Nauda attiecîbâs

Aizsāka Gun a 

Re: Nauda attiecîbâs
17.01.2008 10:49
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> To redzes loku neredzu jaagu paplashinaat. A te
> pa eiropu kaada jeega?


Esi dzirdeejis par Luvru, Uffici galeriju, Sv.Marka bazniicu, Potsdamu, ...?

Ar "redzesloka paplashinaashanu" nebija domaats Turcijas apmekleejums :)
Re: Nauda attiecîbâs
17.01.2008 11:49
Nekas kas saistiits ar kaut vaardu Bazniica, manii nevar ieviest ne mazaako interese :D Sorry. Luvra jaa. par to nav runa. Ir IR protams atsevishkjas ieveeriibas cieniigas lietas, bet nav man tik liela rociiba, ka deelj viena muzeja (lai nu kaads vinjsh tur buutu) brauktu uz sveshzemi :)

Tagad esmu salasijies par Horvaatiju. Taa gan mani smagi ieintereseeja :) Jaauzkjiilee veliits un uz nedeelju turp :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
17.01.2008 12:06
mani Pçterburga, Maskava interesç, padomju laikos ðad tad aizbraucu, tagad nav bûts, tîri salîdzinoði interesç - izmaiòas, vai metro marðrutus vçl atcerçtos utml.
Re: Nauda attiecîbâs
17.01.2008 12:21
Uz Maskavu man pavasarii plaanojas brauciens :) Nekad neesmu tur bijis! buus exotika :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Moljers
Re: Nauda attiecîbâs
17.01.2008 14:44
Uz Luvru nevajag iet, ja nav kâda speciâla interese, pârâk milzîga, lai vienkârði tâpat staigâtu, uz turieni tikai jau iepriekð izdomâjot, ko gribas redzçt.
Uffici jau aptverams lielums, bet nekas konkrçts atmiòâ nav palicis, vienîgi griestu gleznojumi.
Marca katedrâle - ekselenti.
Bet no muzejiem vislabâkais iespaids par ir par Orse muzeju.
Neliels, ekselents, galvenais uzreiz kâpt augðâ uz 3 stâvu kur ir Degâ, Mane, Renuâra, van Goga zâles :) katrâ var stundu sçdçt un vçl tur ir jauks restorâns :)
Parîzç nedrîkst neaiziet uz Sainte Chapella (nezinu kâ latviski)
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 01:54
ja nemaldos tad virtuâlas ekskursijas pa luvru kkur i-netâ bija pieejamas. Kam ir interese, var pagooglçt. Tâ arî varçtu uzzinât, ko tieði gribçtos redzçt dzîvç :)
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 10:33
... vai arii izmantot labos celjvezhus, piemeeram National Geografic, kur ir pat rakstiits, kuraas zaalees ir tie pasaules meeroga maakslas darbi, kuri obligaati jaaredz...
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 11:26
Nez kursh izdomaaja - ko obligaati jaaredz? :D
Man labaak patiik taa doma par virtuaalo exkursiju un pats izdomaa - ko obligaati jaaredz, nevis taadelej, ka kaads manaa vietaa jau izdomaaja :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
feliciana
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 11:48
Luvrâ ir bultiòas sazîmçtas: pa labi, pa kreisi, Mona Liza :)
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 11:48
nu jâ- vispâr jau visa veida ceïojumus var veikt vnk virtuâli - sçþot uz dîvâna :)



Edited 3 time(s). Last edit at 18.01.2008 11:56 by oga.
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 13:52
Nu nee... klintis, okeaans, kanjoni, tuksnesis, muuzhiigie ledaaji, uudenskritumi... to ir jaaizbauda. Un tas ir tas kas mani interesee :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 14:03
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...tuksnesis, muuzhiigie ledaaji...

vot ðitais gan man pilnîgi pietiek pa tç ve.. :))
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 14:51
Mateus-es pilnîbâ Tev piekrîtu!:)
to jau vienreiz uzrakstîju-bet izdzçsu-negribçjâs te "zîmçties"

nu kas var bût skaistâks -sagaidît rîtausmu kalnos...kas var bût lieliskâks par nobraucienu pa kalnu upi, kas var bût garðîgâks par avotu ar dabisku minerâlûdeni pçc grûta kâpiena kalnâ... u.t.t
lûk, to vajag baudît!
un tuksnesis ir krâsains un skaists... un pie mûþîgajiem lediem vçl vasaras vidû zied sniegpulstenîði un lazdas
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 14:57
oga Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...un tuksnesis ir krâsains un skaists... un pie mûþîgajiem lediem vçl vasaras vidû zied sniegpulstenîði un lazdas

ohotno verju.. bet... no galçjîbâm labâk tomçr pa gabalu.. visa veida.. :))
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 15:06
Fi
un to saki tieði Tu!?
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 15:08
....a man purvi patîk....:)
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 15:20
oga Wrote:
-------------------------------------------------------
> Fi un to saki tieði Tu!?

tuksnesis man asociçjas ar ârprâtîgu karstumu, acîs sapûstâm smiltîm un kamieïiem (kuri, kâ zinu, mçdz ðpïaudîties)..

mûþîgie ledâji - ar baisulîgu briðanu pa sniegu, kad nevar pakasît degunu, jo tad jânovelk cimds un atsalst pirksti, un izbadçjuðos leduslâci tâlumâ..

un tagad drîkst smieties par manu ðauro domâðanu.. :))

bet kalnu upes, laivoðana, nirðana, aizas, ûdeskritumi, etc. - jâ, tas ir ok.. :)
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 15:41
tuksnesî salst un staigâ ar cimdiem un uz mûþîgiem sniegiem sauïojas :)
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 16:23
Es ekstrçmas vietas arî labâk skatos pa TV:)
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 16:27
priekð manis ekstrçmi bûtu pa stundai sçdçt katrâ muzeja zâlç...es to labâk pa TV :)
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 16:46
Es varçtu tajâ muzeja zâlç tik ilgi kaut ko pçtît, ja bûtu kaut kas tik interesants:)
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 17:16
"jo tad jânovelk cimds un atsalst pirksti" kursh to Tev iestaastiija? :D -26 liidz -43 graadi ir normaalaa temperatuura tur. Aukstuma rekords LV = -43,0 (http://lv.wikipedia.org/wiki/Latvija) :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 20:51
oga Wrote:
-------------------------------------------------------
> nu jâ- vispâr jau visa veida ceïojumus var veikt
> vnk virtuâli - sçþot uz dîvâna :)


tieshi taa Mateus arii dara :)
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 20:51
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu nee... klintis, okeaans, kanjoni, tuksnesis,
> muuzhiigie ledaaji, uudenskritumi... to ir
> jaaizbauda. Un tas ir tas kas mani interesee :)


Nezinaaju, ka Lietuvaa ir tik daudzveidiiga daba... :)
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 21:39
Es neteicu ka tas ir lietuvaa... es mineeju ka tas ir tas kas mani interesee, bet taa praktiski vairs nav eiropa un pa 200Ls neaizbrauksi, bet vairaak teereet pashalik neesmu gatavs

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 21:42
Puces atkal var visu apskatît no sava lidojuma augstuma. Pa tumsu gan tikai :D
Re: Nauda attiecîbâs
18.01.2008 23:23
Mateus:

tas viss ir sastopams Eiropaa, runa iet par prioritaateem... There are those who just build... :)

Strw:

...tomeer briiviibaa un plashumaa, nevis uz viena kruuma ar citaam ogaam :) (oga, neapvainojies ;) )



Edited 1 time(s). Last edit at 19.01.2008 00:12 by puce.
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 00:06
Jâ, nu mûsu te daudz- visâdas ogas:-)))
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 06:54
izskataas ka naakamais kur aizbraukshu buus uz japaanu. ieteikumi ko apskatiit??
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 09:38
Mateus- tuvâkie siegainie kalni ar visiem karstajiem minerâlu avotiem un pazemes stalaktîtu alâm ir Slovâkijâ- Tatros; Tur uz nedçïu pat ekskursiju birojs ved zem 200 Ls, ja brauc pats ar savu kompâniju var sabîdît lietas vçl lçtâk.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.01.2008 09:43 by oga.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 23?
Ziņa: