? :/
Es aizeju tad kad juutu ka ir auzas ar sejas aadu. Ne enu ja kaadai patiik strutugjiimji vai sareetotas sejas... nu par gaumi nestriidas. Paldies dievam manai sievietei es patiiku un godiigi sakot tas vai patiiku cibai vai tarbai ir vienalga un domaaju taa ir katram koptam cilveekam ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sejas krçms
14.12.2007 09:13
skaidrs, ka svarîgâk ir lai patîkam paði sev un otrai pusîtei. Nav jau jâiedziïinâs katra otrâ gaumes sajûtai... Ja jâizsaka viedoklis- tad gan katram taèu uz savçjo ir tiesîbas. Mateusa aprakstîtâ sevis kopðana arî man ðíita mazliet "pârspîlçta" tomçr tâ ir viòa brîva griba.

Vçl gribu piebilst- ka tad, ja vîrietis neiet pie kosmetologa un neveic citas procedûras ar entajâm emulsijâm, skrubjiem etc, vçl nenozîmç, ka viòð ir strutuìîmis un sazin kas vçl. Daudz vîrieði arî ar elementâro tîrîbu un higiçnu un minimâlu kopðanos spçj panâkt vajadzîgo efektu, kas ir pietiekams... Bet tas jau atkal ir individuâli,citam, kam tâs pumpas metas vairâk, arî kopðana vajadzîga intensîvâka, tâ ir..



Edited 1 time(s). Last edit at 14.12.2007 09:14 by bruute.
Re: sejas krçms
14.12.2007 12:14
bruute: es nebuut neteicu ka tas katram ir jaadara :) tas ko daru lai meegjinaatu panaakt lielaakus rezultaatus sportaa dod savu artavu aadas kvalitatee ariidzan. UN attieciigi jaapaciinas. Piem kad esmu tiirs no farmakologjijas, vispaar pat kremu nekaadu nelietoju jo nav vajadziibas viss taapat ok, pietiek reizi 10 dienaas uz solaariju aiziet i viss :)

Bet tu pareizi pateici, ka katram savs :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
P.
Re: sejas krçms
14.12.2007 18:22
Tieði tâ, katram savs. Draugam sejas âda bez visâdâm kopðanas procedûrâm ir gluda, maiga, neiekaist, arî pçc skûðanâs nav sakairinâta ... Bet es cînos ar pumpâm kâ tâda padsmitgadniece... sâku domât, ka jâdzer vien bûs AB.
Re: sejas krçms
15.12.2007 00:38
AB? kas tas taads? :D Ir meitenes kuras dzer O.K. , bet parasti jau jaakonsulteejas ar endokrinologu. A kas ir AB?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
he he
Re: sejas krçms
15.12.2007 08:27
Anti-Biotikas.
karochi, kad organismaa iemetas kaada zarazinja, tad var saak mesties pumpas, kuras nevar izniicinaat pat ar 300Ls veertu kreemu. nuu, varbuut uz paaris dienaam ir rezultaats, bet pamatdoma ir taada, ka jaaaarstee ir "iekshas" kuras taas pumpas attieciigi arii razho.
P.
Re: sejas krçms
15.12.2007 12:13
aha. aptuveni tâ.
Re: sejas krçms
15.12.2007 16:15
sakiet lûdzu, nu iesakiet vnk kâdu sejas krçmu, kas izlîdzina mazas grumbas uz sejas. man jau sâk likties ka kâds ar smilðpapîru ir braukâjis pa manu vaigu.
es zinu, ka tâdi krçmi ir, esmu redzçjis reklâmas pa tv, bet nevaru atcerçties.
Re: sejas krçms
15.12.2007 19:56
kaadas vel krunkas? :D
ti kremi vispaar ir cilveekiem peec 35-40 gadu vecuma :)
iesakiet kremu.. es jau ieteicu Biotherm! Ko vel tev vajag? Lai nosaku tavu aadas tipu chataa (arii klaatienee to nemaaceetu) yun iesaku konkreetu pudeliiti? :)
Tad labaak ieej drogaas un pa 5Ls noppeerc izveeloties peec iepakojuma kraasas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sejas krçms
15.12.2007 22:38
baigi gudri. butu pieticis ari ar pirmajam divam rindinam.
Re: sejas krçms
15.12.2007 23:59
Tak paarlasi manu pirmo atbildi uz savu postu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sejas krçms
10.02.2008 13:53
Nezinu,man der visi kremi,iznemot NIVEJA(musu Dzintara razojumu),seja man normala,bet kopju ka sausu.Man patik krievu razojuma kremi-man tie liekas leti un labi.Esmu lietojusi ari musu pasu Dzintara produkciju.Neko sliktu pateikt
nevaru.Bet Krievijas razotie patik labak.
Patreiz lietoju Nivea Visage(Vacija)Labs!
Re: sejas krçms
10.02.2008 15:58
Es tomeer uzskatu ka tiem santiimu kremiem ir tikai taada iedarbiiba, ka nav nekaada slikta :) Tie pashi krievu Faberlic ir taalu no santiimu cenaam. Bet nu par tiem es neko nevaru iisti teikt jo neesmu meegjinaajis un nezinu nevienu kas buutu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sejas krçms
10.02.2008 19:27
katram ìîmim savu krçmu!
manuprât jânem vçrâ sastâvs, nevis raþotâjfirma
Re: sejas krçms
10.02.2008 23:24
Logjiski. Bet ja vadas vienkaarshi un njem augsheejaa gala razhotaaju kaut kaada droshiiba tomeer ir manupraat...varbuut naivi, bet tomeer.

Bet visaa visumaa nu bet protams ka jaaiet pie kosmetologa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 12?
Ziņa: