par attieciibaam un ko vairaak

Aizsāka cilveks 

Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 23:10
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 23:26
...lai cik stiprs nebuutu smadzenju satricinaajums, peec taa nepaliek shaadas seku paraadiibas...
Nu es biju domajusi, ka ja nu tur klat bijusi kadi psihologiski traumejosi apstakli.
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 23:45
viòu attiecîbas un viòiem savs risinâjums, bet jûs kâ naivuïi dodiet padomus, iedziïinieties problçmâ :), sveði padomi attiecîbu jomâ ir nekam derîgi, cita lieta - ja grib vienkârði izkratît sirdi....
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 23:50
to plans
kopumaa tev piekriitu, bet nu pagaidaam taada situaacija ir izveidojusies, gribas jau no visas sirds risinaajumu raast

to Alstere
te ir arii viena probleema, vinja shaadi noguljot muguras muskuljus ir novaajinaajusi ne pa jokam, sportot vinja ar nesporto
Pastaigas ir, saule, juura arii cik sanaak, basens uns sporta zaale atkriit, tieshi deelj muguras, aarsts neieteica kameer nav nostiprinaata mugura riktiigi, kaadu laiku pagaaja uz vingroshanu un stiepshanos, es jau vairaak esmu par svaru zaali, peec mana vinjai vajag uztrenneet tos muskuljus, lai ir speeks iekshaa, bet nu par to mana zinaashana ir minimaala.
Zaales kaut kaadas nolietoja vienu kursu, vairaak negribeejaam turpinaat, jo praataa bija siicis, bet tur 6 meeneshi jaatiiraas organismam no taam zaaleem. Principaa rezultatu nekaadu nejuutu no taa viena kursa.

to Vilkâbele
njaa laikam tas man ir veel jaanoprecizee, liekas ka no mammas vajadzees uzzinaat, savaadaak vinja siikaak nekaa nav staastiijusi. Negrib runaat par to. Laikam visaadas maanjticiibas, un ja es saaku runaat, tad paartrauc ar 3x kaut kur piesitienu.

Gjimenes attieksme. Zinu tikai par mammu, vinja takaa vairaak kaarotaaja un dariitaaja, tad ari dara ko var, bet ar jau nekaadas idejas nav. Teevs nezinu ko dziljaak domaa, vinjsh tikai paliidz radiit apstaakljus lai neatsistos atkal kaut kur, kaa maak taa dara. :) Nu braalis ar maasu tur vispaar iekshaa nelien.
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
04.01.2008 23:52
to maria_magdalena
nu ne gluzji, sho to jau es guustu, gan precizeeju preiksh sevis vai es pareizi lietas saprotu, gan izskataas ka viena otra laba doma paraadaas ko un kaa.
Vispaar liels paldies jums ka pacieshat, nedaudz skaidraaks praats, savaadaak taada bezizejas sajuuta.
... liekas, ka tai pagatnes notikuma ari slepjas visa sakums, vispar jau jus ka podins ar vacinu, tikai katrs no pavisam cita materiala un komplekta...
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
05.01.2008 00:10
nu tad te nedaudz pakratiishu sirdi, ja kaadam interesee :)
njaa vispaar taada interesanta situaacija izveertaas, peec peedejaas sarunas shodien vinja skaidri lika saprast ka nevar pienjemt mani taadu kaads esmu,ka nedodu tik daudz miiljuma un vaardu un pareizi jau te mineeja, ka ir taa gjimenes pieredze pavisam truuciiga, nu iespeejams ka nemaaku dot tik daudz cik veelaas, un arii nesaprotu ko no manis veelas, taatad nespeeju dot to kas man nav iekshaa, kas nav iemaaciits un pieredzeets
Taatad situaacija taada: peedejo sms peec kashkja saakuma atsuutija ka shkjiramies un cauri, nu par cik es sho te jau dzirdu desmito reizi, noleemu,ka beidzot piekritiishu tai sms, nu tad shodien sekoja uz shii topika balstiita neliela paarunaashana, kur arii no vinjas dabuuju dzirdeet, ka vinja nevar pienjemt lietas, nu ja reiz taa, tad es ar pateicu lielo VISS , nepagaaja daudz laika, ka vinja pacentaas man ieskaidrot ka nav veel pielikusi punktu visam un ka mums daudz-daduz veel jaapaarunaa, kas shoreiz buus savadaak, nezinu, bet nu atkal ir muljkja mierinaajums, ka viss nokaartosies, bet nu shoreiz tieshaam bez psihologa paliidziibas vinja cauri netiks un pats ar pierasktiishos, cerams ka sanaaks kopiigi aiziet
Jus abi dikti baidaties palikt bez otra - tatad tie parmetumi ir tikai arpuse redzamais.
Ja pareizi saprotu, tad vina parmet tev, nu, drosi vien tu vinai ari... bet megini runat konstruktivi - lai izstasta visu, ka bijis, ka ta slimiba sakusies utt. Galu gala ja esat kopa, un tev par vinu jarupejas.

Izskatas jau tomer pec manipulacijas. Bet tev macities milumu nekad nebus par velu, Bernam tacu ari to vajadzes. Tikai atkal - ja patiesam mil, tad tas tnak pats no sevis, man ta liekas, tad vairs nav jadoma, viss ir...
cilveks
Re: par attieciibaam un ko vairaak
05.01.2008 00:28
Nu bet es jau dodu kas man ir,un cik manii ir, ja liekas ka par maz, tad es esmu neizpratnee.
Tu jau ta lieta, ka noteikta situacija katrs var iedot tikai tik, cik var... turklat nevar zinat, vai neesi tik izsmelts, ka vairs pasam nepietiek, kur nu, ko otram dot,
Vina tevi baidis ar attiecibu partrauksanu, jo zina, ka tev sapes, bet vinai pasai tas ir izdevigas, ta ka butiba viss atkarigs no tevis.
Re: par attieciibaam un ko vairaak
05.01.2008 13:52
1) viòa ir pârâk jauna, nesaprot vîrieðu domâðanas veidu, uztveri, rîcîbu - Tu viòai nedodot mîïumu un vârdus.
2) kad Tu sapratîsi, kas sievietçm ir svarîgi, tad bûsi labs tâds, kâds esi, pat jâpiepûlas nebûs, jâdara nekas nebûs :), mîïi vârdi no rîta, pusdienâs un vakarâ - to viòa no Tevis gaida, bet savas problçmas lai risina pati, Tev vajadzçtu norobeþoties no tâm.
ir jâsaprot, ka katrs dzîvo savu dzîvi, lielâkâ daïa vçlas dzîvot kaut kâdu utopisku ìimenes dzîvi, savçjo pazaudçjot.
Re: par attieciibaam un ko vairaak
05.01.2008 16:35
bet patiesîbâ varbût viss ir pilnîgi citâdi kâ izskatâs... bet visi tik dod padomus
Tapec jau tam cilvekam pasam sava galva, lai pats padomatu, tie padomi tik var palidzet citadi pakatities.

Cilvek, vispirms jau tev pasam vien zinams,vai tev kopa ar to meiteni ir tik labi, lai tas butu ta verts... un, ja ja, tad tomer neaizmirsti ari par sevi.

Jauniba liekas, ka, ja busi loti labs citiem, tad par to vien tevi miles. Ar gadiem saproti, ka ta vis nav, jo nedrikst pazaudet sevi. Vispar jau sitas lamatas sievietem raksturigakas.
Tapec padoma, ko vari darit prieks sevis - macities, vai kaut ko tadu sakarigu... un tas daudz ko mainis situacija. Grimt lidzi diezin vai ir verts, ta pati atkariba jau vien iznak, tikai alkoholikus drikst nosodit, a te ta skaisti un celi...
Re: par attieciibaam un ko vairaak
05.01.2008 17:07
Kâdreiz jau no visiem padomiem var izvilkt sev kaut ko noderîgu.
Re: par attieciibaam un ko vairaak
05.01.2008 17:13
vinja pieprasa miiljumu un ko vel ne, bet pati nespeej atklaati savam miiljotajam izstaastiit savu pagaatni- kaa vairaakkaart cilveeks saka- no vinja viss tiekot sleepts... viss jaauzzina no maates... Smiekliigi, goda vaards. Vai vinja pati speej demonstreet miiljumu pret tevi? Vinja saka, ka tu nedod vinjai to un to, a ko vinja dod tev? Nosleepumus un paarmetumus? Paarmetumus par to, ka tu vinju paciet.. Un redz- grib shkjirties tik ilgi, kameer ir drosha, ka tu jau nekur neliksies... kaa tu pasakai- labi- Viss, taa grib atpakalj... Nu tu redzi ka ir veids, kaa manipuleet arii ar vinju...
untranslated
Re: par attieciibaam un ko vairaak
05.01.2008 18:26
Ja pareizi atceros, autors rakstîja, ka savos "gaiðâkajos brîþos" draudzene esot pat ïoti mîïa pret viòu.
Par to pagâtnes traumu, cik sapratu, nevçloties stâstît ne viòa, ne viòas mâte. Varbût tâ ir saistîta ar kaut ko ïoti nepatîkamu, piem. ar seksuâlas vardarbîbas mçìinâjumu vai bçgðanu no tâs, vai kaut ko tamlîdzîgu?... Meitene pati to nevçlas atcerçties, bet mâte varbût bez viòas ziòas negrib tik privâtu lietu izpaust citam.. Tur iemesli var bût visdaþâdâkie.
Re: par attieciibaam un ko vairaak
05.01.2008 19:57
nu protams, ka tas tâ var bût.. bet cilvçks, kas ir dienu un nakti blakus tomçr ir pelnîjiis ko vairâk, par mîïumu gaiðajos brîþos, kas ir gana reta parâdîba.. Labi. kâ sacît jâsaka- ne mana cûka, ne mana druva. Es nezinu kâdçï, bet man kaut kâ ðíiet, ka draudzenes cieðanas vairâk ir notçlota upura loma.. varbût es kïûdos, jo neesmu nekâds eksperts. Bet es nedomâju, ka ðajâ situâcijâ viens ir labais un otrs ïaunais. Abi pie kaut kâ ir vainîgi. Tâds tâdu atrod..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: