...knieð interese...

Aizsāka madcynics 

Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:39
tas vairs nav smiekliigi... ja kaads grib forumu peec sava praata, lai taisa savu... te ir daudz ljauzhu iz seniem laikiem, un Tu, osi, dari dumi, ka ignoree vinju iebildumus.
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:48
Nee, aazhi gatavie ir tie kas nesaprot, ka dazhaadu, no izpildiitaajiem neatkariigu iemeslu deelj visas izmainjas nevar ieviest uzreiz un visoptimaalaakajaa veidaa. Turklaat daljai foruma aborigenu vispaar jebkuras izmainjas nav pa praatam.
Taapat nekur nav pazudusi kopiigaa mediciinas jautaajumu sadalja un moderatoru pamazaam arii kljuust vairaak...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:51
...aazhi ir tie, kas ieviesh izmainjas pilniigi achgaarnaa veidaa... nez kaa laiks atrisinaas to, ka sadaliijums teemaas ir pamatos greizs?... un nez no kaa tad, ja ne ku! ir atkariigi tie iemesli, kas teemas sadomaa bez sajeegas par buutiibu?...
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:53
...pieslçgsos rît pie beidzot auglîgâs diskusijas...ðodien sauc tâles...:)
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:54
oh.... moderatoru kljuust arvien vairaak... nav manaams, ka modereeshana te vispaar ko buutu devusi... kad nebija moderatoru, tauta laiku pa laikam papluucaas, pashi tika galaa...
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:56
Taa nu nav, ka nekaadas izmainjas nebuus pa praatam. Taa ir nepareiza doma. Nosaciiti pareiza taa var buut tikai vienaa gadiijumaa - ja grib attaisnot savu kljuudainu darbiibu.
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 20:57
...jaacer, ka sho omnipotences murgu kristalizaacija paaries... lai gan njemot veeraa ku! tekstus par naudas pelniishanu ar mediciinu uz to ar maza ceriiba ;-( ...
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 21:04
Jaaaiziet uz zobu sadalju, jaauzprasa pucei un zb, vai vinju laucinjaa nevar piepelniities. Man tik daudzi zobi laboti, ka juutu sevii lielu vareeshanu aarsteet
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 21:07
Bet vispâr jautri, ka daþi brçc, ka ir tik slikti, bet projâm neiet! :)
Plant, es Tev varçtu tos zobus izraut. Man ir plakstandziòas :D
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 21:09
...mellene, Tu tak paaris gadus jau solies (sorry, draudi) difundeet zilaas taalees un ka ne taa ne...
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 21:14
Interesanti, kaapeec dazhiem buutu jaaiet projaam, ja citiem dazhiem gribas izklaideeties?
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 21:15
Velti ceri, man te ir iepaticies, kopð esmu strawberry. Varbût citiem arî ir vçrts pamainît nikus? :D
Tas bija Komatam.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.12.2007 21:16 by strawberry.
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 21:15
Plant, no kuriem daþiem Tu esi?
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 21:18
No tiem dazhiem, kuriem par paareejiem dazhiem ir savs viedoklis, vai pat dazhi
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 21:22
Nu te jau katram ir savs viedoklis, vai tad ne? :)
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 21:23
Es jau saka, ka mees dazhi
Re: ...knieð interese...
19.12.2007 23:41
bet "uzlîmes" ir reâli labâkais kas te ir - strijas un pumpas uz sejas - ðodienas medicînas aktuâlâkie jautâjieni.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 07:29
Katrâ vecumâ savas aktualitâtes, Noela. Tu no tâm esi izaugusi, bet jaunâkâm par Tevi tâ var bût bezmaz vai mirstama vaina:-)))
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 09:19
aha, tâ nu tas bûtu. varbût vajadzçtu tad ðitâm strijâm un pumpâm atseviðíu sadaïu uztaisît? Tak jo vairâk sadaïu, jo labâk, tâ izskatâs.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.12.2007 09:22 by Noela.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 09:32
kâdçï tiek diskriminçta sadaïa "citas lietas"- pçdçjais laiks ieviest kârtîbu arî pïâpâs- lûdzu tematiku!

Gedroicam-savu- patriotisko
zemenei par tautas medicînu
madcynicam par kulinâriju
nu un vçl varçtu- konsultâcijas par mâjasdarbiem, sadzîves psiholoìija (plantam), kâ neatgriezeniski piesaistît vîrieti... un tml.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 10:06
1. par to kâ paði tikât galâ, kad nebija neviens kas pieskata es redzçju, paldies, vairâk negirbu redzçt, lasît, tad bija viss slikti, visi gâja prom, jo te daþi vazâjâs. Tgad raksta - bija super :) kâ âlçjâs.

2. parâdîjâs pirmâs sadaïas - bija klusums, nekâdu iebildumu nekâdu atsauksmju, tâtad - visiem vienalga, kâ tagad izrâdâs visus tas kaitina un tas nav panesami, tagad te izskatâs ka visur citur, jâiet prom. Uz kurieni iet prom? Tur kur izskatâs tâ kâ te? Tad kâda atðíirîba?

3. Runcene, nav ko klaigât - "Grib forumu pçc sava prâta" ja tad kad prasa ko un kâ pati òem un klusç. Un par moderatoriem - o jâ, tagad to ir 100'000'000'000'000 reizes vairâk kâ agrâk t.i. agrâk nebija neviena tagad ir 1 :)

4. Tas nav pareizi, ðis nav pareizi, nu tad ko, 100+1 sadaïu un tad vienu tiem kam sâp galva? Hmm, vai ari varbût, ja nevari saprast, kurâ sadaïa rakðtît iet un rakstit "Diskusijas par medicînas jautâjumiem" tas tâ tiem, kam îpaðas vajadzîbas.

5. Òu îdçtâjiòi, kâ tad ir pareizi, paòem un palabo, nevari, pasaki to kâdam, kas to var palabot. norâdît - tas un tas nav pareizi, ok, kâ ir pareizi? Sarakstit kilometru garus nosaukumus un kâ poliklînikâ, kur neko nevar sarpast?

6. Un tiem, kas tankâ, atveram vaïâ skaidrojoðo vârdnîcu un sveðvardu vârdnîcu un apskatamies vârdu nozîmes. Ai ai ai... Kâdçï cilvçki domâ, ka uzrakstot garus vârdus izskatisies/izklausîsies gudrâki?



Edited 1 time(s). Last edit at 20.12.2007 10:10 by osis.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 10:13
Oga, pïâpâsim tâpat uz dullo. Tiem, kam nepatîk sadaïas, var izvçrsties ðeit:)
,,
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 11:10
Pat ar neapbruòotu aci ir redzams - foruma apmeklçtîba ir kritusies.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 11:30
Osi
Tas, ka Tu esi shii foruma priekshnieks nedot Tev tiesiibas rakstiit liidziigaa tonii. Pat ja Tavs gara darbs nav noveerteets uz urraa. Neesi gans un mees neesam aitas.
1.Izskataas, ka Tu paaraak nesen esi shajaa forumaa, lai saprastu, par kaadiem laikiem runaa vecie apmekleetaaji. Taapeec piedodami, Tavi kluudainie, beernishkiigie secinaajumi. Toreiz stihiski bija izveidojusies ljoti jauka kompaanija. Taisniibas labad jaasaka, ka neviens nezin, vai taa saglabaatos liidz shodienai pat ja nekas cits nemainiitos. Tas Tev saprashanai, par ko iet runa. Un tad kad Tu saaki kaut ko redzeet, te patieshaam bija haoss, bet diez vai Tu izveeleejies pareizo risinaajumu. Tu izveeleejies standarta-parasto.
2.Paraadiijaas pirmaas sadaljas - dazhi izteicaas, ka nepatiik. Tu neieveeroji, vai neuzskatiiji par vajadziigu ieveerot. Personiski es nogaidiiju - kaapeec izteikties par to, kass liidz galam veel nav skaidrs.
3. Par moderatoru skaitu izteicaas ku!. Taa ka var buut, osi, Tu liidz galam nemaz nezini, kas notiek Tavaa saimnieciibaa, un cik moderatoru te ir?
4. Ja nesaprati, par ko runaa Runcene, labaak buutu paraaditt to Juusu kveeli aizstaaveeto sadalju paskaidrojoshos tekstus vispirms kaadam akadeemijas studentam mediciinas jomaa, peec tam filologam un kad vinji izsmiesies, var buut paskaidros, ko Jus sarakastiijaat. Uzrunaaju uz Juus, jo man nav pilnas paarlieciibas, ka tas ir Tavs gara darbs.
5.6. nav veerts atbildeet.
Peec manaam domaam Tavs pienaakums ir izlasiit to, kas sarakstiits te lejaa peec vaardinja "noteikumi" Briivaa laikaa padomaat, vai viss ir pasham saprotams. Vai mainot foruma formu, Juus uzlabojaat saturu? Un veel. Ja noteikomos teikts, ka jaaieveero moraales normas, bet dzeest solaas tikai personu aizskaroshus un rupjiibas saturoshus komentaarus? Taatad par moraali neviens neatbild? Tikai apmekleetaaju "ieksheejais cenzors"



Edited 1 time(s). Last edit at 20.12.2007 11:32 by plants.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 11:57
atceros tos laikus - sveðie tika ignorçti (neapzinâti, vnk neinteresçja citu domas, tikai savi neformâïi).
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 12:06
Patiesîbâ man tagad forums patîk labâk. Tas ir demokrâtiskâks. Nav tik jûtami "veco aborigçnu" uzbraucieni. Un starp citu, brçcçju vidû visvairâk ir viòi :)
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 12:07
Nepatiik man glorificeet kaut kkadus laikus un notikumus un ar putaam uz luupaam klaigaat - tagad viss ir slikti, toreiz viss bija labi. Nav Tev taisniiba , Maria_M, tas ir uztveres jautaajums. Man taada iespaida nav. Kaut gan ja taa padomaa, ku! tieshaam toreiz tik daudz netika pie runaashanas.

strawberry, taapeec ka ir ar ko saliidzinaat



Edited 1 time(s). Last edit at 20.12.2007 12:08 by plants.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 12:16
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> Patiesîbâ man tagad forums patîk labâk. Tas ir
> demokrâtiskâks. Nav tik jûtami "veco aborigçnu"
> uzbraucieni. Un starp citu, brçcçju vidû visvairâk
> ir viòi :)


man arî labâk patîk.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 12:39
Mana runaashana vairaak ir taapeec, ka visupirms maz ir atbildeetaaju uz mediciinas jautaajumiem. Otrkaart naak klaat komentaari no manis kaa moderatora puses.

Moderatori forumaa ir divi un moderatori kaa redzat sheit nenaak ar uguni un zobenu un nepieprasa burtisku foruma noteikumu izpildi. Tas ir tieshi tas ko foruma publika veelas un es zinaamaa meeraa nesaprotu par ko visa shii nejeedziigaa dirshana ir izveertusies.

Kas attiecas uz sadaljaam, vinju skaitu, nosaukumiem un saturu, tad tas viss tiks pakljaut izmainjaam... taapat paliks un nekur nepazudiis Forumieshu pljaapas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 12:42
"par ko visa shii nejeedziigaa dirshana ir izveertusies." diskusija ku!, diskusija
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 24?
Ziņa: