dzîve pçc nâves

Aizsāka tehno 

tehno
dzîve pçc nâves
04.01.2008 19:57
kâdas ir jûsu domas,vai pçc nâves kautkas vçl pastâv,jeb mçs nobeidzmies un cauri.
Re: dzîve pçc nâves
04.01.2008 20:00
Fiziskais íermenis nobeidzas, bet dvçsele ir nemirstîga.
tehno
Re: dzîve pçc nâves
04.01.2008 20:27
kâ tu to vari zinât par to dvçseli,tu esi reliìiski audzinâta,no tâ tev tâdi secinâjumi?
Re: dzîve pçc nâves
04.01.2008 20:34
Tâ esmu izsecinâjusi:)
Re: dzîve pçc nâves
04.01.2008 20:35
...balstoties ieprieksheejaa pieredzee ;-) ...
Re: dzîve pçc nâves
04.01.2008 20:38
Jâ, atceros komatu...tâdâ nîgrâ dvçsele bija :D
tehno
Re: dzîve pçc nâves
04.01.2008 20:41
skaidrs,tâdi izsecinâtâji ir pilna pasaule,visâdas sektas utt,bet tâ ari skaidrîbas nevienam nav un nebûs.
Re: dzîve pçc nâves
04.01.2008 20:51
...skaidrîba bija un ir...un tikai tehnokrâtiski, ierâmçti un citâdi notrulinâti prâti nepievçrð vçrîbu tai informâcijai, kuru nepârtraukti pasvieþ dzîve un kura apstiprina - dvçsele ir...tehno, parâdi man tos mazos vîriòus ar taèkiòâm, kuri ved elektrîbu pa vadiem no punkta A uz punktu B...
Re: dzîve pçc nâves
04.01.2008 22:02
:D es ar labpraat tos viirinjus ieveerteetu :D
Nu sapni tacu ari liek reizem aizdomaties par "tas pasaules" esamibu, ieprieksjam dzivem un nakamajam, kur dvesele bus cita kermeni...
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 16:33
zemene

bet man liekas otrâdi- dvçsele kâ smadzeòu funkcija nobeidzas, bet vielas nezûdamîbas likums pastâv t.i. visas molekulas un atomiòi, no kuriem sastâvam par târpiòiem, zâlîti un zemi paliek
tas nozîmç, ka viela paliek, tikai citâ veidolâ
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 17:05
Dvçsele nav smadzeòu funkcija. Prâts ir tas, kam nepiecieðamas smadzenes.
Taèu ður un tur tiek apgalvots, ka arî cilvçka íermeni varot atjaunot, saliekot atkal visas molekulas tâdâ paðâ kârtîbâ kâ bijuðas (sanâk augðâmcelðanâs :D), tikai dvçsele tâ pati íermenî neatgrieþoties un tad sanâk tâds zombijs:)
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 17:07
zemene
kas ir dvçsele?
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 17:28
Definçt nav nemaz tik viegli. Bet diezgan skaidri tas ir izdarîts Vikipçdijâ:

Dvçsele ir nemateriâls esamîbas kodols. Dvçselei raksturîga spçja just, domât, apzinâties sevi. Dvçsele nosaka cilvçka iekðçjo (garîgo) dzîvi.

Vçl dvçsele ir ðâdi raksturota:

Dvçsele ir daïa no Kosmiskâs Apziòas.

Dvçsele ir energolauks, kurâ ir informâcija.
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 17:44
tas tâ varçtu bût, bet es nespçju iedomâties dvçseli bez íermeòa

dvesele kâ îpaða kermeòa un personîbas aura, starojums...enerìija, lauks..bet zûd lîdz ar fizisko íermeni
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 18:25
"Dvçsele ir daïa no Kosmiskâs Apziòas." (c) mellene

Nevareetu teikt, ka iisti nepiekriitu, bet sho njemt par pamatu nemirstiibas teorijai... konkreets indiviids peec shitaas pieejas taapat buus stingri beigc peec naavees...

Un taa domaashana- vai tomeer nebuus praata funkcija?
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 18:36
Varbût domâðana ir citâdâ veidâ, kâ to apzinâmies.
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 18:43
...varbuut domaashana citaa veidaa... vaig tach visu sarezhgjiit, lai buutu gana mistiski...
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 18:53
Mistisks ir viss, kas nav saprotams. Kad kïûst saprotams, nav vairs mistisks. Piemçram, pastâv tâds jçdziens, kâ Visuma saprâts (to mçdz saukt arî citâdi, saprotamâkâ valodâ-Dievs). Ja nepieïauj, ka vispâr kaut kas eksistç ârpus cilvçka apziòas, tad jâ, nekâda domâðana nav iespçjama bez smadzençm. Taèu, ja tomçr to pieïauj- tad jâdomâ, kur Dievam ir materiâlâs smadzenes?



Edited 1 time(s). Last edit at 05.01.2008 18:54 by strawberry.
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 18:57
man wikipçdija pateica ðitâ:

Zinâtnç par dvçseli tiek dçvçts ar íermeni cieði saistîto psihisko (grieíu: ψυχή (psychç) - dvçsele) parâdîbu kopums. Pie psihiskâm parâdîbâm pieder apziòa, domas, jûtas, emocijas, griba.

nu tad sanâk ðitâ- nav íermenis, nav dvçsele
tâpçc, ïauþi, baudîsim dzîvi kamçr vçl kustâmies!
pçc nâves var gadîties, ka nikâ nava...
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 19:01
;-) Vai ir kas taads, ko nule usobshijs vareetu apzinaaties kaa turpinaajumu... diez vai...
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 19:08
Oga, gaidît pçcnâves labumus tieðâm nav prâta darbs, bet labi ir domât, ka tas vçl nav viss :D

Komat: ðitâ sveðvârda "usobshijs" nav sveðvârdu vârdnîcâ :D, tâpçc neizdevâs man saprast Tavu domu :D
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 19:12
...neba nu taa buus pirmaa nesaprastaa doma...

..un kas ir teicis, ka ir labi domaat, ka tas nav viss... tas labi tajaas vietaas, kur te tik kuudiigi, ka tik ceriiba uz taisaules labumiem tur pie dziives un labas uzvediibas...
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 19:19
Es saku, ka tâ ir labi domât. A Tu, Komat, vari domât, kâ gribi. Pasaules kârtîbu tas nemaina:-)))

Ðitâ komentâra pçdçjo teikumu arî nesapratu. Vilks viòu zina, kâdâ valodâ raksti :D
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 19:22
...tagad saprotu, kamdeelj te par cieteeju iztaisies, kuru ljaunais darba deveejs apbizho, bet pati neko nedari... nudien jaatic, ka vismaz taisaulee labaak buus...
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 19:32
komat- nemuldi!
viss ir relatîvi, jo îpaði darba samaksa- ðai reìionâ man ir apsauþama darbavieta un kruts dd, bet vispârîbâ òemot mûs visus èakarç- atïauðos teikt- arî Tevi un cienîjamo Alsteri arî;
labâk jau, protams, to neapzinâties un laime tiem, kas tic aizkapa dzîvei...:)
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 19:36
http://www.popularfront.com/snowdays/
uzzîmçjat savu sniegparsliòu un kaut kas paliks atmiòâs. Mançjâ ir 5.929.680
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 19:43
Komat, vai es kaut kad teicu, ka darba devçjs mani apbiþo? Tas bûs bijis tâds mirkïa vâjums:) Bet nu tas gan, ka lîdz Eiropas brâïu un mâsu algai kâds gabaliòð vçl ejams :D Bet man prieks par tiem, kas jau ir Eiropâ arî ðajâ ziòâ :D
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 19:50
Paldies par sniegpârsliòâm, Plant!
Re: dzîve pçc nâves
05.01.2008 19:52
es kâ fiziíe-liriíe ilgi neticçju dvçseles nemirstîbai, un kad lçnâm apgâzâs ðis mans uzskats, mani tas neiepriecinâja - materiâlistam daudz komfortablâka sajûta.....tie zin' - pienâks tâ stundiòa un viss beigsies.....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 14?
Ziņa: