Nepiecieðams padoms.

Aizsāka jaaaaaanis 

jaaaaaanis
Nepiecieðams padoms.
07.08.2008 21:43
Man ir nepiecieðams padoms. Jau iepriekð pateicos par atbildi. Kâdu laiku atpakaï man radâs aizdomas ka mana sieva ir sâkusi “laist pa kreisi”. Situâcija ðíiet jau kaut kur dzirdçta. Ja es paceïu telefona klausulîti – otrâ galâ klausulîte tiek nolikta. Sieva sâka bieþi “tikties ar draudzençm”, kad apvaicâjos ar kurâm tieði, viòa atbild, ka es viòas tik un tâ nepazîstu. Es katru vakaru gaidu taksometru, ar kuru viòa atgriezîsies mâjâs, bet viòa izkâpj aiz stûra, tâpçc es nekad neredzu, kas tâ ir par maðînu. Reiz es paòçmu viòas mobilo telefonu, lai paskatîtos, cik ir pulkstenis, toreiz viòa tâ satrakojâs... aizliedza man pat pieskarties telefonam. Lai nu kâ tur arî nebûtu, es ar viòu vçl nekad neesmu uzsâcis sarunu par ðo tçmu. Laikam es nemaz negribçtu uzzinât patiesîbu, bet pagâjuðo nakti, kad viòa ne no ðâ, ne no tâ, kaut kur aizgâja, man kïuva pavisam interesanti. Es nolçmu paslçpties aiz savas maðînas – no turienes paveras lielisks skats uz visu ielu un es lieliski redzçðu kâdâ maðînâ viòa iekâpj. Es notupos èetrrâpus pie savas maðînas un pçkðòi ieraudzîju, ka uz manas maðînas priekðçjiem bremþu diskiem ir kaut kâdi pleíi, lîdzîgi rûsas pleíiem. Iedodiet man, lûdzu padomu, vai ar tâdiem diskiem var braukt, vai arî tos vajag izvirpot, un ja tos vajag mainît, tad vai var izmantot neoriìinâlos, un ja var, tad kâdus labâk? Var bût tas ir no bremþu uzlikâm? Man stâv neoriìinâlâs “Niðibo”, pirku Rumbulâ, ir aizdomas, ka tâs ir íînieðu “Alevo”. Var bût vienkârði jânomaina bremþu uzlikas? Ïoti ceru uz Jûsu profesionâïu atbildi ðajâ, priekð manis tik svarîgajâ, jautâjumâ.
LOL
Re: Nepiecieðams padoms.
07.08.2008 21:49
:))))))))))))))
Re: Nepiecieðams padoms.
07.08.2008 22:12
Labs :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nepiecieðams padoms.
07.08.2008 22:30
Oho :D :D
Re: Nepiecieðams padoms.
07.08.2008 22:30
taa neies cauri ! :D Kaa ar sievu ? :D
Re: Nepiecieðams padoms.
07.08.2008 22:40
Varbût dþekam jumts norâvâs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nepieciešams padoms.
08.08.2008 01:04
Nu re, nebūtu sieva naktī aizšāvusi kkur, i nepamanītu tos bremžu diskus un dzīve beigtos letāli...saki paldies sievai, ka izglāba Tev dzīvību...lolo un atnes ziedus...lai biežāk sievas vazājas pa naktīm - cik dzīvības būs glābtas...aleluja...:)
Re: Nepiecieðams padoms.
08.08.2008 09:08
Tâtad maðîna tomçr svarîgâka par sievu... :D
Re: Nepiecieðams padoms.
08.08.2008 12:47
:DDDDDDDDD labs
klaudija
Re: Nepiecieðams padoms.
08.08.2008 13:05
nu tâ izsmçjos,super
Re: Nepiecieðams padoms.
08.08.2008 22:54
Izskataas peec personiibas daliishanaas........D. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 8?
Ziņa: