bailes no kaazam

Aizsāka pavasare 

pavasare
bailes no kaazam
07.02.2008 10:33
sakiet, kad jus precejaties, vai bijam 100% parliecinati, ka tas ir istais cilveks, ar kuru nekad neskirsieties? t.i. vai nebija bailes, ka tas var kadreiz izbeigites utt? ar draugu esam kopa jau vairak ka 2.5 gadus, vasara domajam preceties, protams, ikdienaa mums ir ari sadi tadi stridini(dzivojam kopa) un ta. un man ik pa laikam uznak doma-ja nu pec kazam saprotam, ka tomer neesam istie viens otram. jo tik daudzi pari skiras un daxreiz liekas neticami, ka var nodzivot kopa visu muzu. kaut gan tiesi ta dzivo mani vecaki.
draugs ir uzticams, rupigs, ir, protams, ari savi minusi, bet kam to nav. tacu uznak bailes par to - ka vari zinat, ka vins ir tavs istais? teiksiet - tas ir jaajuut - bet ari ta, manuprat, nav garantija - palauties uz ta mirkla sajutu.
vienkarsi pirms tik liela sola ir bailes no nezinama. vai jums pirms kazam bija tapat?
Re: bailes no kaazam
07.02.2008 14:46
Kas tas par soli, ja nu nebuus iistais tad izshkjirsies... nu kaa var buut 100% paarlieciiba par otru cilveeku un to kas buus naakotnee... tas nav iespeejams...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bailes no kaazam
08.02.2008 14:57
kad es precçjos, biju 100% pârliecinâta, ka izðíirðos pçc gada :)
bet tâ nav noticis vçl lîdz ðim... tâ kâ ir daþâdi varianti
Re: bailes no kaazam
09.02.2008 06:10
man nebija bailes ka nav iistaa. driizaak pats process likaas "bailiigs"
unna
Re: bailes no kaazam
09.02.2008 14:19
Es precejos ar domu, ka pagaidaam un par spiiti citam, preceeju ar labu cilveeku, bet kopaa 19 gadus, esmu apmierinaata un prieciiga, ka neappreceeju savu lielo miilu dzeeraaju.
Re: bailes no kaazam
11.02.2008 09:35
nabaga labais cilveeks
Re: bailes no kaazam
11.02.2008 12:57
Man laikam vairak ogas variants :) pat pirmaja randina paspejam sastrideties:) parlieciba nekad jau tieshm nebus 100% ar vai bez kazam.
Re: bailes no kaazam
12.02.2008 13:40
manâ sapraðanâ jebkuras attiecîbas ir kâ pârgâjiens kalnos, bet laulîba - piemçroti apavi.. var iet pârgâjienâ ar basâm kâjâm, var uzvilkt zâbaciòus un pasargât pçdiòas.. :)

zâbaciòi, protams, negarantç, ka nenobrâzîsi celi vai neatdauzîsi asteskaulu, bet ieðana çrtâka un stabilâka.. :)

man pirms kâzâm bail nebija.. laikam biju pârâk jauna un duma.. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: