Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?

Aizsāka Kalpone 

Esmu apjukusi. Mans viirietis uzskata, ka ja vinjsh nes maajaas naudu, maksaa daarzniekam un uztur auto un tamliidziigas lietas, tad man esot pienaakums buut gan labai maajsaimniecei gan visam paareejam. Kaa Juus citas sievietes tiekat galaa ar shaadu lietu? Pa kuru laiku es vel peec darba varu saakt kaut ko tiiriit mazgaat un shmoreet? Man gandriiz vai raudiens naak virsuu, jo neveelos kluut par kalponi viirietim. Ja lauliibaa taa ir ikdiena tad es nekad nepreceeshos.
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
11.02.2008 18:41
Ja Tu arî strâdâ un ìimenç naudas pietiek, tad kâdas problçmas bez dârznieka arî mâjkalpotâju atrast. Ej uzbrukumâ, nevis gïçvi aizstâvies.
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
11.02.2008 20:53
dari, ko gribi, lai tavs vecis pârsteigumâ bola acis :)), redzçsi - dzîve nemaz nav tik slikta :)
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
11.02.2008 21:00
Ja var uzturçt dârznieku, tad var arî kalponi- tâ ir aksioma. Bet vispâr interesanti, ka vîrs tur dârznieku :D
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
11.02.2008 22:27
Nejauc pasaules kârtîbu:)
nesatraucies ta tam jabut, esi mila klausi viiru :)
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
12.02.2008 13:16
...laikam vecajam kâposts biezâ slânî, ka nevari pateikt nç kastroïiem un grîdaslupatai...:)
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
12.02.2008 13:24
nu, par vîru skaidrs - viòð naudu nes mâjâs.. a kur Tu, kalpone, to naudu nes?

un vispâr, man ar par to dârznieku miglasbilde - ja tas ir kâ bônuss, tad varbût.. :))
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
12.02.2008 13:40
man tâ doma par dârznieku arî neliek mieru:)
man ari, it seviski ko vins dara ziemaa..
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
12.02.2008 15:48
...nja...samaitâtâs jumpravas...jums tikai viens prâtâ...:)
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
12.02.2008 16:00
Tev gan tikai piíçðana, vai ne? :)
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
12.02.2008 16:09
...spraudeòi laba lieta...:)...man patîk...:)
Kâpçc vispâr sieva ir vajadzîga ?
Kalpone un prostitute kopâ izmaksâ lçtâk nekâ sieva un rada daudz, daudz mazâk problçmu.
nee, nav jaabuut! atbilde uz jautaajumu. bet diemzheel daudz kur taa ir, nu 50gadnieku aprindaas vismaz...
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
15.02.2008 21:20
Vispaar jau manupraat muusdienaas ir kaut kaads idiotisms iestaajies... visas sievietes ko zinu uzskata, ka viirietim jaauztur gjimene, jaaruupeejas par sievieti, beerniem, jaadaavina daavanas utt utjp... man saak leenaam nepielekt... kas ir sievietes pienaakumi? vel nesen runaaja par kaut kaadu dzimumu vienliidziibu, bet gaterii tik un taa sievietes nav maniitas un arii asvaltu liek tikai vechi... sievietes karjeristes arii nav iipashi savairojushaas...

Man shitas nav saprotams.
Tas ir ok, ka abi straadaa, abi rukaa, abi nes naudu maajaas, abi metas kopaa visos maxaajumos, abi kopaa algo akopeeju, pavaaru un pofig ko. Ja to dara abi... Ja tas nav atkal - pienaakumu daliishana peec savas izdeviibas principa.

Bet ja sieviete vel arii nestraadaa, tad sorry... tur nav nekaadu otmazku. Domaaju, ka ar uguni jaameklee idiots kursh gribees sievu, kas maak tikai sedeet un buut smuka. Taadu tieshaam labaak noalgot briiviem briizhiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
15.02.2008 21:32
Mateus, diemþçl sievietes gateros tagad ir 50-70%, lai cik tas skarbi neizklausîtos....
Mateus, ja gjimene vienojas, ka viirs straadaa algotu darbu, bet sieva dienu pavada maajaas un straadaa maajas darbus,un abas puses tas apmierina tad ir ok.

Bet, ja tikai tamdeelj, ka sieva paarnes maajaas maazaak naudas nekaa viirs, bet, lai gan straadaa tikpat daudz stundas cik viirs , un vinjai veel peec tam ir jaadara visi maajas darbi, tad tas nav godiigi.
Par to ir runa.
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
16.02.2008 14:30
Lasiit nemaaki? Paarlasi ko raxtiju... tur ir taads vaards ABI!!! Jeb nezini taa noziimi?
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
16.02.2008 15:13
Vispâr jau vislabâk bûtu, ka abi dzimumi dzîvotu atseviðíi un katrs pats sevi uzturçtu...ðitâ kopâ dzîvoðana rada vienas vienîgas problçmas ! :)
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
16.02.2008 15:50
es to pashu iedomaajos :D
lai gan normaalaa gadijumaaa cilveeki vienojas par pienaakumu sadali. Un tad problemaam nevajadzeetu buut, ja vien kaad vai abi nav bezatbildiigi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
16.02.2008 15:54
"normâlâ gadîjumâ" ??!! kas tas tâds? cilvçki ir tik daþâdi...
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
18.02.2008 15:24
oga: vai tieshaam Tavaa gjimenee katrs dara to kas ienaak praataa, nereekjinoties ne ar vienu? Izdomaa ka citi vinjam mazgaas traukus un zekjes bet pats dzers alu pie TV? Jeb Juus rindas kaartiibaa peec grafika katrs savu shkjiivi un kreklu mazgaajas utt? Nevajag liet, ka nav nekaadas vienoshanaas kursh ko un kad dara. A to sanaak anarhija, kas teoreetiski nemaz nav iespeejama :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
18.02.2008 15:30
jâ - patvaïa un despotisms valda manâ ìimenç- vîrs iet medîbâs un man jâcep kotletes, bet es gribu otrâdi!!!
:D
diez ko tad teikt par sievieti, kura nekaa nedara un veel viirieti sauc par slinkji, kaut arii vinjsh ir vieniigais, kas mazgaa traukus un daudz maz piekopj maaju,... "daudz maz" taapeec, jo sieviete iet kaa tanks un atstaaj aiz sevis tikai nekaartiibu, sakarto tikai tad, kad maaminja brauc ciemos :D
vot tas jau ir psc!!
plants no cita PC
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
18.02.2008 15:53
Nu tad mums mâjâs ir anahija, jo grafika, kad un ko, kurð dara nav.
vai tad grafiks ir vajadziigs? ideaals variants ir tas ja dara paarsvaraa visus lielaakos darbus kopaa, nu ok, ja dara katrs kaut ko, bet ja dara ir ok, bet ja viens ir slinks pec velna, tad ir vaaks

atbalstu to kursh teica, ka ja sieviete nestraadaa tad nedriikst buut iebildumi pret viiru, ja nee tad viirs ir vienkaarshi idiots
plants no cita PC
Re: Vai tieshaam sievietei jaabuut par kalponi?
18.02.2008 16:03
Nu labi, labi, nav ne grafika ne vienoðanâs
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 8?
Ziņa: