Sieva apvainojâs

Aizsāka karpels 

karpels
Sieva apvainojâs
04.08.2008 20:20
No veikala lîdz mâjâm ir aptuveni 70 metri. Sievai vajadzçja veikala kaut ko nopirkt, bet es teicu, ka ieðu mâjâs. Viòa par to bija neapmierinâta. Es laikam teicu, ka pagaidîðu (miera labad) un aizgâju (katrâ rokâ bija pa smagam maisam). Nogajis aptuveni 30 metrus ieraudzîju viòu nâkam nopakaï. Apstâjos, sagaidîju. Viòa vçl pasmaidîja, izskatîjâs, ka pietçlo to, ka ir apvainojusies, taèu, atnâkot mâjâs nepajokam bija dismîga. Kâ jûs domâjat vai ir normâli ðâdâ situâcijâ apvainoties? Es to uzskatu par pilnîgu bullðitu
Re: Sieva apvainojâs
04.08.2008 20:55
1. njunnja ja nevari ar 2 maisiem tos 70m noiet
2. njunna ka njem galvaa visus siikumus
3. katram tas bulshits ir kaut kas cits, Tavai sievai varbuut bulshits ir tas ka Tu sexu regulaari gribi ;) Padomaa par to.

Taadeelj jau cilveeki dziivo kopaa, lai sadziivotu arii ar katra individuaalajaam iipatniibaam, bet ja Tu uzdod shaadus jautaajumus, manupraat Tu i lupata.

Sorry ja aizskaaru, bet taads mans viedoklis.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
karpels
Re: Sieva apvainojâs
05.08.2008 22:08
kaads nevar kaut ko normaalaaku atbildeet?
Re: Sieva apvainojâs
05.08.2008 22:29
Vai tad ðis jautâjums kaut kâ ar medicînu saistîts?
karpels
Re: Sieva apvainojâs
05.08.2008 22:43
admin, lûdzu pârvietojiet! es nepiefiksçju, pie kâdas tçmas rakstu
Re: Sieva apvainojâs
06.08.2008 13:45
Es savâ dzîvç nonâcu pie secinâjuma, ka ne katra atbildes reakcija ( ðajâ gadîjumâ sievas dusmas) atbilst tâs izraisîtâjam. var bût sievai ilgstoði krâjâs kâda nepatika vai neapmierinâtîba ar kaut ko, un tas bija pçdçjais piliens, kad krâtais izlauzâs. Kam negadâs.
Re: Sieva apvainojâs
06.08.2008 21:17
vareetu iisteniibaa piekrist plantam

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 06.08.2008 21:18 by Mateus.
kija
Re: Sieva apvainojâs
06.08.2008 22:52
Pajauta sievai. Neka vienkarsaka nava. Dienu nerunajat, nakamaja jau varat pasmiet un izrunaties, kas bija istais celonis.. Mazums kas katram. Man ar reizem uznak, ka skiet, manejais neko nevar un negrib un nespej.... kadam draugam kaut ko vajag, plikam kajam aizksries nakts vidu, lai palidzetu... a majas tikai tv un pc deguns iebazts :) Katrs ir savadaks ;)
Re: Sieva apvainojâs
07.08.2008 10:46
Sliecos piekrist plantam...
Varbût sievai jau ilgstoði ir neapmierinâtîba ar kaut ko un dusmas krâjuðâs... tad nu tas sîkums bija pçdçjais piliens, lai viòa uzsprâgtu.

p.s. Visi admiòi laikam atpûðas, jo nav neviena, kas pârvietotu tçmu uz pïâpu sadaïu... :)



Edited 1 time(s). Last edit at 07.08.2008 10:49 by att.
Re: Sieva apvainojâs
07.08.2008 12:33
att: liec mieru osim :D Manupraat vinjam vieniigajam ir redigjeeshanas tiesiibas pa visu forumu kopumaa :) Lai sauljojas :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sieva apvainojâs
07.08.2008 12:50
Mateus
Vçl jau arî ku! te ðiferçja un kaut ko dzçsa :) Bet ðamçjais arî nosvîdis kaut kur vasaras karstumâ...
Re: Sieva apvainojâs
07.08.2008 12:54
ku! ir atgriezies... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
siens
Re: Sieva apvainojâs
08.08.2008 10:26
Bariet ko gribiet, bet sievietes dalâs vairâkâs kategorijâs - jâ dalâs, nebïaujiet ka tâ nav.
1) Idiotes;
2) Pârgudrâs;
3) Maukas;
4) Stervas
5) Pârçjâs - kombinçjoties no iekriekðçjâm.
Re: Sieva apvainojâs
08.08.2008 12:35
nez kaa viirieshi iedalaas :)
jaakllji
darbaholikji
idioti
paargudrie
paareejie
?
:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
siens
Re: Sieva apvainojâs
09.08.2008 12:30
un vai tad tâ nav?
123.
Re: Sieva apvainojâs
15.08.2008 15:39
un kurâ kategorijâ no tâ saraksta ir tava mâte, meita vai mâsa?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 10?
Ziņa: