Nauda attiecîbâs

Aizsāka Gun a 

Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 10:44
Zb, kâ Tu brauksi, grupâ vai individuâli?
Gun a
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 12:50
Slabo pasçrfot netâ meklçjot interesantâkos vai lçtâkos (Matejam) variantus. Ja tik vien kâ Lietuvâ pabûts un nekur agrâk nebija, tad laiks sâkt un zinâs, kur naudu var patçrçt.
http://www.travelnews.lv/index.php?m_id=18042&i_id=2

Nu ceïoðana ir tâ lieta uz kuru tieðâm ir vçrts likt akcentu un iekrât lîdzekïus. Piedzîvojumi, atmiòas vien ko vçrti.
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 14:12
Gun a Wrote:
-------------------------------------------------------

> Nu ceïoðana ir tâ lieta uz kuru tieðâm ir vçrts
> likt akcentu un iekrât lîdzekïus. Piedzîvojumi,
> atmiòas vien ko vçrti.


Nu ceïoðana ir tâ lieta, uz kuru tieðâm NAV vçrts
> likt akcentu - tas ir man.
es sevi mçìinu piespiest gribçt kaut kur aizbraukt, bet negribu. Tajâ laikâ, kad kaut ko iekrâju ceïojumiem, tad gribçju braukt, tagad - kad varu braukt visur bez jebkâdas krâðanas - nekur negribu, tikai tur, kur var ar savu maðînu.

ir pâris vietas, kur gribçtu, bet tur jâpotçjas, un tas man riebjas.
man apnikuði mûþîgie ceïotâju stâsti, kad cilvçki satiekas. Primitîvisms pâròem pasauli.....jâatzîstas - ðî slimîba arî man bija pirms gadiem 8-10.

ja varçtu paceïot laikâ - ô, tad gan mani aiciniet.
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 14:33
Man arî ceïotâju stâsti krît uz nerviem:) Bieþi izskatâs, ka ceïojums nav nekâ vçrts, ja ar to nevar citiem palielîties. Man gan arî ir vietas, ko es gribçtu redzçt, bet ceïot ceïoðanas pçc, lai pçc tam varçtu gremdçties atmiòâs, to gan nç.
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 14:46
oi, jaa, viss vakars izkjeepaats, skatoties mazus cilveecinjus pie klinshu kaudzeem, peec tam kaut kur dzhungljos, tad zem lielas palmas, tad ar smaidiigu neegjereenu...

taas ir emocijas tiem, kas tur bijushi agraak vai tiem, kas pashi tajaas bildees ir, bet paareejiem... nu, nezinu. mani garlaiko.
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 14:51
Gun a: a kaa Tev patika vieni no Baltijas lielaakajiem dolomiitu atsegumiem? :) Mani fascineeja tas, ka daba var izveidod kaut ko, kam kaut ko liidziigu rada arii cilveeki - amfiteaatri. Bet sajuuta bija taada, it kaa tos MILZIIGOS dolomiitu kluchus, ir gatavojushi un izkaartojushi pa pusapli cilveeki, bet nee... taa vieta ir atziimeeta kaa aizsargaajama, taa vieta ir radusies dabiigaa celjaa un taa vieta ir Latvijaa.

Man RIEBJAS liidz veemienam, ja man kaads staasta, ka luuk florencee aiz kaut kaada stuura kaut kur nolienot (tikai zinaataaji var atrast) esot pasakaina kafejniica ar deveshkjiigu skatu ut kaut ko... bet tai pat laikaa cilveeks pat nenojaush, ka NAV redzeejis to, deelj kaa shurp brauc tuuristi no citaam zemeem. Bet tie eljotaaji no citaam zemeem parasti ir gados - savu zemi un kultuuru iepazinushi, nevis kaa tizlie letinji - oi Tu neesi bijis Pariizee, nu tad pusdzeeve garaam - es gan biju (ar lepnumu) :D Kamoon... es esmu lepns, ka paziistu LATVIJU! Nevis Luvru vai smakojosho Veneeciju... lai gan atziistu, kad pienaaks laiks, doshos arii turp, jo te viss buus zinaams... ja buus zinaams.

P.S.
Horvaatija neietilpst shajaa saraxtaa, jo turp doshos jau shogad. Taa ir visaa pasaulee iecieniita valsts 'Adventure Race' cieniitaajiem :)

Ljoti atvainojos, ja kaadu aizskaaru, bet tas ir TIZLI:"tad laiks sâkt un zinâs, kur naudu var patçrçt."Nez kursh to izdomaaja... :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 15:17
Runcene Wrote:
-------------------------------------------------------
> oi, jaa, viss vakars izkjeepaats, skatoties mazus
> cilveecinjus pie klinshu kaudzeem, peec tam kaut
> kur dzhungljos, tad zem lielas palmas, tad ar
> smaidiigu neegjereenu...
>
> taas ir emocijas tiem, kas tur bijushi agraak vai
> tiem, kas pashi tajaas bildees ir, bet
> paareejiem... nu, nezinu. mani garlaiko.


a ja vçl 2 stundu video spieþ skatîties....tad beigas klât:)
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 15:17
Pas` Dies` :D
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 15:34
Es noseedinaatu priekshaa taadam staastiitaajam spoguli, bet pats ietu uz baaru iedzert saldeejuma kokteili un palasiit kaadu zhurnaalu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Gun a
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 16:29
Nu par to likðanu divas h klausîties un skatîties piekrîtu, bet to jau uzreiz var redzçt, ka otram ne silts ne auksts, nav vçrts muti dzisinât. Un diez vai nu kâdu var PiESPIEST klausîties.
Iet runa par to, ka PATS esi kaut kur bijis, nevis lielîties pr to citiem. Ir taèu interesanti redzçt, kâ dzîvo citâs valstîs, kontinentos.
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 16:35
Tu jau tikko paspeeji izlieliities un ka tieshi tas ir tas kur veerts naudu teereet un kam kraat ;)

Es nekraaju - es dziivoju taa, kaa varu atljauties. Kaad vareeshu atljauties braukt uz Aafriku aizbraukshu un taa. Bet lai es knainaatos un teiktu tas ir taa veerts un peec tam kaadam bakstiit - kraaj :D da nu...

Tev raadiitaajs ir kuraas valstiis buuts, bet man raadiitaajs, vai cilveeks ir saprotoshs, logjisks, un nav snobs... Tu pashlaik paraadi, ka esi tas peedeejais klasificeejums...diemzheel.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 16:54
vai jûs vçl neuztvçrât, ka runâjâm par naudu un tad par to ,kur to liekam...

lieta ir tâ, ka vairumam Lv nauda nav tik daudz, lai piepildîtu visas savas vçlmes- tad nu sanâk, ka katram ir SAVAS prioritâtes

viens- pçrk lupatas, cits tûnç bûdu, cits maksâ kredîtu, cits izglîtojas un daïa atlicina naudu ceïoðanai.Lielâs? katrs ar savu...:)
mans uzskats- laime nav lietâs, bet izjûtâs
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 17:02
Bet izjûtas jau ir visur kur. Tâpçc nav jâbrauc nekur tâlu. Patiesîbâ arî jaunu lietu pçrkot sajûta ir tâ, kas rada prieku. Tad acîmredzot iet runa par to, kâdas kuram izjûtas ir vajadzîgas, tam arî tiek tçrçta nauda.
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 17:11
Tur es Tev piekrîtu- burvîga ir arî pastaiga pa Íemeru tîreli... :)zinu daþus, kas tur pat nakðòoja plastmasas maisos :)
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 17:16
Eksotika :)
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 18:03
nu, lûk, kad kâds saka - es mâcos tur un tur, es nopirku to un to - tas ir teikums vai divi. Savukârt, kâ sâk stâstît par ceïojumiem - tâ nevar beigt, trakâk gan tad , ja râda mazu bçrnu bildes visos rakursos un kâdus 5 albûmus.tad lai labâk stâsta, kâ kur ðïûkuði, kâ kur braukuði....

lûk, par to ir runa - jo tâ ir masveida parâdîba - ceïotâjs ar mirdzoðâm acîm stâsta, kâ gâjis, pârçjie gaida, kad beigs.....bet lai parâdîtu, ka krutâkâ vietâ bijis, atkal kâds pâròem stafeti un tâ pa riòíi....kamçr visi izrunâjuðies un sçz saviebtiem ìîmjiem.
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 18:18
...strannas Jums taas attieciibas ar liidzcilveekiem...
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 18:40
attiecîbu nav nekâdu - ar daþiem satiekas kapusvçtkos, ar daþiem 3 gados reizi - kâdas tur attiecîbas.
ar tiem , ar kuriem attiecîbas, tie ar stâstiem neapgrûtina:)
Re: Nauda attiecîbâs
19.01.2008 23:47
Kaut kaa vienkaarshi man apkaart notiek. Kaads kaut kur bija un viss :D Ieliek paraada bildes ja kaadu interesee un viss. Ja kaads grib pajautaa :) vsjo! :D
Da i vispaar... nu luuk es piem aizbraukshu uz to Horvaatiju. Izbraukshu ar velo 85km trasi. Nenormaali krutu :D:D:D intresanti, vai kaadam kas nebuus tur braucis tas radiis kaut liidziigas emocijas? nope :) attieciigi nav jeegas :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 01:29
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
:D Kamoon... es
> esmu lepns, ka paziistu LATVIJU! Nevis Luvru vai
> smakojosho Veneeciju...


viens otru neizslçdz, draudziò...
nevajag cepties tikai tâpçc, ka vçl neesi paguvis neko redzçt - viss tev vçl priekðâ :)
Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 22:10
Puuces tante... es TIESHAAM necepos. Es cepos par tiem kas dirsh virsuu krieviem kuri Latviju paarzin labaak par letinjiem, jo kaartojushi naturalizaacijas exaamenus. Par tiem, kas vienreiz kaut kur tikushi panjemot krediitu (njirga rauj) un domaa ka ir vareni. Man ir pietiekami liidzieklji lai es brauktu tur, kur es veelos aizbraukt, bet es nebraucu, jo man ir citas prioritaates. Latvija ir pirmaa no taam, izzinaat Latviju otraa no taam. Nodroshinaat sevi un sievieti arpienaaciigu dziivi, dziivesvietu ir naakamais. Celjojumi, lai pec tam pateiktu Tu esi tizls, jo zini savu dzimto zemi bet nezini Luvru ir tiem, kas cepas - jo nezin sho savu dzimto zemi! Puce - Tu teici: viens otru neizslçdz, draudziò... , bet vai esi drosha, ka esot KRIETNI vecaaka par mani, arii savu dzimto zemi Tu zini tikpat labaak nekaa es?

Latvieshu tauta ir savaa buutiibaa nolaidusies. Agraak visiem bija prioritaate Latvija... tagad katram ka tik palieliities kaadu nevienam nevajadziigu palmu redzeejis pie okeaana :D Un smiekliigaakais, ka tia kas labaak fano ar palmu aafrikaa nekaa egli Latvijaa - ir PAARLIECINAATI, ka taa domaa visi :D :D :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 20.01.2008 22:13 by Mateus.
Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 22:16
...puce nav KRIETNI vecaaka par Tevi...
Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 22:26
pat ja arii vinja buutu zem 30 :) Jautaajums paliek taads pat.
Un ideja taa pati - ja viens alkst aizbraukt uz Antaaliju, nenoziimee ka arii vinja kaiminjsh grib tur par un attieciigi, ka kaiminjsh grib uz Peeterburgu... ghh... ir daudzi un arii ljoti bagaati cilveeki, kurus neinteresee braukaashana pa sveshaam zemeem. Logi4no?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 22:27
...laikam palaidu garaam, kur Tevi ar varu centaas izsuutiit aarpus LV...
Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 22:33
puce Wrote:
-------------------------------------------------------
> Mateus Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> :D Kamoon... es
> > esmu lepns, ka paziistu LATVIJU! Nevis Luvru
> vai
> > smakojosho Veneeciju...
>
>
> viens otru neizslçdz, draudziò...
> nevajag cepties tikai tâpçc, ka vçl neesi paguvis
> neko redzçt - viss tev vçl priekðâ :)

"NEKO REDZEET" = ?
;)
Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 22:35
jûs te galîgi svietâ sagâjât!
kâds sakars ceïotpriekam ar nacionâlâm jûtâm!? tâtad îstens latvju patriots tup tikai LV?!

ceïoðana= piedzîvojums un vienmçr ir prieks atgriezties dzimtenç... mani vairâk izbrîna tie , kas labprât paliek uz dzîvi citâ zemç
Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 22:41
Un neko neredzeet = sinoniims - cilvekam nepatiik celjot :D
ok :)
tad ok...es cepos un ko tik vel nedaru un to tik vien daru kaa apskauzhu puci :) :D

Bet tie kas paliek uz dziivi...man viens choms aizbrauca uz 4 gadiem. Izleema atgriezties. Bet te vinju nevienam airs neajadzeeja, jo 4 gadus vinjsh nekur nebija. Datorikjis straadaaja 4 gadus par seenju audzeetaaju un kraasotaaju. Aizbrauca atpakalj. Es domajau ka lielaakoties taa notiek :( diemzheel.

Bet jaasaka kaa ir - jo vairaak paliek TUR, jo mazaaka konkurence.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 22:50
...man zinaamie i zinaatni biida, i graadus dabuu i jevropaa, i paari diikjim... taa kaa nevar visus uz seeneem reduceet... a seenjotaaji- tur guust kapitaalisma pieredzi un te savus biznesus dibina peecaak... ja IT nedabuu te darbu, tad nekaads labais IT vish nav... jo iipashi patreizeejaa zituaacijaa...
Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 23:00
Nee nee.. es nesaku ka visi. Man viens pazinja ( http://kachok.lv/forum/files/img_1443_-_rotated_-_resized_134.jpg ) straadaa Anglijaa pa savu liiniju - programeetaajs. Nu jau arii savu uznjeemumu atveeris. Nelielu bet arii pelna. Un vinjsh nebrauks atpakalj taadeelj vien, ka tur jau ir smagi izveerties un tieshi savaa profesijaa. Bet tie kas peec 4 gadu kraasoshanas nedabuun te darbu (aitishnjiki ai miin) vinji vnk paaraak ilgi bija aaraa noaprites un vairs nespeej konkureet par ar studentiem :( Bet dziive ir nezheeliiga, ko nu tur. :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 23:04
...ja cilveeks 4 gadus tur nav meegjinaajis celties zociaalaa zinjaa, tad kaut kas ar vinja motivaacijaam/ambiicijaam nav iisti kaa naakas... jebshu paarveertee sevi un savas speejas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 2?
Ziņa: