...knieð interese...

Aizsāka madcynics 

Re: ...knieð interese...
21.12.2007 14:52
,,,

Nav tam nekaada sakara ar lielummaaniju, man shodien patieshaam nebija iecereets maisiities pa forumu bet es atradu laiku lai apspriestu izmainju lietderiibu ar otru moderatoru un sarunaaju ar osi lai vinjsh nomaina...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 14:57
...tam ir visai tieshs sakars ar lielummaaniju... jo iipashi njemot veeraa tavus peedeejaa laika izteikumus un kopeejaas personiibas izmainjas...
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 14:59
",,," izklausaas ka girbi palîdzçt :)
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:02
...shaada veida izmainjaam neredzu pamatojumu, lai tajaas piedaliitos...
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:09
pilnîgas muïíîbas, tâtad - ja tu nepiedalies, tâtad ir vienalga, tâtad es varu darît ko gribu.

nu pilnîgi nepareiza reakcija. Vajag tieði piedalîties un tad iespçjams ka bûs ka vajag.

aa un tâkâ visi krutie lieto daudzpunktes un es arî gribu bût krutais tad
... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
....
....
...
...
................................................. ......

nu tâ tagad es ari esmu kruts un nekur nepiedalos, varu nod..... ko girbu, bet kad paprasa pirms dara es klusçju, es ignorçju......... .... un veel ................ punkti ...... punkts puntks ...... doh

ïoti atgâdinâja tos protestçtâjus, kas arî uz vçlçðanâm negâja, jo ir ïoti kruti .... ..... .... un ignorç vçlçðanas :D mughahahahhaa. ..........



Edited 1 time(s). Last edit at 21.12.2007 15:12 by osis.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:14
...piedaliities taapeec, ka ku! par maz sadalju, kur izveersties?... doma greiza pashos pamatos...

...kopumaa beernudaarzs Tu esi, osi, un ku! raadaas to izmanto...
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:23
uhu, gaidni man cetli un dlîz iesu skolâ.

.......
........
......
....
..
....
....
....
...
..
.

p.s. ja nezini, nerunâ :D

aizmirsu veel ...... ..... .... ....

un zinu 100% ka nezini :)

ak jaa, gandriiz aizmirsu ... ...

....
(..)
....



Edited 1 time(s). Last edit at 21.12.2007 15:24 by osis.
,,
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:28
Pret ku! , pçc vairâkâm viòa replikâm un sava greiza viedokïa uzspieðanas citiem, ðeit bijusi nemazâ opozîcija. Ïoti iespçjams, ka tauta o nav aizmirsusi un ku! kâ moderatoru vienkârði nepieòem. Vajadzçja izvçlçties tâdu, kas tauta vairâk ir pie sirds.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:31
Nu re, izvçlçjos komatu un rezultâtâ - nu nenaak, un neglâbj bçrnudârzu :D, un forumu.

Komat... nâc par moderatoru :D CV un pieteikuma vçstuli sûtini man pirvâtâ ziòâ :D

eh, atkal aizmirsu - .......................................................................... superkruts :D



Edited 1 time(s). Last edit at 21.12.2007 15:32 by osis.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:34
...joprojaam nav skaidra shiis modereeshanas jeega... savairot bezjeedziigu sadalju skaitu?... prieksh kam?... kas labaaks saliidzinot ar 1 sadalju?... jo ku! taa gribas?... tas noteikti ir arguments...
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:39
moderçðana nav sadaïu veidoðana, moderçðana ir tçmu pârvietoðana no nejçdzigas vietas uz viet kur tçma iederas, nejçdzîgu, pilnîgi nepareizu postu dzçðana, postu, kas neatbilst noteikumiem dzçðana.

sadaïas nav moderatoru pârziòâ, tâs tiek veidotas, ja ir redzama tâda vajadzîba. Ir sanâkusi viena laba sadaïa, un pârçjâs neòemos vçrtçt ;), man zinâmu iemeslu dçï.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:39
Ja grib izlasît visu, ka ðeit tiek rakstîts, tad nav nekas labâks par vienu sadaïu. Taèu, ja tikai kaut ko noteiktu, tad labâk ir sadaïas.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:41
cik daudz cilvçkus interesç viòu paðu, vai cilvçku ar lîdzigu problçmu problçmas un risinâjumi, un cik interesç VISS?
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:42
...jaa, cilveeks ar somatizaaciju noteikti buus prieciigs, kad vinja jautaajumu par sirdsklauveem vai galvasreiboni paarvietos uz psihsadalju, kur tas oficiaaliigi iedereetos... ljoti taktiski... pieljauju domu, ka aizcieteejumus turp nepaarvietos, lai arii lielaakajaa daljaa gadiijumu arii tie ir somatizaacija... sadaljas pa mediciinas nozareem te noteikti nav lietderiigas, jo iipashi ja pashiem sadaliitaajiem nav nekaada priekshstata par to, kuraa sadaljaa tad kas iederaas...
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:47
ja nav skaidrs, tad lai paliek primajâ, supervecajâ, superforðajâ vispârîgajâ sadaïâ.

nu tad bûsi moders vai nç? ja nç, tad man te nekâdas jçgas nav tçret laiku un rakstît.

un cilvçkam kam ir rastiepts muskulis noteikti interesç cilvçks kam ir veìetatîvâ disfunkcija un otrs kam ir somatizâcija, vai kas tur nezinkas vçl. noteikti. jo kâ gan tevi var neinteresçt, ja tev ir sastiepts muskulis (piemçram)
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:53
...jaacer, ka Tu pats savu piemeeru saprati... jo cilveeku ar sastieptu muskuli arii paareejie vinja sadaljaa esoshie piemeri var neintereseet... ko nu?...


...un vegjetatiivaa disfunkcija pie taas pashas somatizaacijas vien buus... tas arii paraada to, cik sakariiga buus taa teemu staipiishana uz tai "piederiigo" sadalju...
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 15:53
jâ, par zobârstniecîbas sadaïu tieðâm prieks, bet tas ir tikai pûces nopelns.

par ku! - nu taisnîba tam komatam :), lai kâ negribçtos.
tomçr es cienu to, ka ku! cenðas cilvçciòiem atbildçt, jo reizçm to neviens nedarîtu, un tas nav aiz sevis izcelðanas (kas , protams, ku! piemît lielâ mçrâ), tâ ir vçlme palîdzçt ar savu padomu, kaut bieþi greizu.
pârçjie ðeit - lielâkâ daïa tomçr ir ïoti egocentriski, nevis palîdzçt, bet paspîdçt ar savu gudrîbu:)
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 16:01
maria, tu neesi paaraak kruta, tu nelieto daudzpunktes kur tâs nevajag.

komat, man ir vinealga kâds ir piemçrs, ok, tad piemçrs, kas bûs ïoti daudz veiksmîgâks, kâpçc cilvçkam, kas grib ielikt zobu breketes bûtu jâpârlasa topiki par to kâ labâk steroîdus lietot un kâdus antidepresantus lietot VD gadijumâ, nu, vai tagad ir labs piemçrs? Vai arî tavs piemçrs ir visupareizs un visu sevî iekïaujoðs?

un tavs piemçrs neko nepierâda, esi ieciklçjusies uz vienu un viss...

visu neapmierinâtîbu iesniegt ðâdâ formâ:
_______________________________
tagad ir "ðâdi un ðâdi un ðâdi"

pareizi butu " bla bla bla bla bla"

lûdzu izmainît. domâju ka mans variants ir pareizâks, jo bla bla bla bal bal (tipa, pamatojums)
_______________________________

iebildumi ðâdâ formâ:

"te viss sakss, un nekas nav pareizi"
netiks pieòemti un tiks uzskatîts par spamu un noteikumu pârkâpumu, un ja man bûs sliks noskaòojums pçc atkârtota pârkâpuma bûs bans.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 16:01
so, everyone happy now?


edit: tas tâ, laba vçlçjumi Ziemassvçtkos!

edit2: protams var rakstît man privâtu ziòu ar saturu "te viss sakss" par to nekas nebûs, bet ïoti bûtu vçlams argumentçt savu viedokli un izpaust to saprotamâ veidâ. Kâ arî tâdâ gadîjumâ bût gatavam uz diskusiju ar mani.



Edited 2 time(s). Last edit at 21.12.2007 16:06 by osis.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 16:13
...es nekur neteicu, ka viss sakss... to, ka zobaarstnieciibu atdaliija- OK, lai atdala... a la Mateusus un fignju riishanu- OK... bet tas, ka nav Jums izpratnes kaa paareejo mediciinu sadaliit saturiski, tas nu ir fakts... un tamdeelj rodas jautaajums kaapeec tas jaadara, ja sakariigi to izdariit Juus nespeejat...
...pieljauju, ka Tu joprojaam neko nesaproti, jo nesaproti pashos pamatos... taapat kaa ku! ar tiem nerviem...
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 16:27
Vispâr jau, Komat, Osis visu pateica, kâ iesniegt pretenzijas. Ja Tev tieðâm rûp, lai viss bûtu pareizi no medicîniskâ viedokïa ( es pieïauju, ka foruma apmeklçtâjiem tas patiesîbâ nav tik svarîgi), tad dari, kâ Osis saka.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 16:30
Neesmu sapratis un necenðos saprast, ja tu domâ par medicînu. Tas ka ir jâsadala sîkâk - pati jau sâc tam piekrist.

nu tad kâ bûtu pareizi sadalît? Man vienu sadaïu sataisit aizòem 30 - 40 sekundes :) tâkâ var iesniegt variantus arî ar vairak sadaïâm kâ ir tagad. bet tas vairs nav aktuâli.

kas ir aktuâli - vajag vairâk moderatorus, kas pieskata forumu, un obligâti nekas nav jâpârvieto, ja nu vienîgi tieðâm uzprasâs. Tâtad komat bûsi vai nebusi moderators, jo kâ redzu tu ïoti labi spçj novçrtçt, kas ir un kas nav pareizi.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 16:36
...nepiekriitu, ka vispaareejaa mediciina jaadala siikaak, ja neprotat to izdariit... un neredzu ar ko shii doma izteikta sheit atshkjirtos no domas uzrakstiitas TIESHI TEV...
...bet Jums shkjiet ka tik rakt pofig kaadaa virzienaa...
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 16:46
nu labi, bet kaut kâdas daïas var izcelt ârâ, un, protams, var kâdas sabîdît atpakaï kopçjâ bedrç.

bet mani interesç tevi, komat, dabût kâ moderatoru, un izmantot tevi foruma uzlaboðanai :)
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 17:01
Man ir skaidrs kaadaa virzienaa rakt un es to daru, sanaak taa kaa sanaak, un taas ir pilniigas muljkjiibas ka to nevajag dariit. Bet gan jau ar laiku...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 17:26
osi, a Tu pashaa saakumaa luudzi Komatu kljuut par moderatoru jebshu kaadu citu medikji?

un par lameriem... datorlameri neiet modereet experts exchange forumu datorspeciaalistiem.

visu cienju Tavam entuziasmam, bet ir reizeem labi vispirms paveerot situaaciju, pirms pienjem leemumus un veic aktiivas izmainjas.

tagad amatieris moderee forumu, kuraa ir palikushi 2 zobaarsti (varbuut veel kaads man nezinaams), viens cilveeks, kurshs var kompetenti atbildeet onkologjijas jomaa un paaris citu specialitaashu aarstu.

par teemu paarvietoshanu... cilveeks varbuut negrib tapt ierindots psihiatrijas laucinjaa, kaut arii vinja suudziibas vareetu buut no taas sfeeras. vaarda sakne psih- dazhiem uzdzen shausmas, bet nu Komats jau aprakstiija apmeeram to pashu... taa nedriikst vnk paarvietot. mediciinaa, pienjemot shaadus leemumus ar dziiviem cilveekiem, riikojas ljoti taktiski un pamazaam.

es ljoti, ljoti sen raxtiiju, ka psih- un neiro- neder kopaa... jau vairs neatceros, cik sen; laikam tad, kad sho teemu daliijumu ieviesa... forumaa esoshie aarsti (Komats un Noela) saka, ka sadaliijums nav pareizs, bet nekaadas reakcijas. piedod, bet tas ir, mazaakais, muljkjiigi.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.12.2007 17:30 by Runcene.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 17:40
Runcene, es vairs neuzskatu sevi par ârstu, lai gan praktizçt varu un sertifikâts man ir, tâ kâ - I'm out :)
Ja ,,, noteikti kâdreiz atgriezîsies medicînâ, tad es noteikti to nekad nedarîðu.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 17:46
nu ok, bet zinaashanas taapeec Tev neviens nav atnjeemis...
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 18:15
Nu izskataas, ka visa shii kashkja pamataa ir tas, ka iebildumi ir rakstiiti, bet nav lasiiti. Preciizaak, osis nelasiija, ku! nesatricinaams savos maldos. Osi, lai arii cik vecs Tu buutu, bet cilveekus Tev kaut kaa nesanaak izprast. Veel es Tev ieteiktu, palasiit, ko tavs moderators te raksta.
Re: ...knieð interese...
21.12.2007 20:03
Vajadzçtu likt uz balsoðanu. Neapmierinâtîbu patiesîbâ izsaka tikai daþi cilvçki. Apmeklçtâju ir daudz vairâk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 16?
Ziņa: