fizioterapeits DU

Aizsāka aliina 

fizioterapeits DU
16.07.2008 20:06
Sveiki! Veel joprojaam shaubos par turpmaako studiju izveeli :( Viena no taam neskaidraakajaam ir fizioterapeits, domaaju, ka man patiktu un buutu interese, tomeer par pashu maaciibu procesu, kas konkreeti ir jaamaacaas man nav. varbuut sheit ir kaads zinoshs cilveeks, kursh vareetu padaliities ar informaaciju! Buutu ljoti pateiciiga :)
Re: fizioterapeits DU
16.07.2008 20:37
Jaamaacaas ir Stradinja Universitaatee (laikam arii Sporta Akadeemijaa) par fizioterapeitu. Jebshu nesapratu jautaajumu...
aliina
Re: fizioterapeits DU
16.07.2008 21:52
es domaaju par Daugavpils universitaati, bet gribeeju noskaidrot,vispaariigu informaaciju par studijaam, kaadi priekshmeti (lekcijas) utt. Jo buutiibaa par maaciibu procesu neko nezinu :( Cik gruuti/viegli ir studeet ?
Re: fizioterapeits DU
16.07.2008 21:54
Varbuut Daugavpilii, citi uzsvari, bet kopumaa jau buutu jaabuut liidziigi- anatomija, fiziologjija, patologjiskaa anatomija un fiziologjija, kjiimija, fizika un biologjija laikam nebija, farmakologjija drusku, kaudze specifisko priekshmetu specialitaatee, arii humanitaarie priekshmeti- latiinju valoda, filozofija, sveshvaloda. Saakums diez vai buus iipashi viegls...
aliina
Re: fizioterapeits DU
17.07.2008 13:16
Paldies! :) mani priecee fakts, ka nav kjiimijas un fizikas :) nu jaa viegli nebuus, bet.. kas veel buutu jaazin par sho profesiju, lai tieshaam es izdariitu pareizo izveeli :/
Re: fizioterapeits DU
18.07.2008 01:37
jâzin tas, ka, ja vçlçsies bût kaut vai vidusmçra fizioterapeits, nâksies ïoti daudz ko piemâcîties klât ârpus oficiâlâs programmas. + DU jau tâ ir ðvakâkâ no visâm trim fizioth izglîtîbas iestâdçm Latvijâ
Re: fizioterapeits DU
18.07.2008 01:46
Vçl- daudz jâstrâdâ, salîdzinoði maz maksâ, darbs ar slimiem cilvçkiem greizâ sistçmâ, kas reti ir pluss...
Re: fizioterapeits DU
18.07.2008 13:12
eeemm, nuu par to samaksu vçl var drusku padiskutçt - labs fizoterapeits nebût nepelna maz ;)
Re: fizioterapeits DU
18.07.2008 13:36
Netâ caur googli nejauði atradu fizioterapeita profesijas oficiâlo aprakstu. Tur bija minçts, ar kâdâm spçjâm un îpaðîbâm jâbût apveltîtam cilvçkam, lai varçtu strâdât ðo darbu.
Pameklç, droði vien taps skaidrs, vai spçsi ðo darbu darît katru dienu!
aliina
Re: fizioterapeits DU
18.07.2008 15:39
ja man anglenee ir E liimenis, tad nav ko sapnjot par budzhetu?? Par maksu lkm neieshu, jo nav jeegas :/
aliina
Re: fizioterapeits DU
19.07.2008 22:26
taatad ja man vidusskolaa matemaatika, kjiimija, fizika ir tie priekshmeti kuri negaaja, tas noziimee ka fizioterapeitus labaak neizveeleeties vai arii nav tik traki tomeer?
Re: fizioterapeits DU
20.07.2008 00:09
nesaprotu... angïu valoda, matem., íîmija, fizika nepadevâs... Ne humanitârie, ne eksaktie... Bijâ kâds priekðmets, kas padevâs? Tad varbût pa to tçmu arî vajag studçt?



Edited 1 time(s). Last edit at 20.07.2008 00:09 by #1.
aliina
Re: fizioterapeits DU
20.07.2008 12:35
nu biologjijaa un latv. val. man bija B liimenji, taa ka nav tik traki. un bija priekshmeti kuri padevaas, bet neviens no tiem nav taads kuraa vareetu turpinaat studijas. Taatad nemaz nav veerts meegjinaat iestaaties? nu jaa nepadevaas eksakties + es nemaacijos + veel daudz kas atkariigs no skolotaajiem.
Re: fizioterapeits DU
23.07.2008 12:17
Gimli

Labs fizioterapeits nepelna maz (veel dereetu vienoties, kas kuram maz), bet lai to "ne maz" nopelniitu, ir ljoti daudz jaastraadaa... Ir vietas, kur var vieglaak pie naudas tikt...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 8?
Ziņa: