Militarais Dienests

Aizsāka NBS 

NBS
Militarais Dienests
17.05.2008 17:24
Sveicinati. Mani ir 18 gadi. Jau kops bernibas sapnoju par militaro karjeru. Gribeju uzzinat, kur man griezties, piemeram, ja es velos uzsakt dienestu Zemessardze? Ar pamatizglitibu ir pietiekami, lai varetu sakt veidot karjeru militiraja joma? Kadi veselibas traucejumi var liegt iestaties?

Butiba man nav nekadas nopietnas problemas. Tikai ir somatoforma vegetativa disfunkcija? Ar so diagnozi ir iespejama karjera militaraja joma (zemessardze)?

Paldies, par atbildem jau ieprieks.
Re: Militarais Dienests
18.05.2008 10:17
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Zemessardzee.... militaaro karjeru?????????
Tu tagad njirgaajies vai kaa? :D:D:D:D:D:D

Militaaraa karjera = akadeemija, armija utt. Ja gribi shaut nost un griezt riikles tad armija (kadaga piem), peec tam NBS SUV veelaak Omega ;) Ja gribi buut virsnieks tad mauc vien uz vakareni un peec tam uz akadeemiju utt.

Zemessardzee nav karjeras, man puse no chomiem taa starp citu ir zemessardzee ;)

P.S.
atziistu, ka varbuut ir kaut kas mainijies ko es tomeer nezinu, bet nu mans domas ir manas :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 18.05.2008 10:18 by Mateus.
Re: Militarais Dienests
18.05.2008 17:33
Videjo izglitibu vajagot. Tas lai taisiti minimalo militaro karjeru. Un jareikinas, ka bus jaiet vel ari talak macities.

Citadi, mil.karjeras nesanaks. Busi vissu dzivi zollis, vai dizzollis. Ja nu baigi paveiksies un ieklusi kados mistiskos kursos, pec vai pirms kada karteja afganu kara, klusi - kapralzollis, vai ka visaugstakais un peec vairaakiem gadiem - serzants.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.05.2008 00:59 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Militarais Dienests
18.05.2008 18:13
Lai vispâr sâktu kaut ko darît Zemessardzç, jâòem pase, izglîtîbas dokumenti, vçl citi dokumenti, kas var noderçt (ðofera tiesîbas, piem.), un jâiet uz tuvâko Tava rajona Zemessardzes nodaïu- tur pateiks, kas un kâ. Medicîniskâ komisija jâiziet. Par ârrindas zemessargu var bût gandrîz jebkurð, kam "visi ir mâjâs" un rokas, kâjas uz vietas.
Ja gribi veidot karjeru, ar 9.klasçm bûs krietni par maz.
NBS
Re: Militarais Dienests
18.05.2008 18:36
Laikam jau bus japabeidz prof. videne.. tb 4 gadi un tad man bus gan videja izglitiba + profesija datorsistemu tehnikis. >.>
Re: Militarais Dienests
19.05.2008 11:28
Ar pamatizglîtîbu vairâk kâ diþkareivis nevar bût.
Veiksmi



Edited 1 time(s). Last edit at 20.05.2008 08:21 by Mazdakteris1.
Re: Militarais Dienests
20.05.2008 01:16
Interesanti, cik ilgi musu armijas paliekas vel izvilks? Ta jav palika 2 pilnvertigie bataljoni + ZS (tas nav nekads speks, nu taa cipariem tikai der, lai galvinas statistikai paskaitiit). Aaa nu ja, aizmirsu - komande vissu to barinu vesels bars generalu un pulkvezu, kuri sabuveja sev janu LV Pentagonu, acimredzot lai siltak un patikamak buutu veikt planosanas darbus, jo redz japlano regulari un kvalitativi (t.i. jagulj). Jo redz kaada stuka, telpas uz Valdemara ielas kur agrak bija vesels "Pribaltijskis vojennij okrug" kluva sauras... :)))))

Un kaaa, man patiik jaunais lozungs - jaoptimize, jaoptimize. Uz kaa reikina kungi? Ne jav uz sava. Uz palikusiem 2 bataljoniem? Jums tur to stabu jasaoptimize. Ta mierigi 2/3 var pasutit kautkur stradat. Laukos, taukus padzenat.

PS
Labi ka to bijuso locmani vismaz izmeta. Bet nu, vel ilgi LV nodoklumaksataji maksas par vina sastradatiem suuu... Sapirka veselu flotiliju ta saucamo kugu, kuri luuzniem vien der.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.05.2008 01:18 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Militarais Dienests
20.05.2008 08:35
Istenibaa no NBS manupraat vispaar tikai SUV ir lietojams. :) Omega ari protams rullee. Katraa zinjaa tie paareejie ir vnk puikas un nekas vairaak. Virsnieki utm tishaam ir juura :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Militarais Dienests
21.05.2008 00:23
D



Edited 17 time(s). Last edit at 21.05.2008 21:25 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Militarais Dienests
21.05.2008 11:17
...dr.sasist...man jautâjums Tev - vai pats nemani, ka sâc lîdzinâties gedroiciòam???...izspïauj, þulti, âzi, paliks vieglâk dzîvot...pozitîvais Tu mûsu...
...
Re: Militarais Dienests
21.05.2008 12:32
mad, pats þulti izspïâvi!
Raimondam taisnîba.
Re: Militarais Dienests
21.05.2008 15:29
...katrs, kurð iemâcijies sasaistît pâris vârdus teikumos, ar putâm uz lûpâm òemas - tas ir slikti un ðitas ir slikti...pats sûkdams aliòu vai kasîdama peþu...kas liedz paðiem darît un pamainît lietu stâvokli???...:)
Re: Militarais Dienests
21.05.2008 16:07
mad. Latvija man nebija iespeju. Jo mums tur, ta sistema bisku klibo. Un man kaut ka negribas un nav velesanas ne karot ar to mafiju, ne teret savu laiku. Vot sagribejas uzrakstit dazus vardinus, uzrakstiju. Lai kurs grib palassa. Mos ka padomas vismaz? Bet karot, nea.

Bet sev es jav vissu izkartoju un kartoju taalak :) Tik ko dabuju sev jaunu kreslinu - biroja vaditais. Ar savu kabinetu, garo galdu un migsto kreslu + piestradaju vienu darbadienu nedelaa priekam medicina. Hobbijs. Ta, ka miilais mad. pats neuzbruc lidztautiesiem un lai tev viss ir OK! :)

PS

Speciali prieks mad. savu aadas divanu izmetu (atdevu) un nopirku divus jaunos. :)))))) Parejie pat nemeginiet iedzilinaties. Mad. sapratis par ko es :)



Edited 5 time(s). Last edit at 21.05.2008 16:50 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Militarais Dienests
21.05.2008 17:47
...Raimond, visu cieòu!!!...lai labi administrçjas...tikai þçl, ka pulveris tiek ðauts un energija izlietota ne tai zemei, kur esi audzis un saòçmis arî kko no viòas...bet tas tâ...k slovu...
Re: Militarais Dienests
21.05.2008 20:45
Paldies!

Dzive taa izkaartoja. Ko lai dara. Te es esmu briivs darit ko gribu. Gribu to, gribu sito. Gribu taa, gribu citaadi.

Par LV. Atbildiigajaa momentaa nejutu, ka esmu vajadziigs, noverteets. Man tas bija svarigi. Ko te tagad par pagaatni....
Re: Militarais Dienests
24.05.2008 09:33
RAimond!!!???

par ðito -"piestradaju vienu darbadienu nedelaa priekam medicina. Hobbijs"
man elpa aizâvâs no saðutuma...

jaunais censoòa- mediíis, entuziasts, kas pametis dzimteni ar sirdsâpçm, tikai tâdçï, lai varçtu nodoties mîïotajai profesijai- âtrajai palîdzîbai...
ðe Tev- birojâ sçþ... :((
un kâdçï?- lai dîvânus varçtu nomainît...
palasi Kronina "Èitadeli"

mana sirds asiòo...:((
Re: Militarais Dienests
24.05.2008 09:57
...O, odziòa, bumbulîtis, parâdijâs...:)
Re: Militarais Dienests
24.05.2008 22:40
Laiks iet, cilveki mainas :/

Vairs nav tadas velesanas atdot sevi medicinai uz 101%. Gribas pasedet klusuma, miera, pafilosofeet, nopirkt Volvo V70 ... Bet tomer medicinu pilnigi pamest netaisos. Nekada gadijuma!

PS
Ari mugura iesapas biezak u biezak...



Edited 1 time(s). Last edit at 24.05.2008 22:41 by Dr.asist. Raimonds.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 10?
Ziņa: