par attieciibaam un ko vairaak

Aizsāka cilveks 

cilveks
par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 21:20
Sveiki!
Runa vairaak laikam buus par attieciibaam kuraas milestiiba ir vai nav, un te es netieku skaidriibaa. Nedaudz gribeetu dzirdeet kaadu padomu vai viedokli.

Nedaudz sho to pastaastiishu un cereeshu uz kaadu labu domu graudu no jums;)

Pirms 1.5 gada sapazinos ar sievieti. Nu itkaa viss no saakuma normaali,bet izraadijaas ka vinja nav iisti vesela - smadzenju satricinaajuma simptomi peec jebkura piesitiena. Saakumaa ticeeju tam, ko vinja saka, veelaak saaka likties raugoties peec notiekoshaa un izsecinot peec gadijumiem, ka tas viss ir psihalogjiskais un vinja netiek ar to galaa un pat negrib apzinaaties un pienjemt citas varbuutiibas. Tikai tagad uzzinaaju no vinjas mammas, ka sencis ir slimojis pilniigi ar taadu pashu kaiti, tikai tas izpaudies kaa apauksteeshanaas peec kaa saap ljoti galva. Savukaart tagad sencim ir viss normaali. Shis murgs esot beidzies apmeeram peec 40 gadiem. Bet tagad viens no trijiem beerniem slimo ar to pashu. Paarejiem beerniem viss kaartiibaa. Pieljauju domu ka vereetu buut kaut kas mantojies, bet ir arii aizdomas ka psihalogjiskais, jo galvaa vinjai ir pilniigs haoss, protams to nedrikst piemineet savaadaak saaksies shkandaals. Un te es ar nonaacu pei taa kas mani uztrauc. Principaa katra shii "slimoshana" ir par tik negatiivu attieksmi pret tuvajiem un it sevishkji mani, ka maz neliksies nevienam. Patreiz arii ir kashkjis, un nonaacis KAARTEEJO reizi pie punkta pielikshanuas attieciibaam no vinjas puses.Paarmetumi ka vinja man daavaajusi gan maajvietu gan visaadas veel leitas bet pretii nekaa neesot sanjeemusi. Nu nez, es ja paardotu maaju nekad neuzdroshinaatos kaut ko taadu pateikt njemot veeraa ka visa nauda aizietu 50% vinjas vajadziibaam un iegribaam.
Shis kashkjis saakaas ar to, ka vinjai likaas ka nepieveershu tik daudz uzmaniibas kaa vinjai vajadzeetu, kaut arii vinja liekas nav padomaajusi ka visu dienu paliidzeeju vinjas senchiem remonteet maaju, kameer pati guleeja pie sisteemas, par kuas nepiecieshamiibu esmu 200% paarliecinaats ka nav vajadziiga no fiziskaa veidoklja. Nesaku nekaa par to tikai taapeec ka gribu lai vinja tiek daudz maz uz kaajaam aatraak, un te jau straadaa peec manaam domaam tikai gariigais.
Njaa kaa lai izstaasta visu, iisaak laikam nesanaaks.
Es itkaa saprotu ko noziimee miileet, tas ir apmeeram taa - nepieprasiit no otra pilniigi nekko, un dot ko speej dot, nevis censties dot vairaak kaa maakam, buut taadam kaa esi, un neviltot no sevis laachpleeshus. Par cik mees katrs savaadaak esam audzinaati - miilam arii savaadaak. Pieljauju domu, ka neesmu nekaads ideaalais viirietis,esmu arii nedaudz stumjams ja neredzu kaadai lietai jeegu,un jeegu es tieshaam neredzu kad saakas kashkji. Ir cilveeki kam viss aizmirstaas paars dienu laikaa, man tas saap paars nedeeljas. Laikam jaasaka ka man domas ir diezgan lielaa kaartiibaa, lai ieliktu kadaa plauktinjaa veel saapi, nu tur tai nav vietas. Cilveekam ar haotisku domaashanu tas laikam ir vienkaarshi, te vinjsh var buut nikns, naakoshaa dienaa jau aizmirsis visu ko teicis.

Esmu audzis bez vecaakiem un kopjot vieniigo sev tuvo cilveeku - vecomaati. Domaaju ka tikai taads sapratiis kursh tam ir gaajis cauri - cik taa ir liela nasta. Mees miilam sev tuvos, pienjemam kaadi vinji ir ar visiem plusiem un miinusiem un ceram ka otrs juut to pashu. Sheit arii laikam jaapiebremzee jo no manis prakstiski tiek mutiski pieprasiita miilestiiba. Miilestiibas apliecinaajumi, vaarda "miilu" nepartraukta skandinaashana. Nez varbuut esmu moraali novecojis, bet uzskats man ir taads, ka ar to vardinju baarstiities nevajag un it sevishkji no viiriesha kas izaudzis komunistiskajaa periodaa pieprasiit ir nedaudz "garaam" Pieprasiit lietas kuras toreiz bija vaajuma izpausme... nezinu vai ir taa korekti teikt, bet ceru ka domu saprataat, nejau komunistisms vien ir vainiigs, iespeejams ka tas ka man nav bijis kas man saka kaut ko miilju, un arii draugu loks ir bijis vairaak "murskojs".

Tikai nesakiet kaads - "paskaties pa logu, aaraa pilns briivu sievieshu". Redziet cilveeks ir iekrtitis sirdii un es tik veigli nepadodos nekad,lai ar cik vinjsh slims buutu, lai arii cik gruuti un smagi ir dziivot... tas ir paaraak nopietni no manis. Tachu ir ticis runaats gan par beernu, pat doma ka ir jau peedejais laiks, bet sievietes slimiiba iedzen strupceljaa. Negatiivaa attieksme pret mani arii ir paaraak daduz gaajusi, bet neskatoties uz to visu kas ir gaajis man paari es pret vinju juutu to ko juutu un ko gribeetu just atlikusho dziives dalju. Varbuut kaads nosodiis. Bet ok, lai taa ir, veseliiga kritika man patiik.;)
Re: par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 21:38
kaads izlasiija? Vareetu luudzu konspektu>? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 21:46
nav jau nepiecieshams konspekts, vienkaarshi pakomenteejiet nedaudz..luudzu ;)
Re: par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 22:27
Cilveek! Cik Tev gadu un cik gadu Tavai miiljotajai?
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 22:28
vinjai 26
man 29
ja par beernu runa tad man jau ir tieshaam peedejais laiks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 22:35
tev pçdçjais laiks? tu noteikti pârspîlç :)
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 22:39
jaa, peedejais laiks pirmajam beernam, es negribetu lai man jaaiet kaa vecteevam uz vecaaku sapulceem ;)
Re: par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 23:00
...taa ar nesapratu, kas taa par slimiibu... laikam taadeelj, ka pa diagonaali lasiiju...
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 23:06
jaa
ja kaads vispaar zinaatu kas taa par slimiibu tad buutu jau sen izaarsteeta, tagad jau buus desmitais gads kaa chakareejas ar sho kaiti, aarsts neviens nezina kas par vainu
Re: par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 23:08
Ja godiigi, tad man nav skaidrs par to Tavas meitenes slimoshanu. Tev shkiet, ka taa nav kaada fiziska saslimshana, bet gan kaut kas saistiits ar nerviem? Peec Tava apraksta man skiet kas liidziigs migreenai. Tas pirmais naak praataa. Kaut gan ne Tuvu neesmu medikjis. Veel izskataas, ka vinjai ir sajuutas, ka vinjai par maz pieveersh uzmaniibu un taa tiek pieprasiita dazhaados vinjai pieejamos veidos. Ja tas ir taa, tad rodas jautaajums, vai Tu buusi speejiigs visu atlikusho muuzhu pavadiit blakus nervozai buutnei, kas Tevi tiranizees. Ja Tev ir tik svariigi beerni, tad padomaa kaadaa atmosfeeraa vinji augs. Nav jaatsakaas no cilveeka, kas nav vesels. Mees nekad nezinam, vai 5, 10, 25 vai 50 kopdziives gadaa muus nepiemeklee otras pusiites cieshanas. Tad otra atbalsts un sapratne ir nepiecieshami. Bet kaut kas Tavaa staastaa nesakriit. Ja cilveeks ir nevesels, tad vinjsh parasti censhas kaut ko dariit savas veseliibas labaa, nevis izgaazh negaacijas uz tuvaakajiem. Vai nu Tu kaut ko nezini, vai nesaki. Bet ja es tevi sapratu pareizi, tad nekas Jums nesanaaks. Lai veidotos gjimene abaam puseem ir jaabuut veelmei to veidot un saglabaat.
Re: par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 23:08
Varbuut var iztulkot sho "smadzenju satricinaajuma simptomi peec jebkura piesitiena."??? Tu vinju sit un peec tam briinies, ka beibei smadzenju satricinaajums?
Re: par attieciibaam un ko vairaak
03.01.2008 23:35
pçc jebkura kantes piesitiena ;)
Nu ko jus smejaties par cilveku? Tas vien, ka virietis te runa par tadam lietam nav ipasi tipiski, un laikam jau sirds riktigi sap.
Izskatas, ka tai meitenei kada neiroze, un ka jau neirotisks cilveks, vina ar tas palidzibu manipule ar tuviniekiem (varbut no teva parmantots uzvedibas modelis), un tad vismagak cies tas, kas ielaidis tadu cilveku dzili dvesele. Bet ta tikai versija, jo nav tacu zinams nekas konkrets , piemeram, kada ir med. diagnoze, ja jau ârste un liek sistemas. Bet viegla tada dzive nevaretu but ne jums, ne iespejamajiem berniem.
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 01:47
to ,,,
nu jau, kur taa var padomaat, es nekad roku nepacelju un nepacelshu pret sievieti

arii PUCE nekorekti mineeja, ja aju taa buutu kante, bet tas ir, piemeeram ,tagad gulj, jo frizierim taisot spraadzi valjaa, taa atspraaga, nu un protams ka traapija pa pakausi, ieprieksheejaa reizee esot troleibusa kaads biljetes padeveejs aizskaris, un tamliidziigi
Protams ka nevar jau savu pieredzi te likt, bet tomeer, peec remonta paarsitu pats galvu lidiz asiniim, un nav taa pirmaa reize kad taa gadaas, un man nekad nav bijis smadzenju satricinaajums, nu vismaz ne taadaa formaa lai es to buutu pamaniijis.Piedevaam veel aarsts vinjai ar esot teicis ka tik viegli nemaz satricinaajumu nevar dabuut. Bet vinjai var pat ar knipi uzsist smadzenju satricinaajumu. Taada taa slimiiba.

to plants
da velns vinj zin no kurienes naak, vinjas mamma teica ka iespeeja pastaav ka kaut kaadi shkjidrumi nepieiet vai neattiet no galvas un liidz ar to vareetu buut kas taads, bet ej nu sazin, aarsts neviens to nav teicis, kaut arii es daudz ko nezinu, viss jau tika sleepts no manis, pasham bija viss jaauzina visaados citos celjos.
Nevar jau arii visu taa istaastiit uz sitiena, varbut kaut ko neesmu pateicis lai saprastu kopeejo ainu, un visdriizaak arii ka nezinu, bet redz nevar jau cilveeks dariit savaa labaa neko, ja ir viss iespeejamais 10 gadu laikaa peec vinjas domam izdariits, pedejais laikam ir palicis smadzenju elektroshoks, bet tad laikam visu aizmirstu uz pavisam, vai tomer ar laiku atceraas, bet tad jau vairs vinja nebuus tas cilveeks kas ir.



Nu vot nezinu vai speeshu, pagaidaam man speka pietiek ciiniities, ceriiba ar kaut kaa ir ka viss nostabilizeesies, bet patiesi, nervozaaku un bernishkjiigi nikjainaaku cilveeku nebiju liidz shim saticis. Bet te var piemineet preteejo "rezjiimu" - tad kad vinjai viss ir OK, tad ir tik miilja, ka vareetu teikt ka pat taadu otru ar neesmu saticis. Un laikam vareetu te buut arii viens miinuss man, es neesmu ne tuvu tik muuljsh un vinja to redz, bet nu ko man teelot miilju, ja patiesiibaa no manis taa miilestiiba nenaak izkushanas veidaa araa.Liekas ka esmu liidzsvarots, stabiils, ietureets un neizpluustosh emocijaas, vinjai savukaart viss naak uz aaru.
°
Bet nevar jau par cilveeku nekaa pateikt kameer neesi iepazinis taa riktiigi, un kad iepaziisti tad jau ir par veelu kaut ko mainiit. Un arii negribaas mainiit, jo veel vairaak ja tas ir dzilji sirdi un tagad ej nu pieraadi, vispaar murgs, bljin, es nekad neesmu pieprasiijis no kaada cilveeka lai mani miileetu, ja es juutu ka neesmu veinaldziigs kaadam tad tas ar visu izsaka, nafig te veel kaut kaadi "es tev esmu taa un shitaa, bet tu man nekaa". Te nu es arii tapeec esmu uz izveeles robezjas, no vinjas skan tikai vaardi, un peec visa izklausaas ka tei ir tikai vaardi un nekas vairaak. Es tachu pareizi to visu saprotu, vai nee? Pasakiet kaads!
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 01:54
to Vilkâbele
Mediciiniskaas diagnoze ir tikai tas ko aarst saka pats nezinaadams kur ir vaina - smadzenju satricinaajums ar pastiprinaatu efektu deelj spondelozes paziimes kakla lejasdaljaa. Bet patiesiibaa njefiga tur nav, nejau smadzenju satricinaajumu var dabuut jebkuraa dienas laikaa prakstiski tikai pieskaroties pie galvas.
Apmeram taa
Bet sisteemas tiek liktas tikai taapeec ka vinjai liekas ka paliek labaak.Vismaz mans taads noveerojums, bet varbuut es arii kljuudos,jo visdriizaak jau kjermenis vareetu simuleet visas paziimes, tikai kaa to tizliibu no moraalaa dabuut laikaa.
Patiesiibaa es neesmu nevienu reizi redzeejis un jutis ka no taam zaaleem kuras vinja nepaartraukti laizj ir kaut kaadi rezultaati. Prikols jau veel tur , vinja saka ka ir sapampusi, bet es ne reizi neesmu vinju sapampushu redzeejis.
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 09:01
Ja nopietni, tad pilnîgi piekrîtu Vilkâbeles teiktajam par neirozi un manipulçðanu.
Un nez vai cilvçks (meitene), kurð netiek galâ ar sevi paðu, spçs uzòemties atbildîbu par iespçjamiem bçrniem...
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 11:01
Interesanti buutu zinaat, kaa situaaciju saprot taa meitene. Bet nu nav lemts. Bet ja Tu cilveeks, to uztver taa, kaa te staasti, tad palieku pie savaam domaam - taas ir attieciibas, kas neved nekur un nedos neko. Aizej tepat foruma sadaljaa par psihisko veseliibu, palasi teemas par VD, var buut ko atpaziisi. Leemums par turpmaako, Tev jaapienjem pasham, taa ir Tava dziive.
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 11:34
Diezgan klasisks variants, kad cilvçks pats vçlas (bieþi neapzinâti) bût cietçjs, lai saòemtu þçloðanu un uzmanîbu. Kaut kâ neticas, ka tâ ir fiziska saslimðana, drîzâk somâtika.
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 11:51
Njâ, mazliet skumja visa tâ situâcija, bet es gan nesaprotu vçl to- problçmas autors sevi raksturo brîþam tâ, it kâ bûtu teju vai pensionârs- ârprâts- 29 gadi- man gribas teikt, priecâjies, ka esi jauns, paðos labâkajos gados un visa dzîve tev vçl ir priekðâ!!!
Vçl man tâds jautâjums radies- cik ilgi tu esi ar savu draudzeni kopâ?

Vispârçjais secinâjums man pçc paða cilvçka rakstîtâ ir tâds, ka viòð labi apzinâs, ka dzîvesbiedre daudzas lietas pietçlo, apzinâti vai nç, kas to tagad pateiks, bet skaidrs ir tas, kâ saka Alstere :"cilvçks pats vçlas (bieþi neapzinâti) bût cietçjs, lai saòemtu þçloðanu un uzmanîbu. Kaut kâ neticas, ka tâ ir fiziska saslimðana, drîzâk somâtika." un tas izskatâs pçc ðî gadîjuma.
Vispâr jau man arî ðíiet, ka uz labu iznâkumu jûsu attiecîbas neies..
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 12:09
...nja...komumisma laiki...kas tik netiek piesaukts...
untranslated
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 12:58
Mjâ, drusku savâdi ir, ka cilvçks, kuram tikai 29 gadi, saka, ka viòð AUDZIS komunisma laikâ... jâjautâ, cik daudz viòð no tiem laikiem vispâr atceras! :)
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 13:32
nu tad apmeeram pareekjini 10 gadu vecumaa man vajadzeeja saakt pieaugusho darbus un ruupes par nespeejiigu cilveeku, kaa lai saka, tipa sociaalaa vide mani jaut tad ieteikmeeja kameer citiem taa saakaas tikai 20 gados, un atceros es ljoti pat labi kaada bija tad dziive, un esmu pilniigi par to ka, saliidzinaajumaa ar pashreizeejo valsts staavokli bija labaaki gan dzives apstaaklji gan valsts atbalsts u.t.t
ai da nu vispaar nav par to tagad teema ;)

to bruute
kaa jau mineeju - esam kopaa pusotru gadu
ja es apzinos, bet kaa lai panaak lai vinja saak apzinaaties citas varbuutiibas un iespeejas, redz nevar jau pateikt dzeeraajam ka vinjsh ir alhakolikjis kameer vinjsh to pats nesaaks apzinaaties, un tad kad tas notiek, tikai tad cilveeks ir speejiigs uzklausiit un saprast otru
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 13:48
...kameer Tu ar vinju kraameesies, vinjai nav ne mazaakaas vajadziibas, ko mainiit... un ar buut arii peec tam nebuss... faktiski raadaas shobriid slikti/neerti/vvz kaa ir Tev... mainiit Tu gribi vinju... a vinjai mosh taapat ir labi...
untranslated
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 14:32
Nesaprotu, kâpçc visi komentçtâji tagad tikai noliek to meiteni; visi skaidri zina, ka "viòa tikai tçlo, viòai ir izdevîgi" utt...

Ja godîgi, domâju, ka viòai tomçr attiecîbas ar autoru ir jâpârtrauc. Viòð pats atzina, ka nespçj viòai dot to, ko vinai vajag - mîïumu un sirsnîbu.

Nekas nav egoistiskâks un paðtaisnâks par cilvçku, kuram agri nâcies piedzîvot un pârvarçt visâdas grûtîbas (kâ piem. autors, kurð nupat rakstîja, ka kopð 10 g.v. strâdâjis pieauguðo darbus), jo pçc tam viòam visi pârçjie, kam liktenis tâdus smagus apstâklus nav sagâdâjis, liksies lûzeri un mîkstie. (Nç, es, protams, negribu vispârinât, ir arî gadîjumi, ka tieði grûtibas cilvçku padara lîdzjûtîgu, bet bieþi tas tâ nav.)
Autoram, kaut arî viòð (varbût netieðâ veidâ) uzskata, ka draudzene nav îsti normâla, jâatzîst, ka tomçr arî viòð pats, augdams tâdos apstâkïos, kâdos audzis (bez vecâkiem; agri sâcis strâdât; bez izglîtîbas, kâ redzam pçc viòa rakstîðanas veida..) arî tomçr nu nevar bût tas pats normâlâkais un "pareizâkais" cilvçks, kam spriest par citiem un tiesât viòu uzvedîbu..
untranslated
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 14:38
P.S. Un tas, ka padomju laiki bijuði labâki - atvainojiet, tas arî izklausâs drusku dîvaini no 29-gadîga èaïa... :)

Bez tam esmu ievçrojusi, ka par to padomju laiku labumu salîdzinâjumâ ar mûsdienâm, kâ likums, daudz vairâk izsakâs vîrieði nekâ sievietes... :) Sakiet, kâds gan labums padomju laikos bija sievietçm - bez normâlâm paketçm priekð mentruâcijâm; bez zîdaiòu pamperiem; bez normâlâm publiskajâm tualetçm; ar riebîgu attieksmi pie ginekologa un dzemdîbu namâ utt.??....
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 14:55
to ,,,
nekur netiecu ka gribu vinju mainiit, gribu saprast cilveeku kam ir divas dabas, no kuraam viena ir diezgan ljauna

to untranslated
kur es teicu ka esmu saacis straadaat, izgliitiibaun specialitaate man ir kaa pienaakas,sheit jaasaka ka atbildiibas sajuuta un viss ir augusi no 10 gadu vecuma, nav korekti mani nolikt nezinot reaalos faktus, es tachu teicu ka nevaru pastaastiit sheit iztaastiit visu
Arii neteicu ka vinja nav normaala, nesaprotu kur tas izziists, arii teicu ka man ir dazjas probleemas iespeejams ar beerniibu, bet taas nav ne tuvu tam kaa esi uztveerusi
Taa pat neuzskatu ka kaads ir luuzeris vai miikstais, tomeer man ir pietiekama izgliitiiba lai sakariigi domaatu, un ja nebuutu vecaasmammas iespeejams ka buutu arii augstskolu pabeidzis un gaajis taalaak, kaa nekaa biju viens no albaakajiem gan pamatskolaa gan arodskolaa.
Taatad precizeeshu, te naemazaakaa runa nav par uzvediibas tiesaashanu.
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 14:59
Nu es esmu padomju laika cilvçks ar baigo "stâþu", bet priecâjos par to, ka izdevâs ðos laikus piedzîvot. Badâ jau neviens tajos laikos nemira, tas tiesa. Man ir prieks, ka tagad ir iespçjas, par kurâm pat sapòot nevarçja. Un arî dzîves lîmenis ir daudz augstâks ar tendenci vçl uzlaboties. Nemaz nerunâsim par manu bçrnu iespçjâm ðajos laikos.

cilveks
Vai Tava meitene tikai slimo? Nemâcâs un nestrâdâ? Kas viòu uztur? Tâs sistçmas taèu laikam bargu naudu maksâ...
mad no kautkurienes
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 16:06
...dirsaa...cilveek miiljais, man domaat, ka Tu esi daudz pie kaa vainiigs pac...gribi, lai pazheelo???...kaads es labais, kaada man gruuta dziive bijusi un kaada shitaa nekrietnele slima...un kaa man tuuliit visi pateiks - lasies no shiis te prom...un tu aiziesi, savu cirtaino galvu lepni izsleejis...aptekaleetaajs ar lielumlielu apziniiguma sajuutu...da nu, v pizdu tevi taadu...varbuut cilveeks esi, bet vecis???...
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 17:02
mad- tu biki par skarbu...

Ne mçs kâds varam ielîst autora âdâ, ne viòa draudzenes... Autora domâðana ir mazliet savâda, kâ daudzi te konstatçjuði, kaut vai dçï tiem paðiem 29 gadiem...pçdçjais laiks bçrnam (???)...padomju laiki un kas vçl... Bet tâdi nu mçs esam- katrs savâdâks, un tas, ka viòð tâ domâ, nav ne nosodâms, ne slavçjams.

Runâjot par to viòa draudzeni- viòð pats aiziet savâ ziòâ pretrunâs.. Saka, ka problçmu dçï nepamestu un vçlâs bût kopâ, tai pat laikâ ðíiet, ka viòð tomçr apsver domu, ka ðîs attiecîbas nedavilks.. ðíiet, ka viòð tomçr saskata netaisnîbu savâ ziòâ faktâ- ka bçrnîba bija grûta, jo kopa vecmâmiòu, un tagad jaunîba- atkal paiet kopâ ar slimu cilvçku, kurð arî ir jâaptekalç. Ir tikai loìiski, ka gribçtos taèu nokârtot un dzîvot normâlu dzîvi.. bet varbût tu kaut kâ pievelc ðâdus apstâkïus, varbût esi tomçr arî pie kaut kâ vainîgs.. varbût tev ðî dzîves loma jânes kâ krusts..
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 17:03
to Alstere
kuraa vietaa augstaaks? visa saeima latviju ir nolaidusi galiigaa sviestaa, izdziivo tikai tie kas var un dara, bet paskaties kas notiek pie taas pashas dzelzcelja stacijas, pilns ar bomzjiem un veceniiteem kas ubago, man liekas ka dziives liimeni arii nosaka tas cik valstii ir bezpajumtinieku un maznodroshinaato


to mad no kautkurienes
es ne vaarda neesmu teicis par to kai mani pazhjeelo, tur teema par to kaads esmu es, un apzinos ka man ir pasham savas probleemas, tapeec paskaidroju nianses, ai nav laika dziljaak pashreiz skaidrot :P
buutu labi ja tu izlaqsiitu no saakuma visu un tad komenteetu, redzu ka neesi izlasiijis/usi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 16?
Ziņa: