36 gadi un laulîba

Aizsāka bezvârde 

bezvârde
36 gadi un laulîba
24.01.2008 12:49
Cik ir reâli atrast sakarîgu vîrieti, iemîlçties un apprecçties pçc 36 gadu vecuma?
Pastâstiet savus novçrojumus, pieredzi.
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 12:56
Tik pat reaali kaa 18 20 15 30 gados

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 13:43
Tikpat liela iespeeja, cik satikt Njujorkaa dinozauru - 50%.
Vai nu satiksi, vai nesatiksi.

Bet preciizaak - atkariigs no Tavaam prasiibaam, veelmeem un pienjemamiibas diapazona. Resursu nav daudz, bet nav arii bezceriigi.
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 13:47
resursu nav daudz... cik es zinu tad viirieshu ir vairaak nekaa sievieshu ne? Attieciigi tieshi resursi ir ljoti daudz.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 13:52
labi skan - ðodien iepazinos ar vienu resursu.. piedodiet, sasmçjos.. :))
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 14:08
Mateus - ne jau tikai kvantitaate ir svariiga, diemzheel lielaakajai daljai resursu ar kvalitaati vaajaak kaa paliigskolas izlaiduma klasei. :)

Nu, protams, ja meerkjis ir "ka tik bikses, lai vai bezzobains dzeeraajs bezdarbnieks ar 4 beerniem un maksaajamiem uzturliidzekljiem 4 dazhaadaam sievieteem", tad taadu ir gana. Paldies, par sho kategoriju nav intereses.
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 14:37
A labâk paliks, ja pateiksim, ka ïoti reâli, vai ka nereâli?
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 17:30
Aseksuaalaa: Tev laikam nav saprotams jeedziens resursi? Benziins piem NAV resurss, lai gan tas ir kaa labaaks taa sliktaaks ;) Attieciibaam ar preteejo dzimumu (labaakaam vai sliktaakaam) attieciigi resurss ir preteejais dzimums(?). Un ja runaa par viirieshiem - resursi ir vairaakumaa.

Bet ja par resursu uztver konkreeti viirieti un saak daliid labos un sliktos resursos... ja godiigi tas atgaana teicienu, ka dalja sievietes viirieti uztver kaa naudas maka krustojumu ar vibratoru.

"bezzobains dzeeraajs bezdarbnieks ar 4 beerniem un maksaajamiem uzturliidzekljiem 4 dazhaadaam sievieteem" es taadu NEVIENU nepaziistu pat ne caur pazinjaam... jaapabriinaas par to cilveeku loku kaadaa Tu dziivo... man Tevis zheel:(

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2008 17:31 by Mateus.
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 17:36
Mateus, Tev tomçr jâbeidz triept iekðâ tâs visas figòas.. izskatâs, ka ir blaknes.. :))
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 17:39
Fi: tikliidz paraadiisi, ko uzraxtiju nepareizi, nelogjiski, nekorekti, vai vnk paskaidrosi kas Tu bljin velns ar aaraa esi, lai man dikteetu ko man dariit un ko nee :D:D:D - uzreiz paarstaashu kaut vai existeet, ja nee... tad tikko tu aizsaaki offtopic pilniigaa bezjeega!

Nelien pie manis, jo es pie Tevis nelienu!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2008 17:39 by Mateus.
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 17:45
oi, vispâr kïûdîjos - buldurjâòus var turpinât lietos.. :))
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 18:42
"dalja sievietes viirieti uztver kaa naudas maka krustojumu ar vibratoru"

jâ, jâ,jâ! es mainu apzinîgu, tikumîgu resursu tieði pret ðitâdu!
kur tâdi mçtâjas ?? :)
hi hi
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 18:48
Tikpat liela iespeeja, cik satikt Njujorkaa dinozauru - 50%.
////////////////////
NYC vispâr ir sastopami dinozauri? Nu kaut 1?
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 21:19
Fi Wrote:
-------------------------------------------------------
> Mateus, Tev tomçr jâbeidz triept iekðâ tâs visas
> figòas.. izskatâs, ka ir blaknes.. :))


:DDD
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 21:42
Mateus, uzraava Tev personiigo skabargu? ;DDDD

Varbuut bez personaalijaam tomeer iztiksim? - es neteicu, ka _dziivoju_ taadu cilveeku lokaa. Taa ka savu zheelumu vari ierulleet. Bet zinu un redzu, ka taadi ir, turklaat vairumaa.

Par naudasmaka un vibratora krustojumu - no comments, tas uz mani neattiecas, man ir citas preferences.

Diemzheel liels daudzums to buutnju, kas peec tehniskaas pases skaitaas viirieshu dzimuma, par viirieshiem nav nosaucamas. Saprotu, protams, ka Tavs 'viiriesha' lepnums nespeej pieljaut, ka kaada neuzskata visus plenchus, IQ=25 un memljakus par viirieshiem. :D
Par viireljiem varbuut...
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 23:44
Personigo?
Nesmiidini... sorry, bet ne jau es nespeeju argumenteet sevis teikto ;) Soooo....

A par dinozauriem bija labs :D Neiedomaajos tieshaam - cik tad NY ir dinozauru :)

Oga: es Tevi varu ipaziistinaat ar taadiem :D Taadus laikam oficiaali deevee par sponsoriem :D

Aseksuaalaa: "Saprotu, protams, ka Tavs 'viiriesha' lepnums nespeej pieljaut, ka kaada neuzskata visus plenchus, IQ=25 un memljakus par viirieshiem. :D " Ko Tu te murgo? o_O

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 23:48
...nu gan aseksuaalaa dod!!!...par provi, òemsim mani...plikpaurains, varen tukls sârtvaidzis, slinks kâ kaíis, edelîgs, rupð kâ zirga deíis, mazliet apskretis, domâjot par veselîbu kiplokus steriem patçrejoðs, pîpçjoss, kâsçjoðs, cinisks utt, utt...naudas nav...bet jumpravas steriem mçgina pat veikalâ iepazîties, kad savâs mîkstèîbâs ðïûkâju aiz iepirkumu ratiem...:)
Re: 36 gadi un laulîba
24.01.2008 23:52
mad: manupraat tur ir VTO un pie kam smags. Visur tikai memljaki dzeeraaji utt... vinja laikam meklee taadu kaa mani :D:D:D nesmeekjee nedzer treneets pietiekmi pelna utt :D :D :D :D zin kaa... shkrobe ;) aiznjemts jau :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Bet ja nopietni, tad cilveeks kursh nepamatoti novirpaarina atsevishkjus indiviidus, tas ir zemiski. Un reku mad apraxts arii paraada to, ka ne jau tas vai tu nedzer un esi ap 10000 IQ ... Tas nespeelee pilniigi un galiigi nekaadu lomu. No kaada soc slaanja esi, tajaa arii atradiisi saveejo. Lai gan ir arii iznjeemumi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 00:06
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 00:07
...solveigas un kristiines neviens nav atceelis...
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 00:08
kar ir solveigas un kristiines? :) izstaas ka esmu bik atpalicis no dziives, kaut ko palaidis garaam :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 00:12
...komatin, kas tâs tâdas???...
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 09:56
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
vinja laikam
> meklee taadu kaa mani :D:D:D nesmeekjee nedzer
> treneets pietiekmi pelna utt :D :D :D :D zin
> kaa... shkrobe ;) aiznjemts jau
> :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


augsto IQ aizmirsi piemineet...

:)
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 11:39
...kur ta pietiekami, ka pat celjojumaa nevar aizbraukt...
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 11:44
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...solveigas un kristiines neviens nav atceelis...

nu, jâ.. tikai man ðíiet, ka ap 36 solveigu îpatsvars attiecîbâ pret kristînçm strauji krîtas.. bioloìiskâ pulksteòa tikðíu vai pietiekams dzîves pieredzes uzkrâjuma ietekmç.. :)

pçc uzstâdîjuma: 1)atrast.. 2) iemîlçties.. 3) apprecçties..

vçrotâjas pieredze liecina, ka visu trîs punktu realizâcija ap 40 nav visai bieþa parâdîba.. 1+2, 1+3 - tas jâ.. turklât man jau ðíiet, ka visnotaï svarîga ir 2. punkta atgriezeniskâ saite..

bet, nu - neiespçjami nav.. kâ jau viss ðajâ dzîvç – diezgan liela loterija.. bût îstajâ brîdî îstajâ vietâ.. :)) lai veicas!
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 11:47
galvenais, pareizajâ iemîlçties :)

un kas ir sakarîgs? var bût ïoti sakarîgs, bet tomçr kopdzîvei nederîgs:)
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 13:25
Ne velti kâdreiz vecâki izvçlçjâs otru pusîti- tomçr kaut kâda poòa, kas reâlai dzîvei der, bet kurð tikai tâds Pietuka Krustiòð :)
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 19:47
aa par IQ aizmirsu tochna...
jaizpilda tas tests jaapslataas cik man ir tas IQ... tas tagad skatos arii ir kruta un moderni :D nu liidziigi kaa papiira tuutas keksu cepshanai :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 21:13
Tâs tûtiòas tieðâm ir labas :)
Re: 36 gadi un laulîba
25.01.2008 21:22
Es nau meegjinaajis. Cepu teflonaa :D indeejos? Varbuut, vaaru riisus plastmasaa arii :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 6?
Ziņa: