Nauda attiecîbâs

Aizsāka Gun a 

Gun a
Nauda attiecîbâs
13.01.2008 11:22
Tâ sanâcis, ka strâdâju it kâ labu darbu, par kuru mans paðreizçjais draugs iedomâjies, ka saòemu "normâlu algu". Konkrçti nav prasîjis, cik Ls nopelnu, bet esmu izvairîgi atbildçjusi, ka krietni mazâk kâ viòð domâ. Paðlaik tie ir Ls 350 "uz rokas".
Par puiða ienâkumiem neesmu jautâjusi, bet, cik esmu dzirdçjusi pçc viòa telefona sarunâm ar kolçìiem utt., viòa mçneða ienâkumi ir reizes èetras lielâki par maniem.
Nesen puisis pârmeta, ka par pirkumiem pârtikas veikalâ, kad gâjâm kopâ, maksâjis tikai viòð. Jâ, tâ arî ir. Bet, vienmçr, kad es gâju pie kases maksât, tad tiku atgrûsta malâ, un maksâja viòð. Par to, ka regulâri pçc darba pirku vakariòâm çdienu pati un baroju, nekad nenâcis prâtâ viòam pârmest.
Pârsvarâ puisis nakðòo un dzîvojas pie manis, ar dâvanâm ar netieku lutinâta. Pats sev ðo to nopçrk, kredîtus nav jâmaksâ.
Tâpçc radâs interese, vai citiem lîdzîgi. Jo, piemçram, mana draudzene sen jau savçjam pateica, cik pelna un viòas puisis, zinot meitenes materiâlo stâvokli maksâ par visu un piedâvâ mat.palîdzîbu visâs situâcijâs.

P.S. Lîdz ðim neesmu teikusi, cik nopelnu, jo ir neçrti, kopð dzirdçju kâ viòð par citiem cilvçkiem izsakâs, ka tie "vergo" par Ls 500, esot lûzeri.
Re: Nauda attiecîbâs
13.01.2008 11:36
Tâtad viòam ir 1400...nav slikti. Kur viòð strâdâ?
:P
Re: Nauda attiecîbâs
13.01.2008 11:36
dievs ir daavaajis tev muti lai runaatu, tad kur ir probleema?
zobu truukst vai bojaati,slikta elpa?- bljin uzeed orbit :D

ja tev ir probleemas ar savu miiljoto izrunaaties par jebkuraam nianseem, tad diez vai vinjsh ir tiesiigs saukties par TAVU puisi, un naakotnes nekaadas nebuus. Saproti, ka PIENJEMT otra truukumus, ja shajaa gadijumaa tavu algu un vinja iebildumus par taadiem var nosaukt, arii noziimee miileet. ;)
Nauda sniedz tikai eertiibas, nevis laimi ;)
Gun a
Re: Nauda attiecîbâs
13.01.2008 11:59
=) strawberry... jûrnieks.

No malas jau vçsi izskatâs, es ar uzskatu, ka citiem ir jâizrunâjas un miers. Bet, ko darît, kad 2u gadu attiecîbu laikâ tâda problçma neliek mieru, bet to izrunât nozîmç, viòa acîs kïût tâdai pat "lûzerei" kâ pârçjie, kurus viòð "apliek".
:P
Re: Nauda attiecîbâs
13.01.2008 12:12
psc....tu tik un taa turpini to vaajpraatu, es teicu tev ir mute, ja vinjam kaut kas nepatiikt, lai ieskrien sienaa ;)
ja vinjsh tevi MIIL, tad nekad tevi par luuzeri neuzskatiis, pateikt vinjsh var daudz ko, tas nenoziimee ka vinjsh taa uzskata, pat ja tev vispaar nebuutu algas. Vinjsh tachu ir ar tevi koopaa, tapeec, ka tu taada esi. Domaa, ka vinjsh shkjirsies,kaut vai ja pateiksi, ka vispaar esi bezdarbniece? :D

Un peec visa spriezjot, ja vinjsh nezin cik tev ir alga, tad domaaju, ka vinjam nemaz tas neinteresee vai nav aktuaali, taatad shii saruna patiesiibaa vinjam buus pie kaajas. Un visbeidzot, man liekas ka tu paarspiilee, atmet tor sunja murgus un pienjem kaa ir.
Gun a
Re: Nauda attiecîbâs
13.01.2008 12:37
Nu âtrâk vai vçlâk nâksies pateikt, ka nevaru aïauties uzturçt sevi, maksât rçíinus un paciest viòa snobismu.
Mîl, ta mîl, bet naudu mîl vairâk.

Ok, paldies par komentiem.
Gruzons pârgâja.
Re: Nauda attiecîbâs
13.01.2008 13:13
Par 350 jau sevi var uzturçt. Bet, ja gribi, lai Tevi uztur kâds cits, tad, protams, nâksies ðo to pieciest.
Re: Nauda attiecîbâs
13.01.2008 20:27
Ðvaks tev jûrnieciòð gadijies...tikai LVL 1.400,-....un vel neprot uzvesties - to grûstas, to lamâjas....- mçìina parâdît savu pârâkumu...kaut gan nekâ no viòa nav....
Pârsvarâ jau viòi diezgan galanti ar sievietçm...
Gun a
Re: Nauda attiecîbâs
13.01.2008 22:23
Digi - =( par to summu neesmu droða, obligâti, ka cipars lielâks, bet "kabatâ lîdusi neesmu".
Galants, jâ, patîk regulâri viòam izrâdît dþentelmeniskumu. Tapçc viòa izgâjieni saistîbâ ar ðiem sîkajiem pirkumiem viòa paða vçderam, lika aizdomâties, vai man vienai tâds skopulis trâpîjies.
Re: Nauda attiecîbâs
14.01.2008 06:42
droshi vien ka ne vienai....
Re: Nauda attiecîbâs
14.01.2008 14:27
:)) Nç, nu noteikti vel kâds ir...., bet pârsvarâ jûrnieka sievas/draudzenes neizjût naudas trûkumu... :)
Re: Nauda attiecîbâs
14.01.2008 15:16
nauda attiecîbâs...
ja reiz tas izraisa problçmas, tad vnk jânosaka cena...visam
Re: Nauda attiecîbâs
14.01.2008 16:43
piedod par nesmalkjûtîgu jautâjumu (man vienkârði informâcijai vajag, nav îsti saprotami meitas tçriòi:), bet , ja Tu esi jauna sieviete un dzîvo Rîgâ, vai tieðâm vari izvilkt ar 350ls???
Gun a
Re: Nauda attiecîbâs
14.01.2008 18:51
Marija Magdalçna - fantastiskâ sieviete, kâ Tu vari bût gan delfu forumâ, gan apollo, gan ðeit? =))
Par laimi, nedzîvoju Rîgâ, bet izdevumi anyway ir pietiekami. Òemot vçrâ, ka gastronomiskâs izvirtîbas bieþi neatïausies, skaistumkopðanas salons mani redz retâk nekâ gribçtos utt.var turpinât...
Tagad tâds brîdis, kad liekas, ka mana uzticîba ne morâlâ, ne materiâlâ ziòâ neattaisnojas.
Re: Nauda attiecîbâs
14.01.2008 18:57
ðis ir vienîgais forums, kur esmu, vçl vienâ ârzemju, netam dienâ veltu 5-15 minûtes.

bet bûs jâapskatâs, vai tieðâm tur ir tâds niks....

ja nedzîvo Rîgâ, tad skaidrs - par tiem 350ls.
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 09:21
kas buutu gastronomiskaas izvirtiibas? tieshaam interesanti uzzinaat - kas tas muusdienaas buutu. ne tikai idejas autoram.....
zigrîda
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 14:47
vai vai viena te raud, ka nevar iztikt ar 350ls, nabadziite. ai mums visiem laikam tagad vajadzeetu gauzhi paraudaat par sho nelaimiigo vistinju
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 14:52
zigrîda,
kas tad tâ par þulti? Paðai 250?
zigrîda
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 15:00
nç, man arî ir ap 350ls un zinu, ka daudziem ir mazâk, tâpçc gauþas asaras par sevi un savu nabadzîbu neleju. Bet pçc þults izgâðanas ðe prasâs...
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 15:27
Gun a Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...viòa izgâjieni ... lika aizdomâties, vai man vienai tâds skopulis trâpîjies.

nû, beidz - citâm, kâ izrâdâs, iet vçl trakâk - re, kâ attiecîbu finansiâlo pusi risina îsteni biznesmeòi.. :))

http://www.delfi.lv/news/world/other_events/article.php?id=20010605
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 15:37
...ko biedç jumpravu???...:)
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 15:41
es tak nebiedçju, es mierinu.. :)
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 15:48
...nja...norausi vçl cietçjai pienu...tikai nesaprotu vîreïus, kuri baigi skaita santimus...
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 16:32
350Ls nu gan nav taa sliktaakaa alga. Un ar 350Ls arii Riigaa var dziivot un nav iipashi jaadomaa kaa galus savilkt kopaa. Bet ja grib dziivot jaunceltnee ar skatu uz pagalmu ar nozhogotu rotalju laukumu beerniem... tad taa buus tikai maksa par dziivokli meenesii. Eniivei. Man ir paaris koleegji kuri ar 20% mazaaku naudu i dziivo i vel atrod iespeeju patuseet. Kaa - nav ne mazaakaas nojausmas, bet var izdziivot un ne tikai ar 350Ls. Un ja aarpus Riigas.. hihi...

Par taam maksaashanaam... ja jau esat kopaa, tad viss ir arii jaadara kopaa. Man maajaas netiek daliits mans tavs. Man pietruuxt nauda, paprasu beibai, vinjai vajag, vinja paprasa man. Viens otram arii daavanas shad un tad peerkam. Visi pirkumi lielie tiek paarrunaati un izlemts vai vajag utt un ja vajag atkal jau, viss tiek maksaats kopiigiem speekiem, cik nu kursh var atljauties.

Es domaaju, ka Tu vienkaarshi esi jau pie kreejuma pieradusi un uztver visu kas vien ir kaa normu. Nu pats par sevi saprotams. Un to kaa ir citiem tu pat neredzi un negribi redzeet un Tev jau shkjiet ka Tevi apdala, Tev nekaa nav un ir skops vecis utt. Un vispaar... Juurnieki vai tad ir katru vakaru maajaas? Pirmaa dzirdeeshana. Man 2 pazinjas juurnieki, satieku uz paaris dienaam meenesii - kad ir Latvijaa un uz sauszemes.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 17:05
zigrîda Wrote:
-------------------------------------------------------
> vai vai viena te raud, ka nevar iztikt ar 350ls,
> nabadziite. ai mums visiem laikam tagad vajadzeetu
> gauzhi paraudaat par sho nelaimiigo vistinju


man liels prieks, ka var iztikt ar 350ls, un ka ir cilvçki, kas iztiek ar mazâk, jo meita saka - ar 700ls jau varot daudz maz normâli dzîvot, ja mazâk - tad grûti.
tâpçc , mîïie zaíi, jau rakstîju - tas man vajadzîgs informâcijai:)

netupiet tik daudz netâ, bet strâdâjiet un viss bûs OK! ja es dîdîtos pa visâdiem portâliem (kâ Gunai likâs), tad varbût arî man bûtu jâraud, ka naudas nav :)
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 18:57
700Ls un tad saak normaali dziivot :D
kad man bija alga tikko tikusi pie 300 es domaaju , ka nu beidzot var normaali dziicot. UN taa arii pie naakamaa leeciena uz augshu nodomaaju ka nu beidzot buus normaali. Un zini.. katru reizi kad saaku pelniit vairaak es nodomaaju tieshi to pashu. Beigaas jau normaali liekas - 200Ls meenesii ieliet benziinaa, 500Ls meenesii par maaju, vel 500 par vasarniicu utt :D Taa latinja paliek augstaaka, bet uz kopeejaa fona skatoties... kamon... 700Ls uz cilveeku... tur jau var nevis normaali dziivot, bet vispaar naudu neskaitot... ja vien nepeerk krutaakaas mashiinas utt.
Vai tad nee?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 19:58
Tâ ir tâda likumsakarîba, jo vairâk ienâkumu, jo vairâk izdevumu:)
Gun
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 21:13
Kâda neinteresanta tçma, bet komenti panesâs ar uzbraucieniem.
Tâtad jâatklâj vçl kâda daïa no attiecîbâm, savâdâk izskatos pçc izlepuðas:
* padsmit km ârpus Rîgas, nenozîmç, ka viss ir uz pusi lçtâks;
* tçma principâ bija par to, ka ar laiku paliek arvien grûtâk jaunskungam atklât, ka nepelnu es baigos simtus un nav tik easy nomaksât visus rçíinus, arî par kopîgo paiku (pârsvarâ ta iepçrku pati) utt. Dâvanas man patîk pasniegt un to es daru labprât, lîdz ar to nepieskaitu kaut kâdiem piespiedu izdevmiem.
* Izskatîties arî nevaru slikti, lai cienîtais nepârmestu, ka, redziet baigi bâla, vai tad solâriji nedarbojas. Tâda stila mâjienu pietiek.

LR viòð ir reti, tâpçc pçc vientuïajiem vakariem gaidot, atkal ieraugot ðamo, rozâ brilles palîdz piemirst kaut kâdus netîkamus sîkumus.
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 22:58
Nû, 350 gan nav liela nauda arî neesot parâk izðíçrdîgam. Dzîvoklis vien maksâ 250 ls bez komunâliem maksâjumiem, un nevajag nemaz ðiku rajonu.
Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 23:07
...ne visiem ir jâîrç...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 24?
Ziņa: