paðapmierinâðanâs

Aizsāka Vîrietis X 

Vîrietis X
paðapmierinâðanâs
20.12.2007 10:17
Interesanti, vai citiem vîrieðiem onançðana atòem daudz spçkus, ko atturoties varçtu likt lietâ citur - darbâ, sportâ utt.? Periodos, kad man nav seksa partneres, es paðapmierinos, bet ir tâda sajûta, ka tas atòem ïoti daudz spçku - pçc tam neko vairs negribâs darît, zûd motivâcija aktivitâtçm. Kâpçc tâ?
Re: paðapmierinâðanâs
20.12.2007 10:36
Taa tas ir jo "dzineejs" visaam lietaam viens un tas pats. Guusti apmierinaajumu un kaadu laiku vairs neko nevajag... taa kaa vajag plaanot to kulakaa raushanu :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: paðapmierinâðanâs
20.12.2007 20:15
interesanti cik kaloriju mçs pazaudçjam seksa laikâ?!
Vîrietis X
Re: paðapmierinâðanâs
20.12.2007 21:10
Pçc paðapmierinâðanâs nav pat îsti tâ sajûta, ka bûtu daudz kalorijas patçrçtas, bet gan kaut kâds totâls besis un apâtija pret visu iestâjas. Jâ, labi noòem spriedzi, bet tomçr tâ vienaldzîba pçc tam ir kaut kas nedaudz par daudz. Nez, kâpçc tâ? Pçc seksa ar sievieti tomçr, lai arî nogurums, bet saglabâjas darbotiesprieks.
Re: paðapmierinâðanâs
20.12.2007 22:03
Tapeec ka Tev 99% gadijumos ir manuaalais sex ;) A jaabuut otraadi :D nu vismaz 50 uz 50 :)
Sviestu tu te dzen. Man kaut kaa visam pietiek speeka vienliidz ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
tâ ir
Re: paðapmierinâðanâs
20.12.2007 22:30
Man lîdzîgi, lai gan piederu pie sievieðdzimuma. Pçc mîlçðanâs ar vîrieti viss ir oki-doki, bet pçc paðapmierinâðanâs, nâkoðâ dienâ, tâ kâ likums, man ir pat ïoti nomâkts un slikts garastâvoklis. Neko negribas darît, viss kaitina, rokas dreb un tâdâ garâ...
Vîrietis X
Re: paðapmierinâðanâs
20.12.2007 23:51
Precîzi kâ ðai sievietei!:)
Starp citu, Mateus, tieði ðobrîd ir arî sieviete, bet paralçli paniekojos arî tâ. Jâ, pçc sievietes ir nogurums, bet krietni patîkamâks un pozitîvâks.
Vai tieðâm tas viss izskaidrojams tikai ar psiholoìiju vai arî tomçr tur ir kâdi fizioloìiski faktori ðo prieciòu rezultâtâ, kas vienu atðíir no otra?:)
Re: paðapmierinâðanâs
21.12.2007 01:28
Esmu paarliecinaats ka tikai psihologjija!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: paðapmierinâðanâs
21.12.2007 10:02
nç, arî enerìçtika.
Re: paðapmierinâðanâs
21.12.2007 11:40
:D
aa pareizi energjeetika. IMAGO to var pieraadiit ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 4?
Ziņa: