suòa uzvedîba

Aizsāka klo 

klo
suòa uzvedîba
08.02.2008 11:39
mans ambuldodziòð 4,5 mçneði manu vîru uztver kâ bara vadoni,skolotâju utt(ârâ vedçju),es esmu mîïâ glaudîtâja un kârumu devçja,pçdçjâ laikâ mani sâcis apcelt mîlçjoties sâcis man lekt virsû,kodît rokas ne sâpîgi bet nu jûtami.kâda uzvedîbas taktika bûtu pareizâka,turpinât viòu mîïot un dot pa purnu lîdzko atver muti,vai kâdu laiku ar tâdu baigo mîïoðanos un dauzîðanos un kârumu doðanu neaizrauties
Re: suòa uzvedîba
08.02.2008 14:16
Pirmais variants - lai saprot kas konkrçti nepatîk.
Ja otrais, nesapratîs, kâpec viòu nemîl.
Re: suòa uzvedîba
08.02.2008 14:43
Un pa purnu kucçnam nav jâdod tieðâ nozîmç, bet, piemçram, tâ viegli ar avîzi. Ðamie ïoti âtri saprot un nokaunas. Viòiem pielec ïoti âtri, ko drîkst, ko nç. Pârbaudîts pie 2 suòiem (bokseris, rotveilers).
Tâ ir, ka saimnieku suns uzskata par bara vadoni un pârçjie cilvçki vienkârði hierarhijâ ir augstâki par suni.
Re: suòa uzvedîba
08.02.2008 14:49
suns ir izteikts bara dzîvnieks, barâ ir sava hierarhija, viens ir vadonis-galvenais.Tas jûsu gadîjumâ ir vîrs.
Tagad ir jânoskaidro, kas ir noteicçjs- Tu vai suns.Izvçlies...
manuprât ir svarîgi, lai suns saprastu savu pareizo lomu un vietu.
Daþkârt ( un tie ir ïoti bçdîgi, pat traìiski gadîjumi) sunim sâk likties, ka viòð ir galvenais.

man gab bijuði maigâki suòi- spaniçli



Edited 1 time(s). Last edit at 08.02.2008 14:50 by oga.
Re: suòa uzvedîba
08.02.2008 18:13
patlaban izskataas, ka jams saak pretendeet uz otro vietu. kaapeec nemiiljot, tas neko sliktu nevar nodariit, driizaak otraadi, bet, ja kozh, tad tieshaam aviiziite noder. vinjsh pagaidaam domaa, ka driikst Tev kost. vajadzeetu mainiit sho viedokli :)
Re: suòa uzvedîba
10.02.2008 00:10
Man mamma ar sunjiem nodarbojas. Vinja jau sen man staastiija, ka izbeeleesies tikai vienu saimnieku, bet otram vai paareejiem nedriixt ljaut sunim iedomaaties ka vinjsh ir kings jeb kaadaa jomaa. Sevishkji smagi tad ir piem ja ir rotveilers :) Nezinu cik tur patiesiiba, jo pasham ir tikai kakjeniite

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 4?
Ziņa: