...knieð interese...

Aizsāka madcynics 

Re: ...knieð interese...
20.12.2007 12:42
jauki lasit atbildes uz atbildçm :) un saòemt atbildes, kad nekas nav jautâts.

neuzskatu sevi par ganu un citus foruma apmeklçtâjus par aitâm, lai arî citreiz liekas ka pârâk lielas prâtaspejas tiem nepiemît

protams es varu dzçst ârâ visu, kas neatbilst, vai arî liekâs nejçdzigs, kas neatbilst foruma noteikumiem, banot lietotâjus, bet vai no tâ paliks labâk?

... doh

Nu tad iesakat kâdus aprakstus tad veidot, kâdas sadaïas veidot/neveidot. Nu, gaidu ieteikumus, jûsu foruma pieredzes/sajûtu uzlaboðanai.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 12:46
Plant: "diskusija ku!, diskusija"

tev gan ir dîvaina izpratne par diskusiju, jo te ir:

Q: nu ko izdarît lai bûtu labâk?
A1: te viss sakss
A2: sadaïu apraksti pat kreeslam liks smieties
A3: visi kretîni
Q: nu tad iesakat kâ pamainît aprakstus!
A1: te viss sakss
A2: sadaïu apraksti pat kreeslam liks smieties
A3: visi kretîni


taa nav diskusija, tas ir tâ kâ to raksturija ku!
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 13:00
Osi!
es domaaju, ka Tev shodien nevajadzeetu vairaak neko sheit rakstiit. Jo Tavas atbildes diktee emocijas un var gadiities, ka riit, lasot taas, Tu briiniisies pats par sevi. Vajag iemaaciities runaat par lietu nevis par savu nesatricinaamo poziiciju.
Kas neapmierina sadalju paskaidrojumos ar putaam pie kursora jau rakstiija Runcene un Komats. Neieveeroji?
Es saprotu Tavu nostaaju dzeeshanas jautaajumos.
Manu atbildi ku! Tu paarprati. Vinsh var buut shajaa forumaa dirsh, man kaut kaa liekas, ka paareejie te parunaa, paprasa, paatbild, papljaapaa, paraud, panjirgaajas, pairgojas, papleeshas, paeceejas, paamizeejas, pasublimeejas un pavada laiku.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 16:15
mana nostâja ir vienkârða - nepatîk nodaïas paraksts, tad pasaki ko tur rakstit, ja bûs jçdzîgs un kâds vçl tepat forumâ pakasîs bârdu un teiks - jâ tâdam tam aprakstam jâbût - nomainîðu pie pirmâs iespçjas.

nostâja par sadaïâm - nezini kur postçt, postç vispârîgajâ sadaïâ, nekas citâdi nav mainîjies, bet ja zini ka tev jâpostç kâdâ konkrçta - nu tad tur arî postç.

kamçr nav konstruktîvas diskusijas bet ir vienkâºsi dirðana par tçmu nekas netiks mainîts, vienkârði. Kamçr nav ieteikumu jûs te kuïat tukðus salmus, vai mani tas uztrauc? Vai tas var mani ietekmçt :D nebiju domâjis ka esiet tik apdalîti.
plants no cita PC
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 16:45
Izlasi ðo diskusiju no paða sâkuma
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 16:58
osis Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...nebiju domâjis ka esiet tik apdalîti.

hmm.. diskusiju kultûra tajâs morâles un çtikas normâs vai tad neietilpst?

oi, piedod, izlasîju tos noteikumus vçlreiz, un tieðâm - tas attiecas tikai uz portâla lasîtâjiem.. par veidotâjiem tur ne vârda..

bet, nu - toties sadaïas Tu mâki taisît.. katram savs.. :))
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 17:06
...he, he...man te vien paziòa darbojas garîgâs aprûpes centrâ...tiem vecâkiem, kuru atvases tiek tur aprûpçtas, savi bçrni ir mîïi...un tie priecâjas, ja atvase iemâcâs pielikt pirkstiòu pie deguna...osim savs gara bçrniòð arî ir tik mîïð...tâ tas notiek...:)

...osît, rokuvadîtâj mûsu, atbildi uz uzdotajiem jautâjumiem par apmeklçjumu samazinajumu vai palielinâjumu teitan, forumâ...pârdevçjs, kurð sûdîgi realizç preci, tiek izmests no darba...tâtad - kâdi kritçriji tiek piemçroti Tava darba efektivitâtes noteikðanai???...sadaïu dzudzums vai tomçr tautas tusçðana ðajâ vietâ...pie tam piezîmçðu, ka vairâkumos gadîjumu tika savienots patîkamais ar lietderîgo - kasiòi ar informâcijas apmaiòu...un neviens no ðeitesoðajiem neziòoja par cûcîgu izturçðanoos pret paða personu...viss notika...

...padomâ, bumbulît, varbût ir racionâls kodols emocijâs, kuras te izplaiksnîja gan komats, gan runcene, plants un vel daþi???...

...nobeigumâ - kâdi tad ir cipari???...jeb to Tu arî nevari paziòot???...
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 18:36
...tiem, kas tankaa... aizejam uz jebkuru somatisku kliiniku (nezinoshie, ko noziimee "somatiskaa" var liidz panjemt skaidrojosho vaardniicu) un paskataas kaadas nodaljas tur ir... ir visaaadas- terapeitiskas, kardiolgjiskas, kjirurgjiskas un neirologjiskas... nav psihiatrisku... jo taas nepiederaas pie somatiskaas kliinikas... un ir psihiatrijas kliinikas... tajaas nav neirologjijas nodalju... jo neirologjija ir somatiska mediciinas nozare, kurpretii psihiatrija ne...
...bet dazhi labi savu kristalizeeto omnipotences murgu (jo savaadaak realitaates neuztvershanu un savu zinaashanu krietnu paarveerteeshanu diemzheel saukt nevar) iespaidaa joprojaam uzskata, ka ir pashi gudraakie un sho te ir sadariijushi sveshie (nez kas tas buutu, jau kaut kas no iedarbiibas murgu seerijas?)...
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 20:10
Pçc Komata komentâra izlasîðanas, es iedomâjos, ka ðeit trûkst viena bûtiska atgâdinâjuma :

Atbildes ðajâ forumâ neaizstâj vizîti pie ârsta.

Citâdi patieðâm kâds var iedomâties, ka te noteiks diagnozi, vai precîzu ârstçðanas vai pasâkumu veidu.
Es domâju, ka jebkurâ sadaïâ ir saruna par tçmu +/_
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 20:26
Diez kuru reizi komats to saka. Runcene arii to pashu teica.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 20:58
Par ko Tu, Plant?
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 21:08
nezinu kâ jûs, bet es ieejot dr.lv, ðodien smaidu (uzjautrina kaut kas tâds grûti vârdos noformulçjams.....varbût gaisotne, sîkas nianses....nebiju tâ îsti visu izlasîjusi...(seviðíi patîk frâze - ðeit jums atbildçs ârsti)....bet vispâr grûti nodefinçt - it kâ viss daudz maz normâli....bet tomçr smaidu izraisa...
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 21:20
Man atkal lîdz galam nav skaidrs, par ko ðî vçtra ûdensglâzç? I nezinu vai smaidît, vai ko? :D
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 22:20
,,,

Tu tomeer esi gara baarenis... reizi tresho skaidroju, forumaa pagaidaam pietruukst sadalju un sadalju veidoshanas proces ir attiistiibas stadijaa, taapeec dazhaadas lietas ir apvienotas bet taa lai nebuutu paaraak taalu viena no otras staavoshas... taatad viena sadalja pagaidaam visam kas ar nerviem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 22:26
psihiatrija, psiholoìija un neiroloìija - t.i. viss kas ar nerviem.
Tieðâm netradicionâls risinâjums tradicionâlâs medicînas ietvaros.

Izòem tak to neiroloìiju no tâs sadaïas, tâ lai labâk tad paliek vispârîgai med sadaïai, ja jau sadaïu veidoðana ir attîstîbas stadijâ.
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 22:31
ku!

Kaa reiz Tu esi tas gara baarenis, lai neteiktu tieshaak... Pie tam lielaaks, kaa liidz shim likaas... jau vairaak kaa tresho reizi skaidroju, ka, ja nevari iedaliit neirologjijai atsevishkju sadalju, tad taa jaaatstaaj pie vispaareejaas mediciinas, nevis sadalju truukuma deelj jaasapaaro ar psihiatriju... taisnai zarnai ar starp citu nervi ir... taa kaa klizmas luudzu ar psihiatrijas sadaljaa... tas arii labi sadereetu ar tavu gara staavokli un izpratni par lietaam...
,,
Re: ...knieð interese...
20.12.2007 22:45
Vissdîvainâkais ir tas, ka nemediíi - ku! un osis - protestç jeb neòem vçrâ mediíu aizrâdîjumus. Vai nav apsurds ?
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 03:00
Jaa, diivaini tas ir sanaacis bet fakts, dr.lv mediciinas forumu biida cilveeki kas nav profesionaali saistiiti ar mediciinu :( Kaapeec? Taapeec ka medikji, nu tie kuriem ir laiks tarchiit shajaa forumaa, pa lielaakai daljai taadi suudabraalji vien izraadijushies kam patiik uzdirst un izraadiit savas ambiicijas... un vispaar medikji shajaa valstii ir manaami diskrediteejushi sevi taa kaa... nu saprotiet pashi...

Bet labi, uzskatiisim sho apdirshanas sesiju par konstuktiivu diskusiju un es pie iespeejas apspriediishu ar osi jautaajumu par neirologhijas iznjemshanu no sadaljas tachu pagaidaam neredzu iemeslu to dariit tikai taapeec vien ka tas nav mediciiniski korekti. Uzskatu ka forumam ir vairaak citu nopietnu truukumu kuri gaida savu kaartu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 21.12.2007 03:01 by ku!.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 08:26




Edited 2 time(s). Last edit at 21.12.2007 08:46 by oga.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 09:18
...nja...komunicçtgriboðâs tautas daïa saka - forums pamazâm tiek atðíaidîts un pârvçrðas par sûdu, paði síaidîtâji brçc - nekas, loði, pieradîsiet pie 0,5 % pieniòa, arî 1 % liksies gana gards...tas forums, kurâ es ieklîdu un atradu par lietojamu, bija no govs pupa...tagadçjais???...ir pozitîvas lietas, bet...

...visnopietnakais trûkums, ku!, ir tas, ka osis ir lajs ðajâs ðtellçs...viss, ko viòð dara, ir nolaizîts no kâdiem citiem forumiem...paðam savu ideju nav...un tas jau ir slikti...

...ak jâ...kur cipari, reformator???!!!...pierâdi ar cipariem, ka esi kruts...



Edited 1 time(s). Last edit at 21.12.2007 09:23 by madcynics.
delta
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 09:30
Nu, pçc maniem novçrojumiem gan osis ir mazâk pie vainas, ðî pârbûve, manuprât, ir gandrîz pilnîbâ ku! projekts. Osis ieradâs, lai tehniski pastutçtu ðo padarîðanu, bez kâdiem îpaðiem plâniem te ko saturiski mainît. ku! izmantoja momentu, iebîdîjâs par moderatoru un sâka ðefot. Starp citu, ar ðo brîdi arî viòa personîba piedzîvoja îpatnçjas izmaiòas...
Ïoti interesanti pavçrot, starp citu.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 09:59
patiesîbâ ðai diskusijâ negribçju iesaistîties, bet tomçr nespçju noturçties-

nu kâpçc neviens,neviens neviens mediíis reâli nebîda, neuztur ðo forumu?!
ja neviens neuzskata to par sevis cienîgu nodarbi, tad kâdçï pârmest entuziastam- amatierim?!

un patiesîbâ tieðâm-nekas îpaðs jau nav mainîjies... viens termins, lûk, neprecîzs-smieklîgi..
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 10:31
Oga,
Lai nodarbotos ar sho forumu ir jaabuut laikam. Kaa Tu iedomaajies, ka kaads gjimenes aarsts vareetu seedeet sheit cauraam diennaktiim? Jeb slimniicas aarsts? Un maajaas vairumaa gadiijumu ir gjimene, kas arii prasa savu laiku. Ja taa organizaacija, kas uztur sho forumu noalgotu arii kaadu dakteri, tad vareetu izvirziit pretenzijas, ka straadaa nepietiekami vai nekvalitatiivi. Un ko noziimee vispaar buut aarstam shajaa forumaa? principaa tas ko te var dariit ir regjistratora funkcija - ejiet pie taada vai shaada speciaalista. Viena lieta te iegriezties izklaidei, cita to uztvert kaa pienaakumu. Un, veelreiz saku, agraak te bija daudz aarstu. Bet tika paarprasta foruma anonimitaate un te posteeja taadas lietas, ko aciis neviens un nekad aarstam neteiktu. Nevar briivpraatiigi piespiest.
Entuziasmam un amatierismam ir savas robezhas. Vinja padomi, briizhams, ir vairaak kaa diivaini, pat man nemedikjim. Ja atrodam par vainiigu aarstu, tad var tiesaaties, suudzeeties veel nezin ko izdariit, bet cik liela ir ku! atbildiiba? Viens termins, kura nianses negrib uztvert, liecina ne tikai par zinaashanaam, bet arii par personiibu kaa taadu. Taalaak skat deltas komentaaru.
Nupat aarstu sadaljaa, izlasiiju ku! skaidrojumu par savaam veelmeem un redzeejumu mainiit sho forumu. Njaa.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.12.2007 10:39 by plants.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 10:45
manuprât tad ir jâizdzçð maldinoðais uzraksts : "...jums atbildçs ârsti..."
visiem ir jârçíinâs un jâsaprot, ka ðeit NAV profesionâlu, atbildîgu padomdevçju,
ðeit ir tikai diskusijas un jautroðanâs PAR medicînas tçmu

"jums atbildçs diskusiju dalîbnieki"- tâ bûtu atbilstoði dzîvei
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 11:06
oga, shiis diskusijas saakumaa es tieshi par to arii rakstiiju. Taapeec jau shis kashkjis arii saakaas. Kad saki aciimredzamas neatbilstiibas, bet tev atbild, ka savu laimi nepaziisti, jo esi apdaliits.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 11:37
es abstrahçjos un iedomâjos, ka pirmo reizi atveru dr forumu - jâ, iespaids laikam citâdâks - sajûta, ka ðeit mani gaida profesionâïi daþâs jomâs (piemçram ,LORs neviens nekonsultç - tâpçc arî nav ausu, kakla un deguna slimîbu)
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 12:19
zb jau ðie kaðíi :(
Man þçl, ka ku! tçrç savu laiku, lai veiktu izmaiòas forumâ, kuras tâpat lielâkâ daïa neatbalsta :(((



Edited 1 time(s). Last edit at 21.12.2007 12:32 by att.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 14:24
nu lûk :) beidzot uzrakstijât, ka aizvakt no neroloìijas daïo prom no tâ teksta tajâ psihiatrijas sadaïâ :) lûk jûsu izmaiòas.

es no ðî te neko nesaprotu, es zinu kâ strâdâ web serviss, kâ strâda datubâze, kas jâdara, lai izgutu datus no tâm, kâ vienkârðâ veidâ paradît tos uz ekrâna, zinu C++/Java utt. lietas par kurâm jums nav ne mazâkas nojautas, un jums datorspeciâlists liekas cilvçks, kas brîvi var atvçrt www lapu un darboties pa ofisa tipa programmâm, pârinstalçt datoru. Manâ skatijumâ tas ir lameris, jo uzskata ka ir ïoti labas zinâðanas, bet patiesibâ tur nekâ nav.

Tâ ka, nesauciet mani par medicînas lameri, jo nekad neesmu apgalvojis ka es ðajâs tçmâs kaut ko saprotu.

mad - nav tâdas statistikas, cik bija un cik apmeklçtâju ir. +/- ir apmçram tas pats, google.lv var atrast jûsu postus ja meklç, no turienes galvenokârt arî ir apmeklçtâji. Statistikas nav, jo lapai nav nekâda komerciâla satura un tas ir mazsvarîgi. Forums ir vienkârði kâ piedeva dr.lv kaut kâdai tur progai, un reìistrçtiem dr.lv lietotâjiem (nejaukt ar reìistrçtiem foruma lietotâjiem).

p.s. ja kâds bûtu jçdzîgi uzrakstîjis, ko un kâ izmainît jau paðâ sâkumâ bûtu viss izmainîts.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 14:38
"es iespeeju robezhaas apspriediishu" (c) ku!... njaa, lielummaanija negrasaas rimt... taa iet, kad aazis par daarznieku... ar gribeeshanu vien ir par maz, jaabuut arii elementaarai saprashanai, ja pirtselji lien, ne tikai formu, bet arii saturu mainiit... tas specially for ku!...

osi

par to, ka neirologjija tur neder tika rakstiits jau 10 dienas atpakalj... bet vai tad visuvareno tas interesee... vinjam savs manuaalis pieejams...



Edited 1 time(s). Last edit at 21.12.2007 14:40 by ,,,.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 14:48
nu tekstâ es kaut kâ palaidu garâm, taapeec labaak rakstit privâtu ziòu vai arî man uz e-pastu, ja kâds zina, vai skype :) ja kâds zina :D

Pçdçjâ laikâ nav diezko daudz laika lasîties un moderçt vai iedziïinâties tekstâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 17?
Ziņa: