Viòas Augstîba Sieviete.....

Aizsāka Digi 

Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 12:15
Izlasiju rakstu, kurâ bija teikts: ""Vîrietis ir koka gabals, ko met dzîves dubïos, lai pa to sausâm kâjâm ietu Viòas Augstîba Sieviete un viòas bçrni." ....
Kâdas ir jûsu domas par ðo teikumu?
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 12:16
Nebûtu jau slikti, bet LV tâ noteikti nav. Drîzâk otrâdi :(
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 12:25
bezgala dumja frâze.....ko gan var citu teikt?
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 12:26
:)
Mançjais teic, ka ar prâtu nepiekrît, jo ir par vienlîdzîbu! Bet ar sirdi mîïotas sievietes dçï gatavs pçdçjo atdot.... :)
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 12:47
Tie, kas runâ, parasti nav darîtâji - îpaði raksturîgi veèiem :P
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 12:55
Ðajâ dzîvç viss ir daudz vienkârðâk, prastâk un dzîvnieciskâk...
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 13:00
aga.. ðajâ dzîvç saka tâ: pirms iemin kâdu dubïos, pârliecinies, vai tie nav ârstnieciskie.. :))
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 14:24
...frâze - planprâts absolûtâ pakâpç...
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 14:52
#1 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tie, kas runâ, parasti nav darîtâji - îpaði
> raksturîgi veèiem :P


Iz teemas ka kraapj arii tikai vechi, pret gjimeni nolaidiigi arii tikai vechi un dzer tikai vechi un noziedzinieki tikai vechi utt? :D

Man patiik Nîèe, kas forði pateica, ka vajag izteikt to ko Tu grasies izdarît, bet izdarît vel vairâk. Es pçc ðî principa arî cenðos dzîvot.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 15:14
....un izdarît vel âtrâk nekâ izteici... :D
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 16:00
Vot iedomaajos -

Teorija:
"Nîèe, kas forði pateica, ka vajag izteikt to ko Tu grasies izdarît, bet izdarît vel vairâk."

Realizaacija:
- Es tev, kuce, zilas acis uztaisiishu! - teica Mateus un salauza vinjai abas kaajas, labo roku, nonjeema skalpu, izsita zobus un (paareejaas traumas piedomaat peec pashu ieskatiem)...

:D
Nenjem galvaa! Es tikai aaleejos. :)
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 17:02
nu aseksuâlâ, es pârrçcos darba dienas beigâs, tev labi izdevâs :DDDDDD
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 17:40
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 18:19
Kaa joks protams der :)
Bet es to varbuut domaaju savaadaak - sieva saka: es Tev uzcepshu kartupeljus, bet beigaas uzvaara kartupeljus un klaat sataisa satriecoshu cuucinjsh shniceliit ;)

Bet ja nopietni, tad es sevi tieshi domaaju. Piekaut savu sievieti nesolu...vismaz neatminos taadu gadijumu. Driizaak solu mazas daavaninjas, vakarinjas, maaju satiiriit un taa.

Tak katrs jau iisteniibaa censhas to visu dariit manupraat. Tb viirietis savai sievietei

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 21:27
:)

Bet teikums reti stulbs.

Vaards "met".
Kas met to nabaga bezspeeciigo viirieti? Sieviete? Taatad vinjai nav nekaadas cienjas pret to viirieti. Hrens kaut kaads sanaak no attieciibaam.
Liktenis? Arii hrens. Liktenim pajaat uz dzimumu. Abaam sugaam var paveikties un nepaveikties vienliidz.

"un vinjas beernus".
No sveetaa gara, vai? Tak jau no taa pasha viiriesha, taatad 'vinju' beernus.

Un vispaar attieciibas sanaak tikai tur, kur abi prot un grib dot otram, turklaat maak arii sanjemt sniegto. Tikliidz viens no diviem ir tikai njeemeejs un pieprasiitaajs, kaut kaadaa zinjaa shii savieniiba iebrauc graavii, pat, ja otram liekas, ka dot ir vinja misija.

"Vinjas Augstiiba" bez "Vinja Godiibas" taads vienkaajis invaliids vien sanaak.
Ja taa augstiiba ir tik pashpietiekama, lai vinjai nevajadzeetu liidzveertiigu eksemplaaru blakus, tad veel jo vairaak fraazei nav jeegas, jo miidiit kaajaam viirieshus, kam vispaar nav nekaadas saistiibas ar bradaataaju, ir absurds principaa. Tipa - nav mans daarzs, tad te jaaiedirsh.

Tas taa - par attieciibu gramatiku.

КГ/АМ
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 21:46
Nu man praataa naak arii savaadaaks shiis fraazes tulkojums. Tad gan jaapiebilst, ka uz to buutu jaapaskataas ar romantisma atspulgu aciis. Viirietis, kaa speeciigaakais ir speejiigs paarvareet dziives nedienas un gruutiibas, lai pasargaatu savu sievieti no dazhaadaam likstaam. Neviens vinju nemet, pats protaas. Var njemt talkaa literatuuru. Daudz piemeeru.
Starp citu, viirieshi un sievietes ir vienas sugas paarstaavji. Es gan nezinu, vai cilveekus arii sugaas dala.
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 22:23
...nu ja tas ir romantisms...tad izteiksmes veids galçji stulbs...
...aseksualâ - taisni kâ kulaks uz acs...:)
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
17.12.2007 22:34
Nu nav taa dziive tik peleeka. Katrs sanjem taas daavanas kuras pelniijis. Ir sievietes kuraam taa vien gribas daavinaat ziedus un vai visu pasauli pie kaajaam nolikt. Ir taadas, kuraam... m2 buus par daudz. tas gan pie nosaciijuma, ka viirietim ir viirietis
Re: Viòas Augstîba Sieviete.....
18.12.2007 15:57
Plant, par literaariem epitetiem luugums nepiekasiities! :)
Un teikumaa nav ne vaarda par to, ka pats protas. Paaraak augstpraatiigi no viena skatpunkta nodefineets.
Par to, ko kaads otram no briiva praata var un grib izdariit, ir pavisam cits staasts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 25?
Ziņa: