burvis? blçdis?

Aizsāka laaseens 

laaseens
burvis? blçdis?
25.02.2008 13:43
Gribu beidzot dzirdçt citu domas.Pirms gadiem 22, 23 man uz ielas pienâca kkâds vîrietis, no pârsteiguma îsti nepateikðu, gadi 45, melnîgsnçjs, krieviski runâja un teica:vai tu zini, ka esi PATS nelaimîgâkai cilvçks uz pasaules?Vai neviens tev cits to nav teicis?Nesatraucies pârâk, nemeklç Dieva palîdzîbu, nekas un neviens Tev nepalîdzçs...lieki teikt, kâ es jauns skuíis jutos, kâdu nedçïu biju histçrijâ, vçlâkâ dzîvç tomçr sapratu, ka esmu ,ja ne pats nelaimîgâkais, tad droði kâds 2. 3....neveicas nekur, notiek visâdi brînumi(slikti), Dievu lûzu dienu un nakti, bet...tomer païaujos uz TO Kungu. Lidzcilvçki tikai nobrînâs, nu kâ var vienam cilvçkam neiet! Rît eju slimnîcâ garîgais uz 0...
Re: burvis? blçdis?
25.02.2008 15:02
;-) Man reiz shitaa viena chigaaniete centaas pierunaat uz ziileeshanu- sak, atgrieziishot zaudeeto laimi ;-) Klausiities shitaados murgos...
Re: burvis? blçdis?
25.02.2008 15:14
Paðsuìestija labi nostrâdâ;)
Re: burvis? blçdis?
25.02.2008 15:26
parasti chigaanietes shaadaa veidaa kjer aiz rokas,..... laaseenu saprogrammeeja ne pa jokam....

.....nu tad taa, laaseen - no shii briizha visas tavas nelaimes beidzas - 2008.g.25.02. plkst. 15.11.
laaseens
Re: burvis? blçdis?
25.02.2008 16:37
Bet kâpçc viòam tas bija vajadzîgs? Viòð vnk norunâja un aizgâja...
Re: burvis? blçdis?
25.02.2008 16:38
...mazums trako pasaulee...
Re: burvis? blçdis?
25.02.2008 22:07
oi, jaa...

ir man viena pieredze...

pienaaca man viena dziedniece (teicaas taada esam) uz ielas, paregjoja nejauciibas konkreetaa datumaa, pateicu, ja nepazudiis, dabuus ar koku, kaut man bija tikai rokassominja... teicu, ja maniishu veel, nodoshu trako maajaa... lieki piebilst, nekaadu nejauciibu man nebija. gaspazha pazuda kaa zhiids pa mikjeljiem. taa mana ome dariija. kas tik viss vinjai nebija meegjinaats pieburt. kara laikaa shitaadi kaudzeem esot vazaajushies apkaart.

shitaa pati bija aptureejusi arii manu koleegji... agraak... paregjojusi nelaimi tajaa un tajaa datumaa... vinja bija noticeejusi visam, un dziivojusi kaa paralizeeta. nomira vinjai tajaa dienaa teevs, jaa un aamen.

dxxxx taadus vajag suutiit. pashi njergas un gljeevulji. punkc.
Re: burvis? blçdis?
25.02.2008 22:26
Runcene, pareizi- tos, kas ðâdi nâk klât uz ielas, vajag pasûtît. Tad, ja pat kâdâ smadzeòu krokâ iesçþas viòu teiktais, pasûtot ðos, enerìçtiski tiek atbrîvots viòu teiktais, un suìestija nenotiek.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 18?
Ziņa: