tabletes pret poham?

Aizsāka dzuksters 

tabletes pret poham?
19.12.2007 21:49
ir dzirdets par tâdu esamîbu, bet neko vairâk nezinu.
Re: tabletes pret poham?
19.12.2007 22:53
nav taadu.
Tas kas ir parasti aspiriins vitamiini utt.
Bet nu labaakaas zaales pret pohaam - nedzert.
Es ja dzeru tad 25-50g un ne vairaak. Ja nemaak apstaaties nevajag dzert vispaar.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tabletes pret poham?
20.12.2007 07:49
Jantavit esot labs lîdzeklis pret pohâm. Satur dzintarskâbi, Krievijas raþojums.
Re: tabletes pret poham?
20.12.2007 10:14
lîdzeklis pret paìirâm - labs un dârgs alkohols - tik daudz nenopirksi lai bûtu paìiras :D
Re: tabletes pret poham?
20.12.2007 12:27
osis: +1 :D ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tabletes pret poham?
20.12.2007 17:10
..osît, slikti, ka Tev nav sanâcis...varu Tev paziòot - pohas ir...pie tam smagâkas, nekâ no tîra brandvîna...
Re: tabletes pret poham?
20.12.2007 17:27
Hmm? Man kaut kaa gadijaas atrauties super smagas pohas no super smalkiem drinkiem... no litriem paarbaudiitaam lietaam varu atziimeet Tullamore ar kolu no vinja naakamaa dienaa ir tiiri normaali pat ja piesuucas liidz stipram maakonim... aciim redzot zinaamu lomu tur speelee "atshkjaidiitaajs" kas kompensee alkohola izraisiito shkjidruma zaudeejumu...
Bet citaadi veikalos ir noperkams kaut kaads "Antipohmeljin" pacinjaas, parasti pie kases tirgo... meeghinaajis neesmu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
llaa
Re: tabletes pret poham?
28.12.2007 12:10
tach reklabaa Ladza alka2! teeja. it kaa aatraak atindee organismu, tur visaadas dabiigas zaales. padaargs, kaut kaadi 5, 6, 7 Ls, neatceros... :)
llaa
Re: tabletes pret poham?
28.12.2007 12:11
tas bij reklamee :)
Re: tabletes pret poham?
28.12.2007 15:33
gribçtu redzçt, ka kâds aizej mûli ar Hennesy VSOP vai XO, vai arii Johny Walker green label, nesaku ka tas ir kâds etalons, bet tâpat :) ja pudele maksâ ap 10Ls tad tas ir tikai ârîgi lietojams vai kâ tîrîðanas lîdzeklis... daþi pat tam neder.
Re: tabletes pret poham?
28.12.2007 15:50
osis Wrote:
-------------------------------------------------------
> gribçtu redzçt, ka kâds aizej mûli ar Hennesy VSOP

ir gadîjies :P
mad no kautkurienes
Re: tabletes pret poham?
28.12.2007 19:42
...osît, ir liets un pieliets...un ne tikai ar VSOP, saldumiò...re, restîte ari pazîst drçbi...khm, domâju - pastrçbienus...
Re: tabletes pret poham?
28.12.2007 22:54
mad no kautkurienes Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...osît, ir liets un pieliets...un ne tikai ar
> VSOP, saldumiò...re, restîte ari pazîst
> drçbi...khm, domâju - pastrçbienus...

Shitam nav ko dariit laikam un iedzeras ar Paradis Extra vai Richard Hennessy ;) Lai gan ja pameklee var atrast arii daargaakus konjakus pa 5k usd ;) Jaatziist ka es pat dziivee tureejis rokaa neko krutaaku par Remy Martin XO neesmu tureejis i to jau 70Ls pudele manupraat der tikai kukuljoshanai :)
anti
Re: tabletes pret poham?
30.12.2007 12:06
Jau kops agras jaunibas pojam lietoju Alka-seltzer putojosas tabletes.
Re: tabletes pret poham?
30.12.2007 16:33
vai tik tas nav tas pats aspiriins? :)
Starp citu, man viena aptiekaare teica it kaa viirieshiem esot jaauzmanaas ar aspiriina lietoshanu, bet es neiedomaajos pajautaat kaadeelj :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tabletes pret poham?
30.12.2007 16:57
Mateus:

ðíidrina asinis, palielinâs infarkta risks
Re: tabletes pret poham?
30.12.2007 16:59
...bet to iesaka kâ profilaktisku lîdzekli nelielâs devâs pirmspensijas un pensijas vecumâ, lai asinis nebûtu pârâk biezas (trombi-->insulti).
Re: tabletes pret poham?
30.12.2007 17:03
nu bet tas jau ne tikai viirieshiem tak. Visiem var buut infarkts taksh.
Nu es to njeemu jo ljoti lielas C vit devas lietoju, kas savukaart biezina asinis. Tad jau man taa ideja bij pareiza :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tabletes pret poham?
30.12.2007 17:06
vîrieðiem risks lielâks.
Re: tabletes pret poham?
30.12.2007 17:09
normaali... es savos 27 gados aptiekaarei radiju taadu iespaidu, ka man jau jaauzmanaas laikam :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 22?
Ziņa: