Brîvdienas...???

Aizsāka Digi 

Brîvdienas...???
28.03.2008 10:43
Kâ jûs pavadat brîvdienas? Ko darat? Kur ejat?
Kur var uzzinât info par pasâkumiem - "brîvdienu afiða" :) ?
Cigaars
Re: Brîvdienas...???
28.03.2008 11:10
Jautri un kolektîvi lâpos! :)
Re: Brîvdienas...???
28.03.2008 11:47
Hmm... sporta zaalee un piknikos neatkariigi no gadalaika.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Brîvdienas...???
28.03.2008 12:00
:)) dzerðana tâdâ lîmenî, lai bûtu jâlâpâs netiek piekopta :))
Re: Brîvdienas...???
28.03.2008 12:01
Es arî gribu pie dabas..piknikâ..., bet a/m nav... :( Ko tad?



Vai kâds uz Zoodârzu ziemas periodâ iet? Vai tur ziemâ ir interesanti?
Re: Brîvdienas...???
28.03.2008 12:23
Nesapratu... kaads sakars piknikam ar auto? :/
Man peedeejoreizi auto bija pirms 5 vai 6 gadiem un vairs neesmu jutis vajadziibu. Un nezinu kaa man tas izdodas, bet tas netraucee atpuusties pie dabas pupa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Brîvdienas...???
28.03.2008 13:07
:)) tas domâts, lai izbrauktu :) Bet tagd jau nekur to a/m nevar novietot un "zaïâ" zonâ arî braukt nevar. Labi, da nu to auto... :)

Vai tas dabas pups atrodas kâda pie mâjas/dârza mâjas teritorijas? :) Tad OK, bet kam nav...kur doties? :(
Re: Brîvdienas...???
28.03.2008 17:36
Dziivoju mezha ielokaa. BEt nedomaaju ka tas ir arguments...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Brîvdienas...???
28.03.2008 19:44
:) jâbrauc ciemâ ;)
Re: Brîvdienas...???
28.03.2008 19:56
Cieminjus gaidu ljoti ljoti reti. Nepatiik man. Bet Ogres mezhi ir lieli - brauc droshi. Vilciens Dinaburga 27minuutees ir Ogree.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Brîvdienas...???
29.03.2008 11:09
Tas tik vçl trûka lai brîvdienâs kaut ko darîtu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Brîvdienas...???
29.03.2008 19:11
Es vai mirstu nost no garlaciibas! Jasaak maciities gitaarspeele :)
Re: Brîvdienas...???
29.03.2008 20:58
To: Mateus
:))



Es arî mirstu aiz garlaicîbas un bieþi ir tâ ka brîvdienas gribas pavadît vai nu vienai, vai mazâ kompânijâ - vienkârði atpûsties..., bet pietrûkst ideju... :(

Bet ðodien gan bija jauks laiks, biju aizbraukusi uz Meþparku pastaigâties, tad vel iegâju apçst ðaðliku....mmm....protams nebija tik labi kâ pie dabas krûts, bet agrajam pavasarim ir OK! :))
Re: Brîvdienas...???
30.03.2008 00:42
Mezaparks ir pilniigi ok. Kad Riigaa dziivoju tad Briivdabas muzejs un mezaparks bija mana klasiskaa briivdiena. Nu ziemaa kafuuzhi un kino :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kaza
Re: Brîvdienas...???
02.04.2008 09:35
Nu, Digi, Tevi gandrîz vai apskaust varçtu, jo es jau vairs neatceros tâdu 'greznîbu' kâ garlaicîba. Brîvdienu nodarbes: izgulçties lîdz kâdiem 11, palasît, sporta klubs, uztaisît pusdienas no 3 çdeiniem (tâ ir atpûta, jo sagâdâ man prieku), satikt vecâkus vai draugus, uz jûru aizbraukt, kâds kino, kafûzis, varbût teâtris, klubs, ...tad vçl visas procedûras (manikîri, pedikîri, maskas u.t.t.), mâjas solis, sîkie hobiji.... Godavârds, laika tam visam nepieteiek. Jau gadu grasos dþemperi adît, netieku klât. Un mierîgi pasçdçt, nedarot pilnîgi neko, arî gribas.
Re: Brîvdienas...???
04.04.2008 12:34
:) Es nesen biju ciemos, kur ìimenç ir mazs bçrns un tad vecâki teica ko lîdzîgu.... Viòi arî nezin cik maksâtu, lai vienu nedçïas nogali varçtu darît - neko! :))
Pârsvarâ viss Tevis minçtais ir darba dienâ..., bet brîvdienâs - nekâ...garlaicîgi... :( Bet nu tagad, kad paliek siltâks un bûs vasara...., tad jau ir kur braukt un tad nav problçmu, jo ir vietiòa tâpat kâ Mateusam pie dabas...pie jûras...svaigâ gaisâ...mmm....Vasarâ man nemaz neko vairâk nevajag, piektdienas vakarâ prom un svçtdien vai pat pirmdien no rîta atpakaï...Bet vot tie ziemas periodi....be...tie man nepatîk...
Redz, ko kuram vajag - vienam meitu, citam kleitu... :)) Un tâ viens otru var apskaust ar "baltu" skaudîbu... :))

Visiem saulainas, jaukas un siltas brîvdienas! :)
Re: Brîvdienas...???
16.04.2008 22:53
Brîvdienâs pie dabas, bet nav auto?? Tâ tak pat Rîgâ nav problçma! Jebkurð elektrovilciens pusstundas laikâ nogâdâs meþâ, pie jûras vai upes!
11. tramvajs- Meþaparks. Ar 3., 4. 11. 12. 14. 23. 24. 26. 36. 52. autobusu lîdz galam- tie ir tikai tie autobusi, par kuriem es zinu. Vçl jau arî mikiòio braukâ!
Ja nav vçlçðanâs neko darît, tad jau arî ir garlaicîgi!
Ierosmei idejas: No 3. autobusa galapunkta lîdz jûrai nieka 10 minûtes kâjâm. Ar 11. autobusu var pabraukt lîdz Jaunciemam un papçtît Íîðezera pretçjo krastu- tur daþas vietiòas, kas ir dabas lieguma un kultûras pieminekïa statusâ.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.04.2008 22:57 by kachenite.
Re: Brîvdienas...???
17.04.2008 10:23
Protams, ka piekrîtu viedoklim - ja ir vçlme, tad var atrast iespçju atpûsties pie dabas pat bez auto...
Tikai cilvçkiem jau gribas visu ar komfortu... ne visi saòemsies, lai pçtîtu autobusu marðrutus, tad gaidîtu vajadzîgo busu, jo brîvdienâs parasti visi reisi ir krietni retâk... beidzot tikt lîdz vajadzîgai vietai, bet atkal - nevar jau tâ doties atpakaï, kad sagribas, jo viss ir jâsaskaòo ar autobusu, lai nebûtu jâgaida stunda lîdz nâkamajam...
Re: Brîvdienas...???
17.04.2008 10:53
Tad jâizðíiras: daba vai vienkârði slinkuma auklçðana. Pa manam ar sab. trasp. veselîgâk - sanâk kâjiòâm pastaigât vairâk.
Tâlâkos braucienos mani ar auto aizved, bet kad vakaros sagribas pie dabas (dzîvoju Rîgas centrâ), nav problçmu kachenites sistçmu piemçrot. Un nav jâèîkst, ka nevar izpeldçties, svaigu gaisu ieelpot. Var, ja grib.
Re: Brîvdienas...???
17.04.2008 12:18
Pa manam ir tâ - ja èakars tad nevajag...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
oioi
Re: Brîvdienas...???
17.04.2008 13:00
Man ir garlaiciigi ne tikai briivdienaas, bet arii darbdienu vakaros...pilniigi traka varu palit! peec darba uztaisu eest un no 20iem saakas niiksana. Beerni lieli, tad laika visam gana.
Re: Brîvdienas...???
17.04.2008 16:54
oioi
Un kâ tad paliek ar grâmatu lasîðanu, daþâdiem rokdarbiem, DVD filmas, internets...???
Re: Brîvdienas...???
17.04.2008 21:49
Ja man tâ bûtu... ja arî iestâjas panîkums tad aiz apjukuma kad nezinu pie kura darba íerties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Brîvdienas...???
17.04.2008 22:32
ku! :))) man tas pats :))
oioi
Re: Brîvdienas...???
19.04.2008 21:22
Viss apnicis. Graamatas lasu nemitiigi, bet rakstnieki nespeej uzrakstiit, cik es izlasu. Turklaat esmu aatrlasitaja. Rokdarbus nekaadus nekad nedaru. DVD filmas, nets - nu, cik var, apnicis. Laikam vnk pati esmu garlaiciiga. Ar sausmaasm gaidu svetku garaas briivdienas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 18?
Ziņa: