Nauda attiecîbâs

Aizsāka Gun a 

Re: Nauda attiecîbâs
20.01.2008 23:16
Es Tev piekriitu pilniibaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nauda attiecîbâs
21.01.2008 00:20
oga Wrote:
-------------------------------------------------------
> jûs te galîgi svietâ sagâjât!
> kâds sakars ceïotpriekam ar nacionâlâm jûtâm!?
> tâtad îstens latvju patriots tup tikai LV?!
>
> ceïoðana= piedzîvojums un vienmçr ir prieks
> atgriezties dzimtenç...


parakstos :)
Re: Nauda attiecîbâs
21.01.2008 06:51
strawberry - individuaali.
Re: Nauda attiecîbâs
21.01.2008 22:08
....mateus, par Latvijas apceïosanu pievienojos Tev par visiem divsimts..,un daþu klçtesoðo snobiskais - ak, kâ es esmu apcelojis..:)
Re: Nauda attiecîbâs
21.01.2008 23:32
Un kas slikts, ja cilveekam patiilk kjert kaifu pie siltas juuras siltaa sauliitee un veerot palmas? Mani sen jau nesatrauc pashas "nekulturaaliiba". Patiik man taa siltaa juura un spozzaa saule. Pariizes spilgtaakais iespaids - Disnejlenda (beerniibas sapnis, kursh tajos laikos likaas nepiepildaams). Kipraa bija nepaarspeejams waterpark. Sifnosas sala tik skaista, ka viesa neaprakstaamu mieru dveeselee. Un nebija nekaadu konfliktu ar draudzeni, kura peetiija senos klosterus, bet es tai laikaa izveeleejos garu un ne vieglu celju uz vienu no retajaam pludmaleem salaa. Savukaart, apceljojot Latviju, ljoti patiik arii paeest labas pusdienas kaadaa jaukaa vietaa.
Piekriitu gan, ka garie celjojumu staasti citiem kriit uz nerviem, taapeec ar tiem neaizraujos.
hi hi
Re: Nauda attiecîbâs
27.01.2008 14:26
Intervijâ Hansabanakas zurnâlim, Andrejs Þagars teica, ka viòð neuzkrâj mâkslas priekðmetu, nekolekcionç maðînas vai jahtas. Vislabprâtâk naudu tçrceïojumiem, jo pieredze un izjûtas iepazîstot jaunas zemes, nav atsverama ne ar ko.
Ta lûk!
Re: Nauda attiecîbâs
27.01.2008 14:40
Piekrîtu...
Re: Nauda attiecîbâs
27.01.2008 15:00
nav atsverama ne ar ko.....

jâatkârtojas, primitîvisms pâròem pasauli.....
laikam bûs kâdu mçnesi sevi psiholoìiski jâapstrâdâ un jâaizðauj uz kâdu siltâku joslu, varbût tomçr atkal iepatîkas...lîdzi tik jâpaíer pâris krievu un angïu klasiíi, ....tie gan nav atsverami ne ar ko....
suteners
Re: Nauda attiecîbâs
27.01.2008 19:50
te jau teema par celojumiem, kur nauda un attieciibas?
Re: Nauda attiecîbâs
27.01.2008 22:51
celjojumi iespeejami tikai ar naudu. Attieciibaas celjojumi arii noveerojami ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 22?
Ziņa: