Tiem kas fotografç

Aizsāka Mateus 

Tiem kas fotografç
07.08.2008 09:37
Kaados fotoforumos Juus esat?
Kaadreiz biju erfoto.lv bet paaraak (!!) agresiiva publika tur palikusi, tagad seezhu shutter.lv Varbuut ir vel kaadi labi fotoforumi kur var labumus samaaciities?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tiem kas fotografç
07.08.2008 10:37
erfoto.lv iestâjies panîkums... Vçl no LV forumiem ir www.fotoblog.lv
Vçl diezgan iecienîts Latvijas fotogrâfu vidû ir krievu saits www.photosight.ru ... varbût vçl arî citi :)

Fotoforumos nav jâsçþ, bet gan jâliek bildes! :)
Re: Tiem kas fotografç
07.08.2008 12:15
Ok nepareizi izteicos :D Lieku bildes :D
Er foto man piebesija delj vienas forumietes kurai vienmeer tikai viens koments ko vinja maak uzraxtiit - Suuds! Iemaacies fotografeet un tad te naac :D Shutterii tomeer eleganti arii pasaka savas doomas par kljuudaam utt :)
Ok.. iechekoshu ko ieteici :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tiem kas fotografç
07.08.2008 12:48
Nu lielâkoties jau tajos fotosaitos sçþ vieni un tie paði cilvçki. Ja ir vienâ, tad droði, ka ir arî pârçjos. Un dîvainâkais ir tas, ka katrâ saitâ viena un tâ paða autora bildes tiek vçrtçtas savâdâk. Ja vienâ saitâ viòð ir baigâ autoritâte, tad otrâ - nekas îpaðs :)

Atklâjies Mateus, kâds ir tavs niks shutterî? :)
Re: Tiem kas fotografç
07.08.2008 13:00
Mateus :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tiem kas fotografç
07.08.2008 13:58
Tâ, tâ, mana pele atkal par fotogrâfiju ir ieinteresçjusies... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Tiem kas fotografç
07.08.2008 14:15
Mateus
Man jau vajadzçja iedomâties, kâds niks tev varçtu bût tur... :)
Ievçrtçju arî tavus darbus... :)
Re: Tiem kas fotografç
07.08.2008 14:16
ku!

Tu par ko??? :)
Re: Tiem kas fotografç
07.08.2008 14:30
Es neko... es neko... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Tiem kas fotografç
07.08.2008 23:03
Ir www.elkor.lv tur ir elkorfoto.
Vai tas ir par ko runaa.
Riiko konkursus regulaari.
Liela albuumu ietilpiiba. Laba balsojuma aizsardziiba. Bet peedeejaa laikaa moderaatori ir kluvushi agresiivi.
Uzvareetaajus publicee Nexstfoto/ kraasainaa soliidaa zurnaalaa.
Protams juutama slaaviskaa veerteeshana.
Shuter esmu registreejies bet neesmu ielicis nevienu bildi.
Ja nav nosleepums ar kaadu foto aparaatu foteejiet?
Man ir Canons 400D. Esmu ar vinu ne visai apmierinaats.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.08.2008 23:05 by Mazdakteris1.
Re: Tiem kas fotografç
08.08.2008 00:07
D400... a kas ta Tev vinjam nepatiik. Tas pats D20 tikai resursi mazaaki. Ja Tu fotografee ar KIT tad vel saprotu ka var kaut kas nepatikt. Es focheeju ar liidziigas klases aparaatu: Nikon D60. Tracina tas ka nav funkciju shortkati uz body un bracketing lai paspeeleetos ar HDR, bet paareejais pilniigi ok. Focheeju ar KIT stiklu un attieciigi tracina gaismas mazaa caurlaidiiba. Tagad skatos uz Nikkor 70-200mm f/2.8 lai mezhaa bildes var bildeet. Bet gaishaa laikaa aaraa arii KIT normaali taisa bildes.

Peec sevis zinu, ka ne jau body/optikaa vaina bet 80% ir fotograafa vaina :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tiem kas fotografç
08.08.2008 00:41
...ielien devianart...interesanti...:)
Re: Tiem kas fotografç
08.08.2008 09:05
Mazdakteris1

Man ir Olympus E-500.
Domâju, ka fotoaparâtam nav nekâda vaina, tikai es vçl îsti neesmu iemâcîjusies izmantot visas tâ opcijas un priekðrocîbas :(
Lielâ mçrâ piekrîtu, ka galvenâ loma tomçr ir paðam fotogrâfam, jo daþreiz ar ziepjutrauciòu bildes sanâk labâkas nekâ ar spoguïkameru. Fotografçt ir jâmâk... :)
Re: Tiem kas fotografç
08.08.2008 11:00
Mateus.
Tracina taa pati gaismas speeja.
Canonam ir loti juutiigs shis jautaajums.Pie slikta apgaismojuma sliktas bildes. Galvenais uz stiklu gaismas speeju.Bet labi stikli maksaa vairaak,kaa pats aparaats. No otras puses es neesmu profesionaalis.Taa savam priekam. Kaut gan foteeju jau 40 gadus.Nopietni peedeejos 10 gadus. Bet ar digitaalo tehniku no Canon 300D laikiem.
Re: Tiem kas fotografç
08.08.2008 12:34
Par stikla cenu, skatoties kaads body :) Piem es tagad skatos uz Nikon D700 un tad tas Nikkor 70-200 f/2.8 ir 600Ls leetaaks pat kameru :)

Man vakar mezhaa focheejot ljoti gribeejaas gaushu stiklu :)

No Canon 5D laikam ir no tiem kas man patiik :) Bet no Nikon D700 un D3

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tiem kas fotografç
08.08.2008 13:08
Neuzskatu sevi par tik lielu specu,lai pirktu tik daargus aparaatus.
Mani apmierina Canon 400D un objekt Canon 70/300 f/3,5_5,6
Re: Tiem kas fotografç
08.08.2008 13:42
300mm ar 5.6? :)
Na briinums ka esi neapmierinaats ;) :D
jau 55mm ar f/5.6 ir galiigaa pakaljaa un kreeslaa garais gals ir tik tumshs ka autofokus ne vienmeer straadaa. Pie 300mm tur ir pilniiga zhopa. A ko Tu fochee ar 300mm? Baidies no meiteneem uz ielas? :D 70mm saprotu - portretiem ideaali. 300mm ir super mezhaa utm, bet mezhaa ar 5.6 nekas nesanaaks. Nu vieniigi tad ja bildee to no kaa baigi baidaas ;) tb meitenes miniishos uz Riigas ielaam :)

Iisteniibaa naakamais aiz fotograafga kas nosaka bildes kvalitaati ir tieshi optika nevis aparaats. Taadeelj uz to jau nu toch nafig ekonomeet.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tiem kas fotografç
08.08.2008 22:50
Fotograafeeju paraades,sveetkus,koncertus,dziesmu sveetkus,
,sol,oshanas sacensiibas,riten,braukshanas sacensiibas.
Iznaak visai labi. Labi "ziimee",JA RUNAA PAR 300MM.
Esmu riikojis kaadas septin,as foto izstaades.
Peedeejaa pashlaik Riigas "GaileZers'' slimniicas II staavaa foajee. Saucas "Somi un vin,u stikla shedevri".
Nav nekas izcils bet foteeti ar 18-200= 3,5-6,3
UN ......................... 70-300 = 4,0-5,6
vIENKAARSHI ES NEKAD,KAA PRIVAATPERSONA NEPIRKSHU OBJEKTIIVU ,kas maksaa vairaak par pashu foto aparaatu.Neredzu jeegu.Varbuut piepirkshu klaat 18-105 gaismas spejiigo,kur galaa ir 4,5.
Atval,inaajuma laikaa braukaju ar ''pieziimju graamatin,u''-Canon S5 ziepniicu.
Foto mediibas uz vardeem,tauren,iem,gulbjiem,ziediem,chuuskaam. Pietiekami.
Re: Tiem kas fotografç
08.08.2008 23:50
Mazdakteris1

Tad jau patiesîbâ tu esi diezgan rûdîts fotogrâfs... :O

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Tiem kas fotografç
09.08.2008 00:59
Nu a ko Tu gribeeji ja 40 gadus fochee :)
Bet par cenaam... ja ir hobijs... izmaksas nonaak otraa plaanaa :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tiem kas fotografç
09.08.2008 13:12
Redzeju Mazdaktera bildes. To ka vins te runa par neProfessionals, vins nedadz piemelo :) Vienkarsi cilveks maak izmantot to tehniku kas vinam ir iz 99%

Loti retais var ielist tur, kur siis kungs. Meedz pabuut nu taadaaas smalkaas sabiedriibas un tik tuvu nu vienkaarsi Taaaadiem cilvekiem..., kur apsardzes ir tik daudz, ka musa garam palidot nevar.

Nu patiik vinam siis "hobbijs". :) :) :)

Vissu cienu!
Re: Tiem kas fotografç
11.08.2008 08:34
Izrâdâs te visi baigi fotografç :)

par LV fotoforumiem ir tâ, ja tevi pazîst, tad bezmazvai visâm bildçm ir max vçrtçjums un teksts apmçram - ai kâwds jawkumiòð. Kâmçr tevi nenezina, tad apmçram kâ Mateus rakstîja - Sûwds! Pats jautrakais, ka paskatoties cikos ir vçrtçts, tad apmçram tâ - ieraudzija lietotâju un visâm bildçm komentârâ ierakstîja :D

Ðî paða iemesla dçï izvairos likt bildes LV saitos
Re: Tiem kas fotografç
11.08.2008 13:36
madcynic: deviantart, nevis devianart saits saucas!
Re: Tiem kas fotografç
11.08.2008 15:39
iisteniibaa tie kam vajadzeeja gan sagoogleeja iisto nosaukumu ;) ... nepaspiideeji shoreiz ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tiem kas fotografç
11.08.2008 16:32
Tas jau mums visiem tikai hobijs.
Profesionaali ir tiki reportieri
Re: Tiem kas fotografç
11.08.2008 18:37
Mazdakteri: a Tu nopelnijis neko ar foto? Es shad un tad piepelnos kaut ko focheejot... sanaak semi professional :D

bet taa man tas toch tikai hobijs :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tiem kas fotografç
11.08.2008 22:02
Nee,foteet man ir otra lielaakaa vaajiiba.Visas foto izstaades veidoju par saviem liidzekliem.
Kaa ,nu iznaak,ne man spriest.
Veiksmi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 11?
Ziņa: