36 gadi un laulîba

Aizsāka bezvârde 

Re: 36 gadi un laulîba
26.01.2008 20:03
Mateus Wrote:

> Oga: es Tevi varu ipaziistinaat ar taadiem :D
> Taadus laikam oficiaali deevee par sponsoriem :D


neticu gan, ka vari- tâ ir netipiska kombinâcia: naudasmaks + vibrators
parasti vai nu viens, vai otrs...
un ja kâds gadâs, uz tâdiem ðauj
stellina
Re: 36 gadi un laulîba
30.01.2008 07:20
Mateus, - tas, ka tu esi visizglîtotâkais visos dzîves jautâjumos, ieskaitot arî kulinâriju, arî es esmu sapratusi jau kâdu laiku atpakaï. Tieðâm, kur tâdi vîrieði.....
Re: 36 gadi un laulîba
30.01.2008 09:03
neredzu nevienu vietu, kur esmu apgalvojis ko liidziigi. Naakas secinat, ka sellina secina pati :) Pan tieshaam prieks ka taa uzskati, bet jaatziist, ka joprojaam maacos :)

Runaajot par kulinaariju... vai domaa, ka ir kaads viirietis kursh nemaak eest taisiit? :D Man isteniibaa tikai tagad ir gadijusies sieviete, kura taisa eest labaak par mani :) Kas mani iisteniibaa priecee. Un nevajag tik saapiigi uztvert faktu, ka man ir viedoklis gandriz par katru lietu.

Izgliitotaakais noteikti neesmu, jo vienmeer ir kaads gudraaks, kaads stipraaks, kaads varenaaks, kaads bagaataaks, kaads smukaaks utt ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 7?
Ziņa: