ebay

Aizsāka 77777 

77777
ebay
07.01.2008 11:31
kads ir iepircies ebay? es uzvareeju izsolee, bet paardeveejs mani ignoree jau nedeelju. ko lai dara? es jau aizsuutiiju naudu. Shis mans pirmais pirkums tur, tapec iisti nezinaaju un nezinu kaa riikoties.
delta
Re: ebay
07.01.2008 11:44
Bet vai tad, pirms maksâji, nesarunâji ar pârdevçju, kad viòð izsûtîs mantu? Tas jau bûtu tâ biðíi vieglprâtîgi, bez kâdas komnikâcijas uzreiz maksât.
Nu acîm redzot, tad jâraksta uz ebay, tur noteikti ir fîèa, kur tâdos gadîjumos rakstît. Es gan nedomâju, ka pastâv îpaði liela iespçja, ka pârdevçjs vienkârði pazûd un nenosûta mantu. Jâòem vçrâ, ka tagad tâds laiks, kad daudzi ir izbraukuði. Jaunajâ gadâ taèu vçl bijuðas tikai 3 darba dienas un daudzi pagâjuðo nedçïu vçl bijuði atvaïinâjumos.
Re: ebay
07.01.2008 11:59
jâ, brîvdienâs visi pamatîgi ieslîguði, kâ vçl nevienu gad'.
Re: ebay
07.01.2008 12:29
1) kuras valsts ebayâ pirki?
2) no kuras valsts bija paredzçta preces sûtîðana? Tas, ka pirki, piemçram, @ ebay.co.uk negarantç, ka mantu nesûtîs no honkongas
3) ja no ASV sûtîs pa pastu, tad 2 ned kâ minimums
4) a Tev pie apmaksas jau sûtîðana uz LV bija klât? Tas pârdevçjs vispâr sûta uz LV - tas tur bija rakstîts?
5) ebayâ taèu ir iespçja nosûtît ziòu pârdevçjam (citam ebay lietotâjam). pajautâ, vai ir izsûtîjis.
6) maksâji caur paypal vai pa tieðo ar karti?

Esmu pirkusi vairâkkârt. Pârdevçjs var arî neziòot, ka izsûtîjis, bet vnk izsûtît. No honkongas atnâca 11 dienâs, no ASV 6 nedçïâs (pirmais sûtîjums "pazuda" un tika sûtîts vçlreiz, apdroðinâts).
Latvijas pastâ vis kas jau ir pamanîjies pazust :(



Edited 1 time(s). Last edit at 07.01.2008 12:31 by #1.
77777
Re: ebay
07.01.2008 17:03
bija worldwide un suutiishana free. Un jaa bija co.uk. un no hong kongas, maksaaju caur paypal. es paardeveejam aizsuutiiju zinju, bet neatbild. Vai un kaa var redzeet vai ir vispaar izlasiijis?
Re: ebay
07.01.2008 17:16
daþiem, kam ir worldwide, kkur apakðâ visam garajam tekstam ir pieminçts, izòemot LV, LT, BLR u.c. blçþu valsteles ar zaglîgiem pasta darbiniekiem.
Nevar redzçt, vai izlasîjis, ja neatbild pats. Ïoti iespçjams, ka sûtîjums jau ir ceïâ. Man no Honkongas uz Rîgu nâca 11 dienas, bet te pa svçtkiem visâdas brîvdienas... âtrâk kâ pçc pâris nedçïâm nav jçgas celt paniku.
Minçðu: tam pârdevçjam ebayâ ir ïoti laba reputâcija un daudz pozitîvas atsauksmes... Ja vçl pçc nedçïas nekas nepienâk un uz vçstulçm neatbild, uzraksti indîgu atsauksmi un mçìini caur paypal atsaukt maksâjumu (nav bijusi vajadzîba ðâdu fîèu lietot, bet ðíiet, ka kkâda iespçja ir - tâpçc jau paypal eksistç kâ papildus droðîbas garants).
Re: ebay
07.01.2008 21:32
visiem ebay pircçjiem silti iesaku lbss.lv
pati izmantoju un nav bijuðas ne mazâkas problçmas!
Re: ebay
07.01.2008 21:36
tur, starp citu, ir sadaïa "diskusijas", kur ir apspriesti visi iespçjamie varianti, pçrkot ebayâ, un ir iespçja uzdot jebkâdus jautâjumus.
bekka
Re: ebay
08.01.2008 15:37
Es vienmçr pajautâju pçc pâris dienâm, kad prece izsûtîta. tad pârdevçjs pasaka datumu kad izsûtîja, un gaidi. man nav bijuðas problçmas saòemot preci arî no marocas..
Re: ebay
09.01.2008 16:30
Draugs no anglijas ebay pasuutiija balinosho zobupastu no anglijas. Noreekjins bija ar paypal. Tirgotaajs jau peec divaam dienaam atsuutiija info, ka ir ar taadu un taadu pastu, tajaa un tajaa datumaa izsuutiits uz latviju... Bija tas ap 20 decembri. latvijas pasts mums piegaadaaja 6.janvaarii. Ar zirgu pajuugu buutu sanaacis aatraak no anglijas atvest. Tb nostaaveejusi vinja bija Latvijas pastaa vairaak kaa desmit dienas, pirms mums tika atsuutiits pazinjojums par siikpaku.
Re: ebay
09.01.2008 22:19
Sevgilim:

LP arî bieþi vien paciòas pazaudç, bet lbss.lv ved paði, un viss ir kâ aptiekâ :)
giotto
Re: ebay
16.01.2008 00:50
Man arî stâstiòs par LP. Izsûtîja paku no Vâcijas 10.dec., saòçmu 8.janvârî. Malacîði, èaklumiòi!
Pçc 3 nedçïu gaidîðanas sazinâjos ar selleru, viòð atsûtîja atpakaï naudu,kad nu beidzot sûtîjums atnâca, sûtîju savukârt viòam naudu atpakaï. Rezultâts - man labu labais feedback, bet viòam - pârsteigums par latvju tautas godîgumu...
Re: ebay
22.01.2008 15:33
sazinies ar pârdevçju paprasi kas par kedâm - vai sûtîj, vai ko, vai ir tracking number. ja viss ir kçdâs, tad aizej un patramdi pasta nodaïu, jo citreiz izsaukumi pçc paciòas kaut kur noklîst starp pasta darbiniekiem.

Pats pasûtu pârsvarâ no EU, lîdz ar to arî nekâda èakara ar muitu un PVN


Giotto :) labs par pârsteigumu :D tâpçc vâcijâ pilnvaru vari uzrakstit ar roku un parakstit, nekâ latvijâ - vajag noteikti apstiprinât pie notâra utt. un samaksât 50Ls par to ka kretînu daudz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 23?
Ziņa: