Nauda attiecîbâs

Aizsāka Gun a 

Re: Nauda attiecîbâs
15.01.2008 23:53
Labi labi... 350ls ir bomzha pabalsts ;)
nestriidos. Taa ir... man apkaart ir TIK DAUDZ bomzhu. Un visi dziivo koka buudaas ar sauso ateju :D

"padsmit km ârpus Rîgas, nenozîmç, ka viss ir uz pusi lçtâks" skaistumkopshanas saloni IR leetaak, nekustamo iipashumu turgus taapat ... ja vien aarpus Riigas nav Balozhi. Un pats dziivoju aarpus Riigas.

Bet par to iiri 250Ls... nevajag paarspiileet.

Nevajak lekt augstaak par savu pakalju, tad nebuus jaasuudzas kaa tizlenjiem, ka viss pretiigs viss daargs utt. Ir leetaaki un ir daargaaki dziivokli arii iirei. Un vispaar.. ja caurums meklee sponsoru, tad njehuj suudzeeties ka naudu nedod, jaaieliek sludinaajums kaadaa gribu.lv vai kaa tur.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 08:19
Mateus Wrote:
--------------------------------
Un vispaar.. ja caurums meklee
> sponsoru...


:D trâpîgi!Bet kâpçc gan ne...foruma publika jau nosprieda, ka katrs pelnâs, kâ grib un prot
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 11:01
....nu, vellos, kâ uzjautrinâjos...mateuss viedi pauþ - pâri par savu dirsu neuzleksi...
...mateus, man liekas, ka caurums sponsoru nemeklç...caurums grib vilkt lîdzi plçstajâm, sauïotajâm, vienvârdsakot - vistâm...un ja vçl vîrelis dod mâjienus ar sçtas mietu - tu, redz, neesi kâ visas pârçjâs - un kaza sitâs no râmjiem laukâ, lai tik izskatîtos òemama - tad tâ aina râdâs mazliet savâdâka...drîzâk izskatâs pçc mazliet pârþuvuðas jaunuves centieniem nogrâbt sapòu princi - da pie dirsas kâdu - lai tik ir kâds, kurð iztîra cukas...:)
...atvaino, protams, meitiò, bet...:)
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 11:39
mad iisteniibaa laikam var Tev piekrist, ka arii shaads variants ir ljoti reaals :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 11:52
...dzîve kâ teijâteris...bet interesanti pasekot lîdz un mçìinât izsecinât...secinâjumus lai taisa pats meituks...kas svarîgâks - tîras cukas, bet padevîbas pilns skatiens, vai cuku tîrîðana tiek veikta pakalpojuma lîmenî un skatiens uz apkalpotâju no augðas...:)
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 12:11
Ko tur gaidît un ko tur slçpt???
- Gribi, lai izskatos netikai labi, bet vienkârði neatvairâmi - dod naudu!!! :)

Ja tevi apmierina tavs aristokrâtiskais bâlums, îsi sakopti nadziòi...utt. - tâdu kâdu Dievs ir radîjis (nu mazliet sakoptâku :) ) - kam pietiek tavas algas, tad viss ir OK! Bet ja visu ðo un to un vel ðito dari tikai tâpçc ka viòð tâ grib.... - lai maksâ!
Runâ tieðâ valodâ - man nepietiek, lûdzu atbalsti un palîdzi man!
Jûs tak esat kopâ! Un to, ka viòð ir 8 mçn.jûrâ nenozîmç, ka viòam par tevi jâuztraucas/jâpalîdz un jâatbalsta 4 mçn.gadâ. Un ja bûs ìimene? Bçrni?... :(
Nu ja pats nesaprot, nesaprot caur "puíîtçm" - runâ tieðâ valodâ!
Galvenais ir runât!

Un nav ko kaunçties, ka saòem LVL 350,- - tâ ir godîgi nopelnîta nauda un par to nav jâkaunas!
Un to, ka viòð uzskata, ka tie, kas "vergo" par Ls 500, esot lûzeri.....tad jautâjums: "no kâdas summas neskaitas lûzers?"


Lûzers ne lûzers, bet es ar savu algu varu: satikt draugus, priecâties par dzîvi, izjusts to..., man ir 2-3x nedçïâ brîvas dienas, ko varu pavadît ar ìimeni vai pçc saviem ieskatiem, es redzu kâ aug bçrni - pirmais vârds, pirmie soïi..., òemt aidevumu bankâ - un man dos...utt. Bet viòð saòemot uz pusi lielâku algu - daudz zaudç!!!
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 12:13
Man jau gan liekas, ka te tiek nedaudz pârspîlçts. Naudai attiecîbâs nevajadzçtu bût bremzçjoðam faktoram.
Palieku pie pârliecîbas, ka Ls 350 vienam cilvçkam, ar visiem maksâjumiem - telefons, dzîvoklis, apìçrbs, apavi, nedod dievs, vçl kaut kas ar zobiem notiek, vai salûzt veïas maðîna utt. nav nekâda lielâ nauda. Ja cilvçki ir divi, katram pa Ls 350, tad tâ ir normâla nauda.
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 13:08
ta ko jûs te diòìçjas-100 Ls uz priekðu vai atpakaï- tam nav nozîmes!
Teikðu kâ ir-kam virs 1000 Ls mçnesî nav makâ, tie visi lûzeri!

tad nu rezumçsim- cik tâdu ir Latvijâ?
no savas puses piebildîðu, ka es, mani kolçgi, radi un draugi-visi ir lûzeri pçc ðâdiem kritçrijiem.
bet vai tâpçc skumsim? vai tâpçc caurumus un daiktus pârdosim?Nekâ nebija! baudîsim dzîvi kâ prasdami!
VOt Tâ!!!



Edited 1 time(s). Last edit at 16.01.2008 13:12 by oga.
Moljers
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 13:36
Laikam esmu ïoti vecs.
Bet nekad neesmu sievietçm ïâvis apmaksât restorânu, kafejnîcu rçíinus, maksât par teâtra, kino biïetçm.
Mâjâs uzskatu par normâlu
samaksât bankas kredîtu,
visus rçíinus - dzîvoklis, telefons, elektrîba, sievas telefons,
visus maksâjumus veikalâ, kad esam tur divatâ,
samaksât par visiem sievas apìçrbiem, apaviem, ja nauda lielâka par 10 ls
apmaksât auto lîzingu, degvielu.
apmaksât visus ceïojumu izdevumus
apmaksât daïu no mâtes nepiecieðamîbâm
Nekad neesmu prasîjis sievai, kur paliek viòas alga.
Nauda stâv mâjâs zinâmâ vietâ un nekad neesmu jautâjis kâpçc un cik kâds tur ir òçmis.
Man tas liekas pilnîgi normâli
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 14:00
Moljers: man tiik Tava doma, bet tas ir no vecaa parauga hierarhijas taksh :) Vecis visu uztur, bet sieviete ruupeejas lai viirietis ir apmierinaats dziivnieks :D Vai ne?

Protams... neviens ar sveci klaat nestaav un varbuut autore "laiza pakalju" savam vecim a tas neko. Un kaa jau mineeju... manupraat Moljera ideja straadaa pie vecaa parauga hierarhijas, nevis tur kur sieviete saka ka griidu nemazgaas eest netaisiis un dreebes nemazgaas jo nagi un iedegums sabojaasies :D Man paldies dievam taada situaacija nav - abi ciinamies ar taam lietaam. Bet nu domu laikam izteicu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 14:08
ja ir labs printeris, tad jau tâ var, Moljer.. :)

mums ir tâ vienkârðâk - viens budþeta portfelîtis un prioritâðu liste.. kad prioritâtes atmazgâtas, mçìinâm tuvinâties komunisma principam - no katra pçc viòa spçjâm, katram pçc viòa vajadzîbâm.. vienalga no kura konta..



Edited 1 time(s). Last edit at 16.01.2008 14:09 by Fi.
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 14:13
cepuri nost-tas Moljers laikam arî no Garkalnes...
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 14:22
Ja Moljers no garkalnes... tad ceru ka ZSvecis brunjuvesti atnesa ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 14:24
Njaa, es ar taa sapratu, ka Moljers ir reaali bagaats cilvis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 14:34
Nu es to sapratu peec tiem celjojumiem un taa :) es sevi par nabagu neuzskatu, bet taalaak par Lietuvu neesmu bijis celjojumos :D Bet nu man ir tikai prieks, ka kaadam nospiid :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 15:03
ne vien bagâts, bet arî augsti tikumîgs...viòð taèu pat atteica dâmai pikanto priekðlikumu
lûk, kâdas patiesas vçrtîbas slçpjas starp foruma pïâpâtâjiem!
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 16:04
Mateus:

gadu nepçrkot UB, sakrâsi ceïojumam tâlâk par Lietuvu ;)
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 17:07
Mateus:

Ar a/m lîdz Lietuvai vai prâmi lîdz Zviedrijai.... :))
Un varesi lepoties, ka biji jau bikiò tâlâk... :))


Moljers:

Dvîòu brâïa pçc rakstura un uzskatiem nav??? :)) Bûs bikiò mazâk jâmaksâ - telefonu un benzînu apmaksâ darbs, maðîna ir savâ îpaðumâ.... :))


Bet nu dikti feini, ka vel tâdi vîrieði ir!...lai arî citai....nu jauki! :))
autore
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 19:24
Njâ, dakteru forumâ gadâs arî kâds îpaðs "kaèaks".
Un vispâr, kur rakstîju, ka vçlos, lai mani "þçlo", vai esmu "baltrocîte", pie tam izlepusi?
Nu par to, ka daþs labs tâlâk par leiðiem netiek, ir viòa problçma. Ekonomçjot, gada laikâ divas reizes var aizbraukt pâris dienu garâ ceïojumâ par Eiropu. Tâpat arî "atbalstît" mûsu LV medicînu, vecâkus, draugus utt.

Bet nu ne par to bija sâkuma jautâjums.

Paldies par atsaucîgakajiem par þults izgâðanu.
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 19:37
neòem galvâ, ja kas, es sapratu Tavu domu un situâciju, man visâdi ir gâjis, bija periods, kad uzturçju vîru, viòð pie tâ âtri pierada,tad lçnâm audzinâju par Moljeru :) (neizaudzinâju)
nauda ir viena ðausmîga lieta - tâ var sabojât jebkuras attiecîbas.

(bet 350ls, grûti ar ðo summiòu.....piemçram, vajag jaunas slidas, tur jau simtnieks aiziet, ne jau tikai skaistumkopðanai un solârijiem vajag.......veèi sievietes uztver ïoti primitîvi.....)
autore
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 19:49
Nu man vçl visa dzîve priekðâ mâcîties, kas "ir vîrietis un ko viòð ziemâ çd". ;)


P.S. Sievietei kaut vai elementârs matu griezums pie friziera maksâ vismaz pâris reizes dârgâk kâ vîrietim.
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 21:32
Paaris reizes daargaak :D
Ekk.. ja tu zinaatu cik viirietim maksaa frizieris :D Ne jau visi iet uz tuvaako stuura frizeetavu ;)

A par to tikshanu liidz Lietuvai... zini kaadeelj tieki ne taalaak par Lietuvu? Jo tur ir darba dariishanas, ja nebuutu, taalaak pat Latviju netiktu :D Nepatiik man braukt nekur. Tas taa ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Moljers
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 21:35
Man arî nepatîk, bet sievai patîk, tâdçï 2 x gadâ braucam :)
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 21:38
Es arii esmu sapratis, ka buus vien jaabrauc arii taalaak un galiigi ne deelj darba :) Kaa tur bij... delj sievieteem impeerijas bruuk? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 21:40
Mateus:

ir pçdçjais laiks paplaðinât redzesloku ;)
Re: Nauda attiecîbâs
16.01.2008 21:44
"gadu nepçrkot UB, sakrâsi ceïojumam tâlâk par Lietuvu ;)"

;-))))))))
Re: Nauda attiecîbâs
17.01.2008 00:34
To redzes loku neredzu jaagu paplashinaat. Esmu domaajis kaadreiz panjemt atvaljinaajumu n aizbraukt kaut kur taalaak - aazija vai USA. A te pa eiropu kaada jeega? Visu iecieniitaa Turcija piem manupraat ir taada kaa neliela Krievija :D Bet tai pat laikaa Horvaatijas dienvidi ar savaam klintiim man vareetu arii tieshaam patikt... hmz... karoche jaapstaas ko kas piedaavaa :D

Par tiem UB... :D ok prikalolji :D

http://www.adventurerace.hr/eng/vat.html :) LABS!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 17.01.2008 02:03 by Mateus.
Re: Nauda attiecîbâs
17.01.2008 08:46
Eh, uz Karpatiem gribu aizbraukt... mani arii Turcija galiigi neinteresee... domas apmeeram taadas kaa Mateusam... bet ja krieviju gribas redzeet tad uz Peeterburgu jaabrauc...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Moljers
Re: Nauda attiecîbâs
17.01.2008 09:30
Man vecâ Eiropa patîk ar muzejiem, vecpilsçtâm, baznîcâm, vînu, labu kafiju :)
Re: Nauda attiecîbâs
17.01.2008 09:31
Horvâtija man patika.....un tie ûdenskritumi (Krkas nacionâlais parks)...mmmm....
Bet piem., kâ Turcija...Çìipte...mani arî neinteresç.
Es gribçtu uz Taizemi, Meksiku, Pçterburgu un Indiju.....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 4?
Ziņa: