Ko dara koncertos?

Aizsāka Uzmini 

Uzmini
Ko dara koncertos?
16.03.2008 04:13
Es piem. nekad neesmu bijis koncerta ka aktivs..ko darit? Ja kas tad es nedodos uz konciem lai nodzertos utt.. Zinu ka jabut pasam bet ar to neiepazisies!
Re: Ko dara koncertos?
18.03.2008 10:37
nu vari meeginaat paklausiities koncertu....
skolastika
Re: Ko dara koncertos?
18.03.2008 12:23
No koncerta atkarîgs :) Parasti jau ejam uz tiem koncertiem, kuros uzstâjas mûsu elki, vai ne? Un tad jau kâjas paðas laiþas dejâ ;)) Bet vienmçr esmu apbrînojusi tos, kas nostâjas fanu zonâ, 2 metrus no skatuves un stâv kâ iemieti. Nevar saprast - patîk/nepatîk? Ja patîk, kâpçc nevar kâdas dzîvîbas pazîmes izrâdît?? Ja nepatîk - kâda mârrutka pçc lien fanu zonâ?
Cigaars
Re: Ko dara koncertos?
25.03.2008 12:11
"Ja nepatîk - kâda mârrutka pçc lien fanu zonâ?"

Tur var labâk redzçt un iekðçjie orgâni feinâk izdrebinâs. Un lieka 'dzîvîbas pazîmju' izrâdîðana traucç bieþi vien skaòas izbaudîðanai.
Re: Ko dara koncertos?
25.03.2008 23:44
autoram:
ja dodies uz koncertiem, lai ar kâdu iepazîtos, tad ej klât un iepazîsties, kur problçma?
Uzmini
Re: Ko dara koncertos?
18.05.2008 23:28
Aj es nezinu..doma vares taja burzma iepazities? Man jau maloletkas vairs neder tapec pieagusakas jau drosvien bus "aizsistas"..
Re: Ko dara koncertos?
20.05.2008 11:41
Autoram - nu ja koncertâ redzi, ka dâmai dþeks pie sâniem pielipis kâ pirts lapa, tad jau nu gan neieteiktu iet pie viòas klât un mçìinât iepazîties :) Bet savâdâk ja meitene viena jeb divas, tad ej tik klât un uzsâc sarunu... Var jau tâ starp citu apjautâties, kâ koncerts patîk utt. Ja bûs gribçtâja un tu arî nebûsi uz mutes kritis, tad sarunas aizies! :)
Lai veicas un galvenais - mçìinât un darît!
Re: Ko dara koncertos?
20.05.2008 12:29
att,
2as kâ reiz var gadîties viena otru "aizsituðas" :D

Uzmini,
Tâ kâ tâds îstens latvju tirliòð... ek, ko nu es, kâ ta nu tâ...
Ja jau nav dûðas vnk uzsâkt sarunu, ko tad tu ar to sievieti pçcâk iesâksi?
A ko meklç: 1 nakts izklaidi, daudzu nakðu izklaidi vai nopietnas attiecîbas,vai dajebko, bet tûlît? Ja gribçðana nav gana liela, lai nedaudz papûlçtos, tad labâk dari ko citu un netçrç siev. dzimuma laiku :P
Re: Ko dara koncertos?
20.05.2008 12:36
...a muzâriòa paklausîðanâs???...kâ ar to???..:)
Re: Ko dara koncertos?
20.05.2008 14:46
#1
Nu jâ, es jau tâda vecmodîga, jo turos pie pârliecîbas, ka kopâ vislabâk tomçr sader S+V :)
Bet tagad tieðâm bieþi sanâk redzçt meitenes, kas iet rociòâs sadevuðâs un tad nu netiec gudrs, kas viòas skaitâs...
Re: Ko dara koncertos?
20.05.2008 21:54
madcynics,
pçc tekstiem sprieþot, autoram muzâriòð ne visai interesç... man domât, ka iekð gribu.lv viòam bûtu âtrâki panâkumi un lçtâki arî :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: