jautâjums Mazdakterim!

Aizsāka interese 

Mazdakteri, ceru, ka tu te vçl mçdz iegriezties un atbildçsi. Nezinu, kam citam, lai pajautâ, jo neatradu nekâdus atbilstoðus forumus.

Kristietîba mâca, ka "svçtîgâk ir dot nekâ òemt". Mani interesç, vai Bhagavad-gîtâ arî ir lîdzîga mâcîba? Ja ir, bûtu pavisam lieliski, ja norâdîtu konkrçtu vietu.

Paldies iepriekð!
Re: jautâjums Mazdakterim!
10.02.2008 12:41
jebkurâ gadîjumâ ir labâk dot nekâ òemt. pamata uzstâdîjumi visâs reliìijâs ir lîdzîgi (tûlît nâks Runcene un teiks, ka tâ nav:)
Re: jautâjums Mazdakterim!
10.02.2008 12:43
Uh!
Bhagavat-gîta ir ïoti bieza grâmata.
Uz sitienu varu atbildçt tikai to ka zemtekstâ,jâ dot ir labâk.
Viesim jâpasniedz vismaz glâze ûdens un jâizrâda cieòa.
Jâmîl visi vienâdi.Gan dzîvnieki,gan cilvçki.
Valdnieks atbild(Jâaizstâv ) bçrni,atraitnes,sirmjgalvji.
Karavîram (valdniekam) jâsoda ar nâvi zagïi un slepkavas.
Sievietei visu mûþu ir jâbauda vîrieða aizstâviba.
Drîkst çst tikai Dievam piedâvâtu çdienu (prasâdu)
Jâskatâs vispârîgais râdîtâjs Bhagavat-Gîtas beigâs.
Uz D burta -dâvanu doðana.Tur ir 28 pozîcijas.Pârskaitît visu man nav laika.
Bhagavat -Gîta dod atbildes uz visâm dzîves situâcijâm.Ðai grâmatai jâbût katrâ ìimenç.Neatkarîgi no ticîbas un pârliecîbas.
Uz Bhagavat-Gîtas bâzes ir radîtas daudzas citas rakstiskas liecîbas. Tajâ skaitâ arî Vecâ un Jaunâ derîba. Nemaz nerunâjot par Budismu,Islamu un pat Komunisma cçlâja morâles kodeksu.....
Bhagavat -Gîtu var pret niecîgu ziedojumu saòemt Rîgâ Kr.Barona ielâ 56. Gandrîz blakus KBarona centram.
Veiksmi
Piemçram 17.21 (17 nodaïa 20 pants)Dâvana ,kas dota kâ pienâkums,nesavtîgi,îstajâ laikâ un vietâ un îstajam cilvçkam,uzskatâma par dâvanu skaidrîbâ.Turpat tâlâk.21 pants saka. Bet dâvana,kas dota ar savtîgu nolûku,lai iegûtu kaut ko,vai kas dota nelabprât.ir dâvana kaislîbâs.
22 pants .Dâvana,kas dota netîrâ vietâ,nelaikâ,cilvçkam,kam nav vçrts dot.kas dota pavirði un bez cieòas ,ir dâvana tumsîbâ.
Vçl var skatît uz y burtu Yajòa-ziedoðana.Piemçram sankîrttana-yajòa ir svçtâ Vârda daudzinâðana.Arî skaitâs ziedoðana.



Edited 3 time(s). Last edit at 10.02.2008 13:00 by Mazdakteris1.
Re: jautâjums Mazdakterim!
10.02.2008 12:54
:D (marijai)

Karena Ârmstronga DIEVA VÇSTURE

Ljoti labs darbs. par visiem dieviem.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.02.2008 12:55 by Runcene.
Re: jautâjums Mazdakterim!
10.02.2008 13:04
Runcene.
Paldies .Izlasîðu.
Re: jautâjums Mazdakterim!
10.02.2008 13:12
Februâra beigâs Rîgâ viesosies ievçrojams Kriðòas biedrîbas Garîgais skolotâjs.Viòa svçtîba.Maharadþa.Prabhupâdas tieðais skolnieks
Sankarðana Das Adkihari.
Lasîs lekcijas templi 19 :00 vakaros .ASV pilsonis. Ceïo pa visu pasauli. Lasîjis vieslekcijas Tartu unversitâtç,Indijâ,Somijâ,Fidþi salâs,Austrâlijâ,Zviedrijâ......
Ja ir vçlçðanâs iegût garîgâs zinâðanas.Ir piemçrotas telpas un varat savâkt 30,50,100... cilvçkus varu mçìinât pierunât dot lekciju uz vietas.
Tie var bût medicînas darbinieki,karavîri,policisti,inteliìence,studenti,skolotâji..
Vçlams iepriekð definçt lekcijas raksturu.Lekcija ,protams tiks dota Vaiðnavisma (Ârieðu) skatîjumâ.Bhagavat-Gîtas kontekstâ.
Karavîra (policista) pienâkumi, vieta sabiedrîbâ,pamatprasîbas.Vai karð ir (nav) nosodâms,nepiecieðams?Kâds ir noziedznieka liktenis Vçdu skatîjumâ.
Kâpçc ðodien ir tik grûti dzîvot?
Vai reliìijâm ir savstarpçji jâkaro?
kÂDA IR SIEVIETES LOMA,VIETA DZÎVÇ PÇC VÇDÂM?
Vai prostitûcija ir nosodâma ,vai vçlama?
Vai pastâv dvçsele.Vai viòa ir mûþîga?
Kas priekð cilvçces ir zeme.Vai ir citas pasaules?
Ar ko cilvçks atðíiras no dzîvnieka.



Edited 2 time(s). Last edit at 10.02.2008 13:29 by Mazdakteris1.
paldies Mazdakteri!

hmm, Bhagavat-Gîta ir ïoti bieza? Es reiz nopirku kâdu anglisko versiju un vçl pabrînîjos, ko tâ tik plâna! Kâdas 220 lpp tikai. Hmm, varbût man gadîjâs kaut kâda saîsinâtâ versija.

Bet vispâr, atradu grâmatu Altruism in World Religions, by Jacob Neusner (Editor), Bruce D. Chilton (Editor). Tieði to laikam man vajag. Lai gan, Kriðòas mâcîba tur diemþçl laikam nav iekïauta.
Re: jautâjums Mazdakterim!
10.02.2008 15:56
var saakt ar hinduismu. tur pat jau krishna arii buus.
Re: jautâjums Mazdakterim!
10.02.2008 19:39
kâpçc patiesîba jâmeklç tik tâlu?
Re: jautâjums Mazdakterim!
10.02.2008 21:13
Katrs meklç un atrod to, kas dvçselei ir vistuvâk. Man arî tâ nav latvju tautas dziesmâs, kaut arî tur gudrîbas pârpârçm.
n f A
Re: jautâjums Mazdakterim!
24.02.2008 14:36
Patiesîba ir ceïð :)
( DAO?)
Re: jautâjums Mazdakterim!
03.03.2008 22:22
Kâdus desmit gadus atpakaï izlasîju Bhagavat-Gitu un biju tik pârsteigts,ka kïuvu par veìetârieti.
Brînos,ka esmu vçl dzîvs.
Kaut gan lîdz tam biju lasîjis ïoti daudz grâmatu.Tûkstoðiem!
Tiem, kas nav lasîjuði grâmatas Bhagavat-Gîtu neizlasît.
Viòa hipnotizç.
Piemçram kristieðu Bîbeli tâ îsti vçl neesmu izlasîjis.Man no viòas nâk miegs.
Kas man ïâva izlasît Bhagavat-Gitu ,tâ arî neesmu sapratis.
Bet lektoriem,vçsturniekiem,psihologiem,teologiem un tiem,kas pelna ar runâðanu, ðo grâmatu ir jâizlasa.
Veiksmi
man Bhagavat-Gita staav plauktaa. Saaku lasiit, bet kaut kaa neaizgaaja. Biible daudz labaak iet pie sirds.
Re: jautâjums Mazdakterim!
10.03.2008 21:25
Jâlasa dienâ pa druskai.
Pienâks laiks un tu izlasîsi. Jau tas vien,ka viòa tev stâv plauktâ nozîmç,ka tev ir lemts to izlasît. Nekas nenotiek tâpat.
Veiksmi.
Hvz
Re: jautâjums Mazdakterim!
16.03.2008 22:12
Kriðòa ir mûsu paða Pçrkona dçliòð. Krieviem viòu sauc par Kriðeò un tas ir Peruna dçls.

Tâ lûk.

Jautâjums, vai latviski (vai krieviski) ir dabûjams Rigvçdu tulkojums? Ja ir, kur to var dabût?
Re: jautâjums Mazdakterim!
17.03.2008 22:23
Jâaiziet uz Kr.Barona ielu 56 (65?).Tur pie Kriðnâm kioskâ vajag pajautât. Tas ir netâlu no Baroncentra veikala.
Re: jautâjums Mazdakterim!
17.03.2008 22:33
Pçrkona tçvs. Indijâ ir pazîstams viens no lielajiem padieviem- Indra. To parasti sauc par lietus dievu,pçrkona dievu, ja man neviï atmiòa.
Tâ kâ latvieðu valoda pieder pie indo-eiropieðu grupas,tad varçtu bût,ka mçs esam ïoti seni,seni ârieðu (indieðu) pçcteíi.
Tik seni,ka negribas tam ticçt.
Cik atceros ,druîdi nçsâja baltus apìçrbus.
Indijâ baltus apìçrbus nçsâja garîgie skolotâji -brahmaòi,kas bija precçti un neatteicâs no ìimenes.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 10?
Ziņa: