Kurð palîdzçs?

Aizsāka ,, 

,,
Kurð palîdzçs?
21.12.2007 18:44
Uzrakstiet par katru no ðîm atziòâm, kâ jûs viòas saprotiet:

1. Savam bçrnam skatâs visi pâri, jo viòð sâv pârâk tuvu.
2.Vçjâ augoðam kokam stipras saknes.
3.Kam nav darba dienu, tam nav arî svçtdienu.
4. Ja dzîvosi tâ vien kâ grias, tad bûs jâmirst tâ, kâ negribas.
Re: Kurð palîdzçs?
21.12.2007 20:00
1. Mîlestîba pret bçrnu var bût akla. Tâpçc var nesaskatît viòa patiesâs vajadzîbas.
2. Skarbi apstâkïi norûda.
3. Sajust atðíirîbas var tikai salîdzinot.
4. Nebûs taisnîba. Cilvçkam ir jâdzîvo saskaòâ ar sevi- tikai jâatðíir to, kas patieðâm ir vajadzîgs, bet kas citu uzspiests un nevajadzîgs.
Re: Kurð palîdzçs?
22.12.2007 16:09
piekritu strawberry bet par pedejo piebildisu- ka neienmer sanak darit tikai to ko gribas un kad gribas.varetu so attiecinat vaurak uz darbuj - ja nestradasi bet tikai atputisies vari nomirt nabadziba, nevis piedzivot jaukas veumdienas, ti musdienas un pie mums tas diez vai strada.
Re: Kurð palîdzçs?
22.12.2007 18:43
,,
Re: Kurð palîdzçs?
22.12.2007 18:50
Kas tev reste, nepatîk ?
Es nedrîsktu savu jautâjumu uzdot vçl kâdâ citâ forumâ? Varbût man tas ir ïoti aktuâli!!
Ja tev nav ko atbildçt, tad paklusç!
,,
Re: Kurð palîdzçs?
22.12.2007 19:00
Tâ ir kaut kâda paranoiska sekoðana citiem pa pçdâm. Domâ, ka es neredzu, cik bieþi identiski jautâjumi parâdâs daþâdos forumos, nu un tad ? Lai cilvçki raksta! Viens forums labâk apmeklçts, cits mazâk, bet cilvçkam svarîgi saòemt atbildi, tâpçc rakasta vairâkos. Kas tur ko nesaprast ????
Atvet delfu veselîbas sadaïu, câïa veselîbas sadaïu un tu redzçsi ne vienu vien to paðu jautâjumu, ko uzdod ðajâ forumâ.
Psc kaut kâds, kâ apnikuði ðitie dumie cilvçki !
Re: Kurð palîdzçs?
22.12.2007 19:05
Es arî tâ esmu uzdevusi vienu un to paðu jautâjumu daþâdos forumos. Tikai es izvçlçjos tâ : latvieðu, krievu, angïu. Patieðâm ïoti daþâdas atbildes var saòemt;)
Labi, ka to nevar izèekot :P
Re: Kurð palîdzçs?
22.12.2007 20:12
paldies, ðî reakcija mani tieðâm izklaidçja un bija copy/paste vçrta :)))
Man ðâdi "gudrie" cilvçki arî ;)
Re: Kurð palîdzçs?
22.12.2007 22:39
,,
redzi, kâds rezultâts ir, kad siltu p....li aizstâj ar vibratoru :) (es par restîti)
(tikai labsirdîgs konstatçjums)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 14?
Ziņa: