formiòas mafiniem

Aizsāka stellina 

stellina
formiòas mafiniem
22.01.2008 07:28
Labdien, esmu izmeklçjusies pa Rîgu tâs papîra formiòas mafiniem - lûdzu palîdziet, ja kâds ir tâdas redzçjis, pasakiet, kur tâdas var nopirkt!!! Ïoti ïoti gribas pamçìinât izcept mafinus, jo receptes ir tik "garðîgas"!!! :-)
Re: formiòas mafiniem
22.01.2008 15:35
Duni, Drogaas un shitaados visaados ir pirktas
stellina
Re: formiòas mafiniem
22.01.2008 15:46
Duni neesmu meklçjusi, bet Drogas nekas tam lîdzîgs nav!
Re: formiòas mafiniem
22.01.2008 15:55
mafiniem... tas ir tjipa keksinjiem? :D
kruts nosaukums :D
es mazaas keksu forminjas RIMI nopirku

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: formiòas mafiniem
22.01.2008 16:49
nç, te laikam meklç tâs papîra turziòas, nevis metâla formiòas.
duni agrâk bija, vismaz lielajâ, pat lielajos rimikos ir redzçti, bet tas jau sen bija...

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Re: formiòas mafiniem
22.01.2008 18:34
aaa. tjipa lai nav jaanjem nost... nu skaidrs.
Emmm... a kaadeelj tas nepiecieshams? Nu tb taas papiira?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
stellina
Re: formiòas mafiniem
23.01.2008 08:00
nu tad sanâk tieðâm maini, nevis keksi, - tad mîkla labâk paceïas, un garða ir tâda, nu... nevaru izteikt, ja esi garðojis mafinus, noteikti zinâsi, par ko iet runa! :-) paldies visiem, kas arbildçja!!
Re: formiòas mafiniem
23.01.2008 10:33
ja es pateikshu ka jaa esmu bet nejutu atshkjiriibu nekaadu, Tu pateiksi, ka tai veikalaa noteikti tie nebija iistie mafini :D Karoche lai nu paliek, ja cep papiiraa tad keks ir garshiigaaks, labaak saceljas un kas tik vel ne :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: formiòas mafiniem
23.01.2008 11:06
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
labaak saceljas un kas tik vel ne :)


:-)))))))))
Re: formiòas mafiniem
24.01.2008 18:47
keksiòi metâla formîtçs ir totâlâ vecmodîba, savukârt mafini papîra turziòâs- mûsdienîgs krutums...
Re: formiòas mafiniem
24.01.2008 20:03
nav gan krutums:)

krutums ir tad, kad vairâki sieviðíi sanâk kopâ un cenðas viena otru pârsist - es neko neesmu cepusi(konservçjusi, mazgâjusi traukus utt) gadus 10, jâ? es vismaz gadus 15 neko neesmu cepusi.
tad vçl nopûtas - oi, kâ negribas veïu izkârt, bet agrâk taèu pat griezâm un skalojâm....

jûs te ar saviem mafiniem tik vecmodîgi, tik vecmodîgi...:)
Re: formiòas mafiniem
24.01.2008 23:48
par tiem traukiem utt... manupraat reti kur kaads vairs to dara ar rokaam.
Bet man patika ogas posts :) riktiigi :)
oga +1

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: formiòas mafiniem
25.01.2008 00:04
...pievienojos ogai un mateusam...:)
Re: formiòas mafiniem
27.01.2008 21:24
Un kurð ir cepis mafinus? Vai pircis jau gatavus? Papîra formiòâs? Un kâ bija tâs formiòas atkasît? Un kâ maiþîte (mafini) ilgâk paliek svaiga? Plika uz galda? vai ietîta?
Re: formiòas mafiniem
27.01.2008 21:38
Cepu. Baigi labi. Forminjas labi naaca nost. Par uzglabaashanu nepateikshu, visi fiksi apeedaas...
Re: formiòas mafiniem
27.01.2008 21:44
Ja likt mazâk sviesta nekâ tradicionaliem keksiem, tad var pie formiòas piecepties. Ja cep krâjumâ vairâkâm dienâm, tad papîra trauciòâ tik âtri nesaþûst. Vçl esot forðâk, ka gar mafinu sveðas rokas negrâbstâs - tikai paða çdâja. Bet mums mâjâs analoìiska situâcija. Apçdas pirms cepðana beidzas.
stellina
Re: formiòas mafiniem
28.01.2008 10:15
Liels paldies par atbildçm, un cik þçl, ka daudzu cilvçki izmanto iespçju pateikt ko ïaunu/rupju, neatbildot uz jautâjumu, bet vienkârði, lai pateikt kaut ko, lai izcelties, kaut arî teikt reâli nav ko.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 2?
Ziņa: