izmisunaa!

Aizsāka treisija 

izmisunaa!
19.08.2008 12:25
Sveiki!esmu jauna mamina un man ka daudzam jaunam maminam nedod mieru jautajums-"Ko darit ar mazuli pec gada lai tas neskartu manu finansialo stavokli?"nu luuk,meitinai jau 10 menesi,tapec esmu atradusi labu risinajumu un esmu apmierinata!stradaju interneta majas,laba pelna un varu pavadit dauz laika ar meitinu!ja velies ari seit mans e-pasts:andriana6@inbox.lv
Re: izmisunaa!
20.08.2008 11:33
...ko dariit... shito likvideet un taisiit jaunu... ja jau tik nakladnijs pasaakums...
Re: izmisunaa!
20.08.2008 12:47
skatos,viens ir aspratigs!
Re: izmisunaa!
24.08.2008 10:38
a kur izmisums? kaads vispaar ir jautaajums?
Re: izmisunaa!
24.08.2008 13:00
izmisums ir ieksh tam, ka zb nesaprot, ka taa ir reklaama...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: izmisunaa!
24.08.2008 20:49
lunahodi job**ie :D
kaarteejie nauda neno kaa tjipa :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: izmisunaa!
24.08.2008 21:17
Es teiktu, ka beerninji skar finansu staavokli ljoooti ilgi, ne tikai peec gada. Un jo taalaak, jo vairaak. Un galu galaa - visu, ko mees dziives laikaa sastraadaasim, dabuus beerninji. Var pamekleet muuzha maaju forumu un piedaavaat biznesu tur
Re: izmisunaa!
24.08.2008 22:53
...izmisumâ uzíçrusies uz lohotronu...:)
Re: izmisunaa!
24.08.2008 23:18
Ar savu samaitāto fantāziju, uzreiz iedomājos to "darbu mājās" internetā, kur tik labi pelna..:))) Vai, caur web kameru, striptīza paraugdemonstrējumi, jeb ko vairāk???...:))))
Re: izmisunaa!
24.08.2008 23:26
Labi varçtu ar skvirtingu caur webkameru pelnît jo daudzi klâtienç baidâs, ka neapðpricç...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: izmisunaa!
24.08.2008 23:47
...uh, neiedomÂjos...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 9?
Ziņa: