drçbju krâsa.

Aizsāka dzuksters 

drçbju krâsa.
13.09.2008 11:02
Mazgâjot melno jaku, viòa ir izbalçjusi, jo es neliku klât perwol black magic. Nu jau ir par vçlu. Esmu kautko dzirdçjis, ka varot nokrâsot melno audumu, bet neko sîkâk par to nezinu.
Re: drçbju krâsa.
14.09.2008 10:21
Jâmeklç íîmiskâ tîrîtava,kas to òems darît.
Re: drçbju krâsa.
17.09.2008 00:25
Ja tâ ir kokvilna 100%, var provçt nokrâsot mâjâs pats. Lçti. Pçrk saimniecîbas preèu veikalâ melnu kokvilnas drçbju (anilîna) krâsu. Mâjâs atrod vecu kastroli, kuru nav þçl saíçpât, lej iekðâ ûdeni, uzvâra, met iekðâ krâsas pulveri un kokvilnas jaku arî. Lai krâsa neiet nost pçc pirmâ lietus, to kodina, grâpî iemetot mazliet sâli vai pielejot etiíi (neatceros, kuru pareizi bija- viens derçja vilnai, otrs- kokvilnai). Jaciòu mazliet (5-10min) pavâra, velk ârâ, izskalo, þâvç. Uz krâsas paciòâm arî ir lietoðanas instrukcijas.
Lai labi vârâs! :)
Re: drçbju krâsa.
17.09.2008 15:00
a tie suudi perwol black magic utt kaka. Man meistars kad mainija sildelementu veljmashiinai forshu joku pastaastija - no uudens miikstinaataajiem TIESHAAM sanaak ka sildelements neapkaljkjojas bet tai pat laikaa nomirts 30% aatraak. Man nomira vnk dabiigaa "naavee" nebija apkaljkjojies, vnk nokalpoja savu. Vot i tici taalaak reklaamaam ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: drçbju krâsa.
20.09.2008 19:17
Kachenîte paldies.
Re: drçbju krâsa.
22.09.2008 03:00
Lûdzu! Pçdçjo reizi kaut ko ðmorçju pirms gadiem 10, tâ ka nianses vairs neatceros. Droðîbas dçï pameklç vçl kâdu info par drçbju krâsoðanu vai batikoðanu ar anilîna krâsâm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 10?
Ziņa: