Karjeras izvçle

Aizsāka snukers 

Re: Karjeras izvçle
28.06.2008 22:55
Ne jau tikai mediíi saòem mazas algas. Specialitâtçs, kas nav saistîtas ar cilvçku tieðu apkalpoðanu algas nekâdas un nav kas dod pateicîbu. Atkal nebeidzamâ dziesma.
Par cilvçku aizbraukðanu. Tiesât ir viegli. Bet tas nav pareizi. Neviens nezin visus apstâkïus, kâpçc, piemçram, Raimonds aizbrauca. Vai tas bija pareizi vai nç, zina tikai viòð pats un ta varbût ne ðodien, bet kâdreiz atskatoties atpakaï, viòð varçs pateikt, bija tas vajadzîgs vai nç. Cilvçka lçmums ir jâciena. Tas, ka kâds tâ nedarîtu, nenozîmç, ka vienîgâ taisnîba ir viòa pusç. Katram sava dzîve. Un ja atkal runâ par Raimondu, tad, ja mani nevil atmiòa, viòð pa pusei ir soms. Ar to daudz kas ir pateikts.
Re: Karjeras izvçle
28.06.2008 23:16
snukers Wrote:
-------------------------------------------------------
> Lai arî manis teiktais ir naivi un varbut pat
> stulbi, bet tu ne tuvu neesi patriots!
> Tu doma , ka jaunajiem ''ipasniekiem '' tu esi
> vajadzigs ? Psc , nosplauties viniem gar tevi.
...
> Tu esi vajadzigs Latvijai!
> Un lai ari kaa, vismaz pagaidam man liekas, ka var
> dzivot ar laimigi Latvija! :)

Zini, to pasu tu vari pastastit vienai feldserei kura steidzas glabt kadam dzivibu un ielidoja vinos viens akls un kurls kretins. Avarija. Dabuja kajas traumu un nevareja vairak veikt darbu uz Atras palidzibas. Tagad vinai ir invaliditates pensija 70Ls apmera (+/- dazi latti). Ko tu pec ta teiksi? Vispar snukers. Tu sakuma jauta, pec tam saci dzivi macit. Paaudzies dargumin. Pamacies, padzivo, bernus sadzemde. Pec tam parunasim. Pec kadiem 5-7 gadiem ka minimums.

to Plants
Ja plant nepievil tevi atmina. Loti vina tev ir laba :) Esmu. Un radinieku sei ir pa pilnam ari. Bet nu valoda man bija tuvu nullei kad parbraucu. Spitigi gaju valodas kursos. Braukaju bezmaksas uz atras palidzibas. Macijos. Dabuju Somijas med.diplomu, registru. Re, uz sienas virs galda karajas. Blakus vel LV diploms un vel vissadi smertifikati un apliecibas :) Skaisti :)))



Edited 1 time(s). Last edit at 28.06.2008 23:22 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Karjeras izvçle
28.06.2008 23:18
Re: Karjeras izvçle
28.06.2008 23:22
:) Kara ari nebija
mad zvaigâdams
Re: Karjeras izvçle
28.06.2008 23:31
...eku, vesela buntîte rumpju, kuriem komplektâ nâk arî galva...pie tam - ar zinâmu pelçkas vielas daudzumu tajâ...un tie nevis gânâs pa labi un kreisi, bet dara ðtelles tepat...un dzîvo neslikti...tâ ka kasîties nav vçrts - lumpenizçtais elements ar mankurta iezimem lai ðïûc dirst no ðenes, normâlie lai paliek Latvijâ...
Re: Karjeras izvçle
29.06.2008 02:14
...oglasitje, pozhalujsta vesj spisok normaljnih...
mad uzjautrinâs
Re: Karjeras izvçle
29.06.2008 20:19
...par provi - es...:)
Re: Karjeras izvçle
30.06.2008 11:17
Pats galvenais, es taèu aizmirsu par studiju maksâm. Manai ìimenei ar naudâm ir tâ pagrûtâk, tâpçc budþets bûs vienîgâ iespçja man!



Edited 1 time(s). Last edit at 30.06.2008 11:17 by snukers.
Re: Karjeras izvçle
30.06.2008 18:40
...nu ja, trakais caali...
Re: Karjeras izvçle
30.06.2008 19:41
snuker,
lai kâdu studiju programmu tu izvçlçtos, atceries, ka pat tad, ja iestâjeksî netiec budþeta grupâ, tev ir visas iespçjas tikt tajâ pçc rotâcijas pirmâ kursa beigâs. Visos eksâmenos ir gan zinâðanas, gan veiksme, stress, utt, tâpçc, ja gadîjumâ iestâjeksî tiec maksas grupâ, nemet plinti krûmos, 1. gadam var arî studiju kredîtu paòemt, ja kas... tikai ar ðâdu plânu tad nu jânoturas uz 100% atdevi, lai tiktu tajâ budþetâ pçc 1. kursa sekmçm.
Re: Karjeras izvçle
01.07.2008 10:53
Nevçlçjos taisît jaunu topiku, tâpçc gan jau tepat varçs papïâpât!
Man bûtu interesanti uzzinât kâ jums pârçjiem gâjis ar ðîm lietâm.
Ar dzîves izpratni, ar karejeru , tiri piri... :)
Mad tavs stasts visvairak tiek gaidits :)
Re: Karjeras izvçle
01.07.2008 13:04
...pac galvenais - tiri piri..:)

...gan jau piesçdîðu un uzskricelçðu kâdu rindu...dzîve ir interesanta ðtelle un galvenais - neparedzama...
Re: Karjeras izvçle
01.07.2008 23:49
...nu ko, snuker...kas interesç???...kkâ ðovakar nevelk uz atklâtîbu...
Re: Karjeras izvçle
03.07.2008 23:16
Kas veido pasauli ?
Re: Karjeras izvçle
03.07.2008 23:18
es

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Karjeras izvçle
03.07.2008 23:46
...un es...
Re: Karjeras izvçle
03.07.2008 23:47
taatad Mateus un mad :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Karjeras izvçle
03.07.2008 23:51
...nu ja...:)
Re: Karjeras izvçle
03.07.2008 23:55
iisteniibaa nav nemaz tik suudiigi mums sanaacis... vieniigi kaut kaa ar muskulju masu personigi man ir garaam noshauts :D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Karjeras izvçle
04.07.2008 00:06
...man liekas, ka vienreiz Tevi redzçju Spices rimi...vismaz pçc fotogrâfijas varçtu bût...nja...pirms kâdâm trîs ned...
...man patîk mûsu pasaules...:)
Re: Karjeras izvçle
04.07.2008 00:08
ne ne... vot Spicee neesmu bijis jau sen... kad peed biju broceenos.... pirms gada :D taatad gadu spicee neesmu bijis ari :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Karjeras izvçle
04.07.2008 00:15
...jeb nespicç....man tâs lielbodes jûk - visas uz vienu sniti...bet tas nav galvenais..:)°
...jâiet pampt...:)
Re: Karjeras izvçle
04.07.2008 09:23
Kur 2 , tur treðajam vieta :D
Re: Karjeras izvçle
04.07.2008 10:25
...un kapçc ne???...:)
Re: Karjeras izvçle
04.07.2008 11:22
snukers... Tu arii veido pasauli? :o njeuzhelji mees esam 3??? :o ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mad no kautkurienes
Re: Karjeras izvçle
04.07.2008 18:34
...nja...vel varam kâdu pieaicinât klât...bieti kâdu arî vajag...:)
Re: Karjeras izvçle
11.09.2008 22:17
No mûsu skolas jau vien bûs kâdi 10 mediíi ðogad ! Un domâjams, mçs bûsim tâ paaudze kura liks ziedçt Latvijai! Es bûtu gatavs atmest savas savtîgas intreses ...
Lai veicas !
Re: Karjeras izvçle
13.09.2008 14:15
Visi 10 lasa Dienu un tic taam 2K "pateiciibaam" meenesii? ;-)
Re: Karjeras izvçle
14.09.2008 17:40
No tiem 10, stidijas loti labi ja beigs 4-5 gabali. Pec daziem gadiem darba, stradajoso istaja medicina paliks 1-2 :) To ta dzive rada. Un ta notiek. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 11?
Ziņa: