viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh

Aizsāka snukeriite 

snukeriite
viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
31.01.2008 20:06
satiku ðodien savu platoniskâs mîlas objektu, pareizâk sakot, 2 dienas viòð riòíoja ap manu mâju, kamçr pierunâja mani uz satikðanos, svarîgs esot runâjams.
nu, lûk, viòð drîz kïûðot tçvs, esot nolçmis uz pavasari pârvâkties pie viòas dzîvot (ja viòð varçtu izvçlçties, viòð izvçlçtos mani)
kad jautâju par jûtâm, mîlestîbu - atbilde - tas ir sareþìîti, to tâ nevar izstâstît.
sieviete esot ïoti jauka, nepretencioza, neuzbâzîga, pretstats viòa sievai, ar kuru it kâ ðíîries, it kâ vçl dzîvo. bçrni jau arî nav nekâdi diþi lielie, tagad treðais bûs......it kâ visu laiku ar lielo galvu domâ, it kâ cenðas sakârtot savu dzîvi, bet es redzu tikai arvien lielâku nesakârtotîbu viòa dzîvç....
mûþîgâs naudas problçmâs iestidzis muïíis.......bet mîïð....un katru dienu man uzraksta kâdu vârdu :)
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
01.02.2008 07:38
ko niku zodz ? A ?
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
01.02.2008 08:14
snukerîte pati ir mîïa un duma, ja tic visam, ko vîrieði fleitç...
snukeriite
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
01.02.2008 09:56
snukeriite ir mîïa un dumja, bet nespçj ticçt viòam, BET tomçr mîl, varbût vienkârði mîl mîlestîbu. un nekas nemainâs - var viòð stâstît par n-tajâm sievietçm, nekas nemainâs snukeriites mîlestîbâ.
snukeriite vienmçr pieòem lçmumus un tos izpilda - es ar viòu nekad negulçðu,tajâ un tajâ dienâ tâ bija pçdçjâ reize, un patieðâm, pa ðiem gadiem viòa nav padevusies viòa ierosinâjumiem:)))
savus lçmumus veiksmîgi îstenojot dzîvç, snukerîte netiek galâ ar vienu uzdevumu - viòa joprojâm mîl ðo vîrieti, uzjautrinâs, reizçm nicina, bet mîl:)
ak, dumjâ snukeriite, kad tas beigsies? :)))
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
01.02.2008 10:16
...vai vajag, lai beigtos???...:)
plants no cita PC
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
01.02.2008 10:48
beigsies pats no sevis, kad kaut kas prâtîgâks/dumâks, smukâks vai mîïâks gadîsies. Sirsniòa nemîl tukðumus. Kad tâdi veidojas - vairojas skumjas
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
01.02.2008 11:01
chota liekas ka tur kaads pusauga cilveeks vel. Nav vel dziives sists :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
snukeriite
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
01.02.2008 14:04
plant, patieðâm sajutu, ka tas beigsies, tâpçc sirsniòa tik priecîga, tik priecîga!
lai auklç savu bçrniòu un taisa vçl! :)) ko vairâk to labâk - to tâlâk no manis:))
kaut kâ jâsarauj ðî emocionâlâ saikne....
plants no cita PC
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
01.02.2008 17:15
Tas vçl ir jautâjums - emocionâlâ saite vai pieradums.
Nâk pavasaris, kad kaut kâ vieglâk ieraudzît ka vienîgais nemaz tik vienîgs nav. Un jâ, katram sava dzîve, un tâ sava dzîve ir jâizdzîvo, nevis jâgaida, kad otram atradîsies priekð Tevis laika vai jâvairo viòa paðapziòa. Dzîve ir tik skaista.
snukeriite
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
01.02.2008 20:04
vairot kâda paðapziòu? tas nav nekas slikts, tikai savçjâ arî lîdzi jâvairo :))
un pavasaris tieðâm nâk, jâsâk pievçrst vairâk uzmanîbas vîram, man ðie mçìinâjumi uznâk kâ ìenerâltîrîðana :)))
a vîrs kâds bijis, tâds ir, tas arî ir tas vienîgais, tas, kuru jâmîl.....it kâ :)
snukeriite
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
08.02.2008 19:18
nekas nemainâs manâ galviòâ. Varbût neesmu normâla? Kâ jums liekas? ja es to bûtu zinâjusi tad, kad viòu atstâju.....ja bûtu zinâjusi, ka tik grûti bûs viòu aizmirst.....
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
08.02.2008 20:10
...snukerît, vîrs noteikti labs cilvçks, rûpçjâs par Tevi, pa laikam izdrâþ, iegâdâjâs veðmaðînîti, lai bûtu tîri krekli...tâ notiek, nebçdâ...pirmie desmit gadi tie grûtâkie, pçc tam pierod...
...da pârguli ar savu nelaimes èupinu...
snukeriite
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
09.02.2008 00:06
krekli tîri, labs tâpçc, ka izdrâþ vai ka rûpçjas? :)) nezinu gan, varbût, reizçm nopçrk saldçjumu tieði man konkrçti:) . Ar burvîgo nelaimes èupiòu negulçðu, kaut vai tâpçc, ka tik ilgi to neesmu darîjusi, tad jau tas bûtu bijis bezjçdzîgi.
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
09.02.2008 21:37
..klau, snukerît, tad jau sanâk, ka esi samainîjusi mîlestîbu pret çrtîbâm...:)
snukeriite
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
09.02.2008 23:17
nevis çrtîbâm , bet vçrtîbâm :)) , bet pareizi vien ir, tikai tie 10 grûtie gadi, ko pieminçji, tie vçl nav pusç :)
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
10.02.2008 00:15
...jobvaðmantelît, uzcirtu smalko tekstu, bet nevaru pieðauties pie ðitâ kompja, mani kleinie pirksteïi rezumis noðauj garâm un sanâk èuððð...labi, ïotii îsi...tad kurâs ir tâs vçrtîbas???...zelta mamons???...jeb garîgâs???...un te sekoja sirdi plosoðs vçstijums par nodreijâto romeo un jûles mîlas stâstu, par mûþîgâm vçrtîbâm, ko laiku pa laikam ir celuði saulîtç daþnedaþâdi spalvas un citu daiïo mâkslu meistari...uhhh...tad kâ tur ir???...:)
...snukerît, kâ man tîk maíenît izprovocçt...:)
snukeriite
Re: viirietis, smuks, miiljsh, bet dumjsh
10.02.2008 00:32
konkrçtâs vçrtîbas bija uzticîba, prognozçjamîba, stabilitâte, tâs likâs vçrtîgâkas par mîlestîbu, âtri gaistoðo. .....nu labi, ne tik âtri gaistoðo:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 5?
Ziņa: