Ar citronu mçs tçju dzçrâm

Aizsāka palabs 

Ar citronu mçs tçju dzçrâm
19.09.2008 14:43
Izziòa: Pievienojot karstai tçjai citronu, tçjâ (tçjas koka lapas) esoðais alumînijs nonâk tçjâ (ðíidrumâ, ko sauc par tçju), un pçc izdzerðanas liela daïa nonâk cilvçka smadzençs.

Rezultâtâ pçc kâda laika Tavu vârdu bieþi piesauks kopâ ar kaut kâdu tur Alcheimeru, kurð nekad nezin, kur kaut ko ir nolicis, un beigâs pat nezin, kâ viòu sauc.

Nedzersim tçju ar citronu, arî tad nç, kad esam saaukstçjuðies!
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
19.09.2008 17:02
atsauci pls, ka tçjas ar citronu dzerðana izsauc (??) Alcheimera slimîbu?
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
19.09.2008 17:05
Labi, ka es uz citronu pat paskatîties nevaru :-)))
Vismaz nebûs Alcheimers.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.09.2008 17:05 by strawberry.
palabs+
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
20.09.2008 16:58
Kâda veida atsauci vçlaties? Tçjas sastâva íîmisko analîzi pirms un pçc citrona ievietoðanas vai smadzeòu bioíîmisko analîzi seðas stundas pçc tçjas ar citronu dzerðanas? Otrajam variantam ir nepiecieðams brîvprâtîgais. Kas piesakâs nosûtît savas smadzenes uz laboratoriju?

Runâjot faktu valodâ, ðâda atsauce nâk no Polijas pilsçtas Lodzas laboratorijas praktizçjoðajiem ârstiem.
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
20.09.2008 17:59
ak kungs... dohhhhhhhh.....

smadzenju biokjiimisko analiizi... :)))
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
21.09.2008 16:53
Matu analizeetaaji atklaaja, ka ar 6 stundu intervaalu peec citronteejas dzershaanas matos pieaug Al daudzums... Vot kaa atrada to posmu matos, kursh atbilst teejas iedzershanas briidim???

Ja atsauces nav, tad no kurienes infa?
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
21.09.2008 20:03
Gan jau kaads no sektantiem pachuksteeja :)
Es driizaak baidiitos eest aabolus no tirgus... mosh ar svinu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
21.09.2008 23:41
Pârtiku jâaudzç paðam tikai tad varbût zinâsi, ar ko tâ ir. Bet Tavam dârziòam uzlîs lietus no mâkoòa, kurð nâcis no kâdas Èernobiïas un atkal nezinâsi, ar ko tas ir...
Atsauce par tçju tieðâm derçtu, savâdâk "viena tante teica".
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
22.09.2008 15:50
pareiz labak neest vispar :)
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
23.09.2008 09:54
nuu, es te vareetu taadus briinumus sarakstiit :D pieminot dazhnedazhaadas valstis un to laboratorijas :D piemeeram, ja nepaarskaita naudu uz manu kontu, tad arii ir alcheimers, jo juus to aizmirsaat izdariit.

Kaada laboratorija, erm, kaa vinju tur valstii, atklaaja, ka ja eed kakju sauso bariibu, tad ir vieglaak iemaaciitie murraat ;)

veel jaaizdomaa kaada sensacionaala peediitjuma rezultaati - un kad prasat atsauces - nu kaa - veiciet smadzenju kjiimisko analiizi :D

(doh)

ja kas, ja prasa atsaici, tas noziimee, ka vajag ielikt linku, uz kaadu normaalu lapu, kur tas viss ir aprakstiits, vai arii kur var ieguut peetiijuma rezultaatus
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
23.09.2008 16:45
Ha. Ha. ha! Sâciet beidzot domât patstâvîgi - citâdi - smadzenes uz laboratoriju veikt bioíîmisko analîzi!!! ;)
Patiesîba ir domâðanas procesâ, nevis atsaucç. Ir laboratorijas fakts, kurð ir fiksçts dokumentâli, bet nav pieejams plaðai publikas apskatei, un ir no fakta neatkarîgi materiâli, kas ðo faktu netieði apstiprina vai noliedz.

Tçjas uzglabâðana un transportçðana
Beidzot tçja ir gatava pakoðanai un transportçðanai. Tçja tiek rûpîgi iepakota, lai to pasargâtu no ârçju apstâkïu ietekmes transportçðanas laikâ. Tiek izmantotas droðas koka kastes, kas izklâtas ar alumînija foliju. No tâm tçjas raþotâju valstîm, kur ir nabadzîgi koksnes resursi, tçja daþkârt tiek transportçta papîra maisos.

Zemâk citâti no darba
U.Kauliòð, D.Kârkliòa:
Al, uzkrâjoties organismâ, var izsaukt intoksikâciju, bet smadzeòu ðûnâm kaitîgas esot pat nelielas koncentrâcijas, jo Al sâïu uzkrâðanâs smadzençs varot izsaukt domâðanas spçju pavâjinâðanos, nervu impulsu vadîðanas traucçjumus no smadzeòu garozas uz atseviðíiem orgâniem. Alumînija intoksikâciju pastiprinot hroniska kalcija nepietiekamîba.
Al sâïi, piemçram, fluorîdi, spçjot nokïût caur hematoencefalo barjeru, bet tâdu îpaðîbu neesot elementârajam alumînijam. Autors uzsver, ka ûdensvadu ûdens vienmçr satur alumînija sulfâtu (ko izmanto dzeramâ ûdens attîrîðanai) un var saturçt arî alumînija fluorîdu, kas seviðíi slikti tiek izvadîts no organisma.
Simptomi, kas parâdâs saindçjoties ar alumîniju, esot lîdzîgi Alcheimera slimîbas un osteoporozes simptomiem. Varot parâdîties spazmatiskas sâpes vçderâ, rahîts, kuòìa-zarnu trakta traucçjumi, kalcija asimilâcijas traucçjumi, paaugstinâta nervozitâte, ançmija, galvas sâpçs, nieru darbîbas traucçjumi (pie paaugstinâtâm Al koncentrâcijâm), aknu darbîbas traucçjumi, aizmârðîba, atmiòas zudumi, runas traucçjumi, nespçks un sâpes kaulos.
Kâ profilaktisks lîdzeklis darbojas augu pektîns, piemçram, âboli, vitamînu komplekss, íiploki, Ca un Mg klâtbûtne.
Cilvçks ar uzturu ik dienas uzòem 35-40 mg Al, kas atrodas (mkg/100g) ziròos (1180); kartupeïos (860); pupiòâs (640); kâpostos, salâtos (570); guríos(450).

Savanna.
Augsnes.
Sarkanâs un dzeltenâs augsnes. Ðîs augsnes satur daudz alumînija un dzelzs, kâ rezultâtâ arî tâs iegûst savu krâsu.
Iedzîvotâju nodarboðanâs
Zemkopîba (audzç rîsu, tçju, pâkðaugus u.c pârtikas produktus), lopkopîba.

Augsnes sastâvs nosaka arî augâ esoðos íîmiskos elementus. Ar tçju viss ir kârtîbâ. Nevajag tikai "atbrîvot" alumîniju, pieliekot karstai tçjai citronu.

Skolotâjs formulç problçmjautâjumu:
Kâpçc tçja glâzç kïûst gaiða, ja tai pieliek citronu? Skolçni risina problçmu.
Un ko dara mediíi? Meklç gatavu atbildi? Un ja nu atbilde nav publiski pieejama?
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
23.09.2008 16:50
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15474563
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
23.09.2008 16:55
Aluminium in tea

Tea is also an aluminium accumulator, certain species have been found to contain extremely high tissue sample levels of aluminium. A typical plant will contain three parts per million of aluminium, whereas certain species of tea contain up to 17,000 parts per million. Tea grows on tropical soils that are rich in sesquioxides of iron and aluminium. At ph values of around 6.5 tea shows the adverse symptoms typically associated with unsuitable pH levels, and the aluminium content of the leaves is diminished. It is thought that aluminium may play some regulatory role in the nutrient retention of tea, perhaps as a consequence of toxic ions such as manganese. An alternative is that the nutrient imbalance is due to other ions in the soil being poorly supplied in basic soils.

=Nelieciet pie karstas tçjas klât citronu=
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
23.09.2008 20:59
"Ir laboratorijas fakts, kurð ir fiksçts dokumentâli, bet nav pieejams plaðai publikas apskatei"
Es savâ laboratorijâ nupat atklâju kautko TÂÂÂÂÂÂDU!. Bet nevienam nerâdîðu :D
bez tam - "lîdzîgs" nav tas pats kas oriìinâls, palasi uzmanîgâk savus "peistojumus" :D



Edited 1 time(s). Last edit at 23.09.2008 21:00 by Noela.
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
24.09.2008 17:49
spinatus ar neest,tur dzlezs, un ja vins reages ar kadu vielu kas ir saltu ella, mati izkritis.
palabs = pareizi pateici - doma ar savu galvu, nevis labratorijas skaitliem.
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
24.09.2008 18:28
Palab, pârtulko to tekstu latviski. Man ðodien alcheimers uz angïu valodu. Lasu un lasu un nesaprotu, kas par murgu tur sarakstîts:)
palabs+
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
01.10.2008 09:29
Noelai especcial :))
1) Tçja tiek pârvadâta izmantojot "droðas koka kastes, kas izklâtas ar alumînija foliju".
Saskaroties ar alumînija foliju, tçja papildus iegûst foliju. ES ðo praksi sâk izskaust, ierobeþojot alumînijas folijas lietoðanu.
2) Alumînija ietekme organismâ. "bet smadzeòu ðûnâm kaitîgas esot pat nelielas koncentrâcijas". Jâ, ðajâ tekstâ nav tieðas norâdes, ka tas izsauc Alcheimeru, bet es reiz bçrnîbâ domâju, ka ârsti kaut ko zina par cilvçku. Tagad es zinu, ka ârsti zina kaut ko par atseviðkiem cilvçka orgâniem, un cilvçku aiz tiem pat nepamana.
3) "Ðîs augsnes satur daudz alumînija". Latvijâ augsnâ alumînija nav, bet arî tçja ðeit neaug.
4) "Tea is also an aluminium accumulator" , un to apstiprina laboratorijas pçtîjumi. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15474563

Labi, ka man nav tâds ârsts.
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
01.10.2008 19:08
man vari especial nelikt, man kautkâ pa barabanu ðitie tavi atklâjumi :D
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
01.10.2008 22:27
Ja runa ir par alumînija saturu tçjâ, tad ðis mikroelements normçjas. Tâtad tçja ar paaugstinâtu Al saturu pârdoðanâ nedrîkst parâdîties.
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
02.10.2008 12:29
Palabs+: Bet es reiz bçrnîbâ domâju, ka mamma un tçtis zina VISU...
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
03.10.2008 11:43
strawberry
kur Tu tâdu kritçriju redzçji -par tçju un Al? Regulâ EK 1881/2006 par piesâròotâju max konc. nekas nav minçts...
Re: Ar citronu mçs tçju dzçrâm
03.10.2008 12:31
Konkrçti par Al nav?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 9?
Ziņa: