Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)

Aizsāka Lietotajs 

Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
31.12.2007 02:30
Sveiki, gribçju pajautât par ðim 2 lietâm cauruma izdurðanu ausî un blingu viekaliem.

Kur rîgâ/centrâ atrodas labs salons kur izdur caurumu ausî, nevis uz aci, bet pieredzçjuði cilvçki :) Var arî kur uz aci, bet, lai tur ir lçti, Vai ari iesakat pçc jûsu pieredzes ;)

Un runâjot par blingu ausî, kur tâdu var nopirkt pçc iespçkas lçtâku.. Paldies jau iepriekð.. :)
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
31.12.2007 18:12
Laikam neviens nezin :)
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
31.12.2007 18:26
es pat iedomâties nespçju kas ir "blingi", nu- tumsoòa esmu...
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
31.12.2007 18:51
Es zinu, kas ir pîrsingi, tuneïi ausîs, bet par blingiem dzirdu pirmo reizi:)
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
31.12.2007 19:03
bljingi ir tjipa glamurnije vewi4ki :)
Bet nu reaali jau jaazin kaadi blingi interesee. Ari velosipeedistiem ir blingu veikali ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
man arî nav skaidrs no kurienes ir radusies tâda preteklîba kâ "bling". bija kâdreiz tâds veicis Olympijâ, Bling-bling laikam saucâs. Viòiem bija sasodîti neizdevies sauklis "Tu blingo?" Ideja jau laba, ka var ar ðito stilu uztaisît biznesu, bet latv leksikonam galîgi nepatîk ðâdi jaunvârdi. taèu, kas zin, ar laiku varbût pat ieisies.
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
31.12.2007 20:02
Nee shim jaunvaardam nav nekaada sakara ar to veikalu :D Bet man patiic cilveeku iniciatiiva uznjemties atbildiibu shaados jautaajumos ;)
Lai nevienam vairs nebuutu jautaajumu: shobriid bling = ljoti vispaarinaats bet visumaa saakums mekleejams te - http://en.wikipedia.org/wiki/Bling-bling

Tas ir slengs attieciigi samierinies nevis saki ka pretiigi :)
Ja vel nav skaidrs - blingi ir lietinjas un pribambasi lai paziimeetos :D nu kaut kaa taa :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 31.12.2007 20:03 by Mateus.
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
31.12.2007 20:52
Labi par blingiem ðajâ forumâ nav sapraðana :) BLINGI or Blings ir lîdzigi auskariem ausîs tika viòi ir spîdîgi èçtrasturveida vai trîstur nu visâdos veidos, ari mazi playboy zaíîsi utt spîdigi ;) bet nu labi tas tâ, tâtad runâjot par durðanu ausî kur ir Rîgâ tâdas vietas?
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
31.12.2007 21:04
Lietotaaj: atver to linku wikipedia ok? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
01.01.2008 13:57
Nu artveru un?
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
01.01.2008 21:39
:D
ok.. ir arî kâds, kurð lasît nemâk :D:D:D
Ðirmîtes no acîm noòem, pasaule ir plaðâka nekâ Tev ðíiet :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
02.01.2008 22:24
Vispar es pârgaju uz ausi caurumu izdursanu un par Blingiem lai jus aizmirstat :D
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
04.01.2008 22:13
Derçtu tad tomer uzzinat par kadu salonu riga ..
Re: Par ausî cauruma izdurðanu un blingi ausis :)
08.01.2008 19:30
Man liekas ka normaali dur tajaa vecaajaa kosetologhiskajaa kabinetaa uz Dzirnavu ielas... numurs varbuut 66 vai kas tamliidziigs... tur taads vecis ir kas izskataas kaa nesen no koka nokaapis... bet citaadi profesionaalis... vai tik nebija vaardaa Eduards...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Blingi ir sûds... tikai reperi ar tâdiem staigâ... ienîstu reperus.... pasauli glâbs metâls...
es dûru vecrîgâ forð salons, ja iet no brîvîbas pieminekïa taisni gar makdonaldu, gar NEW Yorkeru,tâlâk jâiet taisni un jâskatâs kurâ ðíçrsielâ ir tunelis(kad es tur gâju smirdçja pçc zivîm! :D), jâiet iekðâ tunelî un jâiet uz priekðu pçc kâda laika bûs salons,izdûra mazu blingu, bet saons forð tâpat kâ vecis kas apkalpo. dominâ, veikalâ BB1 pirku auskarus divus pa 12 ls. veiksmi
Blingus var nopirkt , dajebkurā salonā ... SAloni visi ir labi un uzticami ... Blingi ir tādi dimantveida auskari Ja kādam tas nau zināms !!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 20?
Ziņa: