Paskatîjos video netâ

Aizsāka kachenite 

Paskatîjos video netâ
04.05.2008 23:37
www.smiletrain.org Video from Haiti- noskatîjosm 4reizes, sapratu, ka mçs te bagâtâ valstî dzîvojam un mums ir laba medicîniskâ aprûpe...
opâ!
Re: Paskatîjos video netâ
07.05.2008 00:46
un kas viòiem liek mçslus mest ârâ pie mâjas vai pie upîtes? grûti panest tâlâk un aprakt? man uzdzina niknumu ne þçlumu!
Re: Paskatîjos video netâ
07.05.2008 01:36
Tu tos tekstus angliskos arî palasîji? Tai pilsçtâ graustos dzîvo 300tûkstoði iedzîvotâju. Nez, cik tâlu viòiem tie atkritumi jânes un jârok, lai nebûtu pie kâdâm durvîm?
Un bçrneïi visi tîri bija, to ievçroji?



Edited 1 time(s). Last edit at 07.05.2008 01:37 by kachenite.
Re: Paskatîjos video netâ
07.05.2008 09:35
...uztraucies par savu apkârtni, nevis kkâdâ tur...bieþi vien pasaules þçlotâjiem paðiem jâlieto BREF, lai iztîrîtu no aplipuðsajiem sûdiem savus fajansa brînumus...
Re: Paskatîjos video netâ
09.05.2008 17:42
Es priecâjos, par to, ka man tomçr labâk iet,kâ tiem tur Haiti, kaut arî man nav tâ fajansa trauka, kuram ir vajadzîgs BREF, nav arî duðas un nezinu, vai bûs, kur dzîvot vispâr...
Re: Paskatîjos video netâ
09.05.2008 21:17
80-to gadu viduu verveeja maasinjas braukt ta ne uz toreizeejo Turkmeeniju, ta ne Tadzhikiju... preciizi neatceros... tur bija baigaa beebju mirstiiba. aizbrauca dazhas ar kaujas saucieniem uz luupaam tos beebjus glaabt...

beidzaas viss ar to, ka mamma beebi mazgaa tikai tad, kad maasinja skataas... taa i visas akcijas pierima...



Edited 1 time(s). Last edit at 09.05.2008 21:18 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 17?
Ziņa: