Referendums :)

Aizsāka snukers 

Referendums :)
01.08.2008 22:09
Nu latvju tauta, kuri dosies rit balsot ? :D Par, pret ? :D
Re: Referendums :)
01.08.2008 22:10
Es straadaashu un neliidiishu aaraa no kantora kreesla :) Bet nu Juus ciinaties :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Referendums :)
01.08.2008 22:25
Mateus par ko strada ja nav noslepums?
Re: Referendums :)
01.08.2008 22:43
Es np politikas loti maz ko saprotu :D Bet nu laikam jau vajadzes aiziet nobalsot par :)
Re: Referendums :)
01.08.2008 23:47
Es ieðu un balsoðu par.
Re: Referendums :)
02.08.2008 00:52
MrE
Esmu IT speciaalists. MCP un eju uz MCSE sertifikaaciju. Paraleeli FreeBSD/Linux Gentoo serveru uzstaadiishana un uztureeshana kaa arii automatizeeto eeku komunikaaciju iekaartu programeeshana (smarthouse) uz Jung/EIB baazes. Vajag kaut ko no visa taa? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Referendums :)
02.08.2008 10:10
Iespaidiigi.Ne kam man,bet ja gadijuma kas tad zinashu pie ka versties :)
Re: Referendums :)
02.08.2008 14:38
es arî ieðu un balsoðu par!
Re: Referendums :)
02.08.2008 16:32
Njemot veeraa ka var balsot liidz 22.00 es arii ieshu PAR

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Referendums :)
02.08.2008 20:22
Es jau biju.
mad no kautkurienes
Re: Referendums :)
02.08.2008 22:09
..,mçs ar vijolîti ar, kâ jau apzinîgi kustoòi...
Re: Referendums :)
03.08.2008 02:15
Aizbraucu uz Helsinkiem. Uz to bridi nebija zel nobraukt tik garu gabalu.
Bet, spriezot pec rezultatiem 20L benzina iztereeti nelietderigi. Esmu vilies LV tauta.

Secinajums - tuvakaja laika vairak balsosanas un velesanas nepiedalisos. Ta jav pedejas velesanas balsoju par interesanto kandidatu.
Un vispar, lai parlamenta velesanas piedalas tie DIVAINIE kuri uz referendumu neaizgaja un lai dabuj to, ko pelnijusi. Man pacietibas mers ir pilns.



Edited 2 time(s). Last edit at 03.08.2008 02:21 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Referendums :)
03.08.2008 02:28
Re ko izraku no Delfiem par referendumu... Pilniigi nejausi. Ta, ka so cilveku saprotu, garam sim komentaram paiet nevareju.
http://www.delfi.lv/news/national/Referendums/article.php?id=21530598&no=80&s=1&com=1

"bâliòð, 03.08.2008 01:54

Ja prezidents netlaiþ Saeimu, tad es izskatîðu variantu pârcelties uz dzîvi ASV, mâðele jau sen aicina, jo man vairs ðai valstî nebûs ko meklçt, tâpçc, ka es ðai valstij vairs neticu un uzskatu, ka esmu lieks ðai valstij lîdz ðim mani atturçja tikai latvieða patriotisms, uzskatu, ka pie ðâdas varas Latvijâ dzîvot nav iespçjams un negribu, lai par mani òirgâjas un mani apzog."
Re: Referendums :)
03.08.2008 12:16
Uraa.. braucat visi tieshi taa... manbus vairaak darba :)
ASV Juus visus NOTEIKTI gaida atpleestaam rokaam :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Referendums :)
04.08.2008 10:09
...pasistenta komentam arî nevareju paiet garâm...skaïi vârdi, liela dirðana, mazs lietderîbas koeficients...domâsana - kalpa...un uzspieþ citiem, ka vienigo pareizo...

...pievienojoties mateusam - lai brauc...friðâka lufte bûs teitan...:)

...ak jâ...par pareizrakstîbu...nevar tâ aizmirst, ka pareizi jâraksta...man jau patik palîgskolas lîmeòa pareizrakstîbas paraugi...
...mazais priekðniecinð, bïa...:)
Re: Referendums :)
04.08.2008 12:47
Medcynics riikojas nekorekti.
K o tu taads l,auns. Esmu aarzemees,kur nav lavieshu shrifts.Man arii vareetu paarmest par pareizrakstiibu?Gribeetu redzeet tavu izrunu peec tik daudziem gadiem aarzemees kur nav neviena latviesha.
Vienam es piekristu.Nevajag mekleet iemeslu lai neciiniitos.
Kursh negrib palikt pie pilnas siles?
Tikai mulkis pamestu to.
Vini ciinaas par savu sili un mums jaaciinaas par savu sili.Bet ne jau lamaajot to,kas ciinaas muusu pusee.
Asistentam paldies, ka ziedoja muusu ciinai Ls 20 un savu briivo laiku. Ne jau katrs atrodoties aarzemees aizkuulaas liidz veeleeshanu urnaam.
Tu esi labs patriots.Tevi nesaprata. Es Latvijas latvieshu vaardaa tev saku lielu paldies.
Re: Referendums :)
04.08.2008 15:39
Biju. PAR. Jçgas no tâ nekâdas kâ parasti...

20l tâtad kkur 300km râdiusâ bûtu jâbût.
Dr.asist. Raimonds, missä kaupungissä sinä asut?
Re: Referendums :)
04.08.2008 16:14
Ir ir jçga.
nekas nekur nepazûd. Un pat ja referendumâ piedalîtos nepiecieðamais cilvçku skaits, arî tad izmaiòas nebûtu lielâkas nekâ bûs tagad. Vienâ dienâ nekas nenotiek. Un nav jau tâ, ka mûsu valdîba un 100 gudrie rîkojas tikai sava prâta ietvaros. Vçl jau ir globâli ekonomiskie procesi, kurus ignorçt nav iespçjams. Cita lieta, ka vienâdos apstâkïos viens spçj pieòemt ekonomiski izdevîgu un tâlupejoðu lçmumu, citam grûtîbas sagâdâ pat aptvert - par ko iet runa. Referendums pavisam noteikti parâdîja, ka gribçtâju "vadît" un "valdît" ir pietiekami daudz un esoðajiem veidojas konkurence. Kâ zinâms konkurence patçrçtâjam ir patîkama lieta.
Re: Referendums :)
04.08.2008 20:28
Se on pieni kylä. Kotkan ja Venäjän rajan välillä. Asutko myös Suomessa? Missä?
Minun aluella ei oo laitvialaisia :) Vain venäläiset ja virolaiset.
Tiedän että Helsingissä on mahdollista saada latvian porukka ja komunikointi latvian kielellä. Minulle se juttu on tarkeä.
Oikeasti on jo suuniteltu mennä asumaan pääkaupunkiin, työtä on enemmän, ihmisia myös. Asuntohintoen ero on, muttä ne sopivat minulle.
Re: Referendums :)
05.08.2008 10:11
...mâtes valodu, tâpat kâ pareizrakstîbu NEVAR aizmirst...tâ vai nu ir asinîs, vai nu nav...man te viòdien atsabrauca pazîstams íermenis no norvçgijas pasçrst pie radiòiem...arî dzîvojas pa turieni jau ntos gadus....ja nemaldos, kâdi 12 jau bûs...maaaaziòs akcentiòs gan ir, bet teikumus veido tikpat pareizi, kâ aizbraucot uz turieni...par rakstîbu gan nezinu, bûs japaprasa, lai uzraksta - vienc vec sunc lec...esmu pârliecinats, ka uzrakstîs pareizi...vel te pa starpai cilvçcini raksta no leiputrijâm...un nekas...raksta pareizi...:)
...mazdakter, kapçc tad Tev gramatika neklibo???..
...un Tu saki, ka apsistents cinâs PAR???...tad jau gedroiciòð ari japiepulcç poboròiku rindâm...
Re: Referendums :)
05.08.2008 11:42
Nu tak somiete ir viòa mamma. Un cik saprotu, tad latvieðu valoda nav viòa pirmâ valoda.
Re: Referendums :)
05.08.2008 11:57
Dr.asist. Raimonds,
kiitoksi paljon ;)
opiskelen suomen kieltä....

Njâ te ir vârdu formas, kuras ar savu gandrîz 1. lîmeni vçl neesmu apguvusi.
Sâkumu sapratu :)
Tikai pçdçjos 2 teikumus daïçji:
1) suuniteltu ir no vârda suunnitelija vai no cita, kâds mazâs vârdnîcâs nav pârstâvçts?
2) ne sopivat minulle - tas ir ka tâ dz.cenu starpîba tev ir OK vai tomçr nav OK?
Re: Referendums :)
05.08.2008 17:46
...da nu...nav noskaòojuma...
Moljers
Re: Referendums :)
05.08.2008 17:49
Praktiskas jçgas nebûtu arî tad , ja savâktu nepiecieðamâs balsis.
Iedomâjamies situâciju - atlaiþam saeimu, rîkojam vçlçðanas.
Ko ievçlam - tos paðus jefiòus tikai citâ kârtîbâ :):)
Ja jau kas jâmaina, tad vçlçðanu sistçma,
Bet varbût muks vispâr nevajag saeimu ??? Likumi EU un viss.
Vçlam premjeru prezidentu un augstâkâs tiesas priekðsçdçtâju :)
Moljers
Re: Referendums :)
05.08.2008 17:49
atvainojos - mums
Re: Referendums :)
05.08.2008 17:51
...da nu...nav noskaòojuma...

...krievu valoda man ari nav mâtes, bet mâtes vârdos orientçjos diezgan labi, vrottebepotnijenogi...:)

...tas tâ, janolaiþ tvaiks...


http://www.youtube.com/watch?v=-s-wzTRwJMg&feature=related

...he, he...



Edited 1 time(s). Last edit at 05.08.2008 19:21 by madcynics.
Re: Referendums :)
05.08.2008 19:56
> 1) suuniteltu ir no vârda suunnitelija vai no
> cita, kâds mazâs vârdnîcâs nav pârstâvçts?
> 2) ne sopivat minulle - tas ir ka tâ dz.cenu
> starpîba tev ir OK vai tomçr nav OK?

suuniteltu - Nu tas bus kautkas liidzigs tam, ka izplaanots, saplaanots, paardomats.
2 - ir Ok :))))
Re: Referendums :)
05.08.2008 21:03
kiitos, minä ymmärtän nyt :)

Minulla on hyvä olo Helsingissä. Minä menen Helsingiin joka vuosi.
Nähdään :)
Re: Referendums :)
05.08.2008 22:32
Se on mahdollista.
Re: Referendums :)
06.08.2008 23:54
Mina ymmaran vahan :)
Mina olin Suomessa kaksikimmenen kertaa. Helsingissa, Turkussa, Tamperessa. :)
Gadus 9 atpakaï pusgadiòu LU pamâcîjos, bet jau daudz paspçju aizmirst no suomen kielta. :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 5?
Ziņa: