darbâ problçmas

Aizsāka fatima 

fatima
darbâ problçmas
09.02.2008 19:56
Vçlçjos pajautât ko darî ja darbâ sanâkuðas problçmas, esmu pârbijusies, priekðniece reaìç ïoti agresîvi. Necenðas palîdzçt, un visu laiku cenðas mani padarît par vainîgo. Pârdzîvoju vairâk nevis par raduðos problçmu, bet par to, ka priekðniece tâ uzvedas, ka ir tik neiecietîga, viltîga un agresîva.
Re: darbâ problçmas
09.02.2008 20:05
Paòem slimîbas lapu, lai priekðniece strâdâ pati.
fatima
problçmas
09.02.2008 20:11
Laba ideja, vienîgi tâs problçmas ir jâiet un jârisina. Ja paòemðu slimîbas lapu, viòa visu sapratîs un pçc tam dzîve vairs nebûs, vareðu iet prom no darba.
Re: darbâ problçmas
09.02.2008 20:15
Tad aizej un izrunâjies. Daþkârt priekðniekiem vispâr mçdz bût slikta oma, kas pçc kâda laika pâriet.
fatima
darbâ problçmas
09.02.2008 20:20
Pilnîgi nezinu ko lai runâju, viòas klâtbûtnç samulstu. Man ir sajûta ka viòas nostaja ir nevis vçrsta uz sadarbîbu, bet uz vainîgâ meklçsanu.
Re: darbâ problçmas
09.02.2008 20:29
fatima

visticamaak, ka tam, kaada vinja ir, nav nekaada sakara ar Tevi. katram cilveekam meedz buut savas probleemas. priekshniekiem ir varas iespeejas to izspeeleet darbaa pret padotajiem.

nezinot situaaciju un nepaziistot Tevi, gruuti ko teikt, bet vareetu buut abpuseejas komunikaacijas probleemas. nav iespeejams aiziet un divataa parunaat, kas par lietu? arii tad, ja mulsti. nevar ieelpot dzilji vairaakas reizes, atslaabinaaties un meegjinaat?

slimiibas lapu konflikta situaacijaas ir jeega njemt vien tad, ja vajag laiku, lai ar sevi divataa savaaktos maajaas un peec tam vareetu cereet un sekmiigu risinaajumu. vai arii pa to laiku atrast citu darbu...
fatima
Re: darbâ problçmas
09.02.2008 20:39
Paldies Runcene! Tu tâ labi uzrakstîju. Bet runât ar viòu nu nemaz negribu, kaut ka liekas ka tad bûs tikai vçl sliktâk. Jâmçìina laikam vien paðai risinat raduðâs problçmas, vienîgi paðsajûta ir slikta, jûtos kâ cilvçks kurð apliet ar samazgâm. Un jâmçgina man laikam arî pameklçt cits darbs.
Re: darbâ problçmas
10.02.2008 00:17
...un kâ vienmçr vainîgi ir ðefi...nabaga apspiestie darbinieki...:)
fatima
Re: darbâ problçmas
10.02.2008 12:08
Jâ diemþçl es jûtos apspiesta, jo es jûtos pazemota. Un domâju ka raduðos problçmu varçtu risinat godîgâk un nepazemojot otru.
Re: darbâ problçmas
10.02.2008 12:42
pârâk maz informâcijas, nekâdus secinâjumus nevar izdarît.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 19?
Ziņa: