...knieð interese...

Aizsāka madcynics 

...knieð interese...
19.12.2007 09:34
...osi, vai Tu neesi intereses pçc pasekojis lîdzi foruma apmeklçjumu un postu skaitam pirms un pçc smalkâs reformas???...
...vai tik nav kâ tajâ izteicienâ par to dârznieku...
...apgaismo ïauþus...:)
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 10:54
Man ar ir taada interese
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 11:47
Peec pirmaas reformas akuuti kritaas lasaamvielas skaits.
Kaa izskataas no malas, peec otraas arii. Tikpat akuuti.

Kameer viss bija vienaa forumaa, taapat vien izlasiiju arii par muskulju kachaashanu, psiho- probleemaam un veel sho to, kam tagad liist pakalj atsevishkjaa sadaljaa neceljas roka. Nu neinteresee mani tas paarlieku, bet, ja pa rokai, izlasiitu, gadaas arii kaut kas man noderiigs.
Tagad pa n sadaljaam lozhnjaat, kuras turklaat pat blakus nekaraajas, viegli nospiezhamas, kaut vai kaa delfiem... Da nafig.

Pie viena - esot kaadaa teemaa un nospiezhot 'reload', izmet atpakalj uz forumu sarakstu. Iekopeejot kaadas teemas linku citur, taapat no turienes nonaak tikai liidz forumu sarakstam.
Pa manam, kaadam roku kurvatuuras radiuss nedavelk...

Eh, viss ar laiku sabojaajas... :(
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 11:59
osis noteikti tagad pako prezentus - kâda tur vçl statistika.. :)

a klusums te droði vien ir tâpçc, ka laiks tâds - visi slimo.. un slimie nelien forumâ, lai neinficçtu veselos.. :))
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 12:24
...nu ja...aseksuâlâ izvçrstâ formâ pauda arî manas izjûtas...:)
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 12:33
Arî es piekrîtu, ka staigâðana pa n-tajâm sadaïâm ir apgrûtinoða. Kas virza cilvçci uz priekðu - slinkums. Tâtad vajadzçtu kâ çrtâk.
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 12:57
daprigaïis.. :)
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 13:03
ja neinteresç, tad kâda jçga tçrçt savu laiku bakstoties pa tçmâm, kas tevi neinteresç, ja nav kru laiku likt un nav ko darît, tad tagad ir vairâk ko darît un vari vairâk laika izniekot.

Slinkums ðíirstît n-tâs tçmas. Lûk arî progress.
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 13:11
osi, a, osi - a kâpçc pïâpâm burtiòi melni? vizuâlâ diskriminâcija, jopcik.. :))
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 13:13
pareizi, man kaut kaa saaka besiit aaraa tie baltie burti un tas ka viss ir kopâ ar visu :)

EDIT: Veel, taa vai taa kaadam nepatiks, taakaa nav lielas atshkjiriibas :D



Edited 1 time(s). Last edit at 19.12.2007 13:14 by osis.
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 13:15
Kaarteejo reizi meeghinam kaut ko mainiit forumaa. Sho to izmeeghinam.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 13:51
...vai, jobvaðmantelît!!!...ðiltîtçm krâsiòu pamainîja...uzteicami, uzteicami...domas virziena vizualizâcija...gan uz dirsas pusi...bet nekas...gan jau bûs labi...visi tur bûsim...:)
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 13:53
izklausâs ka mad ir noilgojies peec briivdienaam :D
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 13:57
...piebildîðu...kâdam te grûta galviòa...neviens neinteresçjâs par ðiltîðu krâsu...ïauþus, cik noprotu, vairâk interesçtu apmeklçjumu un postu dzîvsvars pirms un pçc progresa virzîtâju viektajâm aktivitâtçm...:)
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 13:59
...osît, ieklîsti sporta sadaïâ...palasies tekstiòus tur...mançjie ir bçrna ðïupsti...jeb anâlie jocini Tev liekas pieòemamâki???...laikam katram vecumam sava uztvere...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 19.12.2007 14:01 by madcynics.
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 14:08
Man gan patîk. Par muskuïu kaèâðanu nelasu un man nav jâtçrç laiks, lai saprastu, ka, â, tas atkal par to.
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 15:02
mad, tev vismaz atvaljinaajums/briivdienas var paliidzeet.. dazhiem tas vairs nav risinaajums :P
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 18:03
...un Tu esi pârliecinats, ka mani ðîs te saucamâs brîvdienas ir bremzçjuðas???...nevaid bijusi vajadzîba brûíçt biezvârdus...radîsies iekðçja nepiecieðamîba - brûíçðu...un ievçro - plikâ vietâ ðo te leksiku nepauþu...tâ ka secini pac...:)
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 18:40
"Ðeit Jûs varat uzdot jautâjumus par medicînas tçmu un Jums atbildçs ârsti, kâ arî citi diskusijas dalîbnieki" Nepatiesiiba sanaak. Uz jautaajumiem atbild - citi diskusijas daliibnieki, kaa arii aarsti. Tas buutu preciizaak.

Jo vairaak centienu sho forumu sakaartot, jo bezpersoniskaaks tas kljuust. Paaris gadus atpakalj te vareeja pljaapaajot pavadiit briivo laiku, parunaat ar patiesi interesantiem cilveekiem. Tagad mediciiniskaa sadalja kljuvusi par amatierisma himnu, bet pljaapu sadalja - par dzelteno lappushu atblaazmu. Agraak te bija forums, kuru atrodot, kaadu laiku (kam garaaku, kam iisaaku) te gribeejaas iegriezties. Tagad tas ne ar ko neatshkjiras no n-tajiem, kas sastopami netaa.
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 18:50
...kvintesence...plant, bravo...:)
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 19:24
plants Wrote:
-------------------------------------------------------
>
> ......par amatierisma himnu...


jâ, labi teikts.....un ja kâds mçìina pieðíirt nopietnîbu ðim forumam - tad gribas pasmaidît...:)
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 19:48
Tikai nezkaapeec te visi iegriezhas un iegriezhas un "kadru mainiiba" ir ljoti zema... Nevajag tik sakaapinaati uztver savaa buutiibaa siikas izmainjas... Nekas nenotiks ja lieku reizi nospiediisiet peles podzinju... un tiem kurus ne visas teemas interesee, varees arii aiztaupiit savas puules...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 19:55
Plant, Tev ir visas iespçjas ðo forumu padarît par labâku vietu. Sâc ar sevi. Izdomâ interesantas tçmas. Vai varbût Tu domâ, ka neviens (vai tikpat kâ neviens) nav Tavu domu vçrts? :D
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:21
man ar she vairs nepatiik. taa nu ir. beigts un sacuukots. kaut kaadi peec sektantisma parauga veidoti raamiishi... nee, shite to teikt driikst, shite nedriikst... tas nav forums, bet kaut kaada pseidozinaatniskaa konference, kur uz benjkjiem meetaajas klizmas baloni, auklas, kuraas pakaarties, un veidemanes Vakara zinjas....
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:23
ku!
Tu kljuudies. Kadri te nomainiijaas gan. Un kaa veel.
Neviens taas izmainjas sakaapinaati neuztver. Driizaak ar ironiju. Vot ievieseeji gan irljoti nopietni, kaa tanii krievu parunaa par dievluugshanu un piereem
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:29
Tad jau viss kaartiibaa, forums paleenaam saak atbilst savam nosaukumam... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:32
...salikt vienaa podaa psihzinaatnes ar neirologjiju... savaa zinjaa siikas izmainjas un Nobelja preemijas cieniigs jauninaajums... nudien aazhi gatavie...
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:34
Nav viss kaartiibaa
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:36
galva var saapeet no:
onkologjijas,
otorinolaringologjijas,
oftalmologjijas,
neirologjijas,
gastroenterologjijas,
psihiatrijas...

kur posteet, ja saap galva?

un es arii veel liidz shim nesaprotu, kaapeec psihologjija ir sabaazta kopaa ar Alcheimeru, radikuliitu un multiplo sklerozi? taapeec, ka var buut psihiski trauceejumi? nule nodarbojos ar tanti (80 gadinju), kurai pie pneimonijas ir psihiski trauceejumi... kur posteet?



Edited 1 time(s). Last edit at 19.12.2007 20:37 by Runcene.
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:37
...ku! ir sava stingri greiza un absoluuti nekaa nepamatota saprashana par lietaam un nu visiem to buus pienjemt... smiekliigi tas bija liidz jams te moderiereet nesaaka...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 2?
Ziņa: