parak darga dzivoshana

Aizsāka student 

student
parak darga dzivoshana
26.10.2008 12:36
es te apsveru iret dzivokli ar dalejam ertibam, t.i. bez vannasistabas. Tapec gribeju pajautat un uzzinat vai riga ir kaut kur iespejams aiziet nomazgaties?Ir kaut kur kadas maksas dushas(ne parak dargi)pieejamas?
Re: parak darga dzivoshana
26.10.2008 13:03
Ja pie reizes apmeklee sporta klubu, tur var nomazgaaties. veel tak kaut kaadaam sabiedriskajaam pirtiim arii jaabuut. Iet ciemos uz kojaam mazgaaties?
Re: parak darga dzivoshana
26.10.2008 16:34
Sorry par cinismu, bet kaa var buut TIK nabadziigs, lai nevareetu atljauties pat dziivokli normaalu? Bez vannas tas ir pa cik? 20Ls meenesii?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: parak darga dzivoshana
26.10.2008 17:14
Mateus

Nelec Dievam acîs.
Re: parak darga dzivoshana
26.10.2008 17:48
Mateus pamosties, cik tad vidusmçra students no laukiem var atïauties maksât? 150? 200? :(
Re: parak darga dzivoshana
26.10.2008 18:41
degvielas uzpildes stacijas

slimniicas, bet var arii atteikt, protams...

visaadas labdariibas iestaades, sociaalie dienesti, bazniicu naktsmiitnes, pestiishanas armija...

+ aprunaajies ar citiem...



Edited 1 time(s). Last edit at 26.10.2008 18:46 by Runcene.
Re: parak darga dzivoshana
26.10.2008 22:01
Es paziistu neskaitaamus studentus ar kuriem kopaa treneejos. Dziivo kojaas. Eed putras. ir suudiigi ar naudaam jaa, bet neviens no vinjiem nemeklee neko taadu kaa dziivokli bez labieriiciibaam. Visi ciinaas par vietu zem saules. Un es zinu ka tieshi tie kas no laukiem un nabadziibas aatraak izsitiisies. Ja negaudiisies par suuro dziivi. Zinu to 100% jo daudzu mani liidzgaitnieki ir no nabadziibas izliidushi pasha speekiem, lai tur vairs neatgrieztos. Jaunai paaudzei viss pashu rokaas. Ne taa? :)

Bet atbildot autoram... izveelies kojas un buus kur nomazgaaties ;) Studentiem tiek piedaavaata taada privileegjija. 2kaart, izveelies ne tikai studiju bet arii studeejosho krediitu, ja neplaano peec maaciibaam nestraadaat. Kaa arii studentam ar galvu uz pleciem ir sameeraa viegli atrast darbu pa paaris simtiem meenesii. Arii es meedzu algot studentus... protams ar galvu uz pleciem un attieciigaas profesijas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: parak darga dzivoshana
26.10.2008 22:37
Katram sava dzîve. Jâdomâ, ka cilveks jau studç. Un viòam ir savi iemesli, lai izvelçtos dzîvokli îrçt, nevis dzîvot kopmîtnç.
Re: parak darga dzivoshana
26.10.2008 23:03
Ir augstskolas, kur ir probleemas dabuut kojas.
Re: parak darga dzivoshana
26.10.2008 23:19
gan tachu cilveeks pats izdomaas, kaa vinjam dziivot. vinjsh tak par nomazgaashanos vnk prasiija, nevis lekciju pasuutiija...
Re: parak darga dzivoshana
26.10.2008 23:59
Ne jau lekciju kaads lasa, bet izsaka savas domas ;) To tachu driixt? :)
Un atkal deva cinisma - kaads nezin par publiskaam pirtiim? Pub dushaam tirguu? Par sporta klubu aizmirstam jo tas ir daargaaks nekaa meenesha maksa dziivoklii bez eertiibaam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: parak darga dzivoshana
27.10.2008 00:14
1) Mateus, nelec Dievam aciis! Visi nestrada taja pasa profesijaa, kur Tu.
2) LU, piemeram, nedod kojas studentiem no Rigas rajona. Cikos ir jacelas, lai paspetu uz fakultati ne centraa, bet nomalee, ja dzivo Siguldaa, Malpili?
3) Tallinas iela un Bauskas ielaa pie CSDD ir publiskas pirtis. Vel kkur ir.
4) Daudzam valsts augstskolam ir sporta zaales. Aizej uz treninu un nomazgajies!
Re: parak darga dzivoshana
27.10.2008 02:11
Centraaltirguu ir dushas pa 50 sanjiem
Vidzemes tirguu ir dushas pa 50 sanjiem
Aagenskalna tirguu ir dushas pa 50 sanjiem

Katrs pats savas laimes kaleejs. Lai chalis pasaka ko prot un ko maacaas... kas zin.. mosh radiisies iespeeja kaut ko uzkalt. Arii teema vai ne? :)

Pie kam... kaadeelj es to uzskatu par provo? :) Un jaa es taa uzskatu.. kad cilveeks tieshaam grib uzzinaat vnk kur ir dushas, tad nesaak ar to ka ir students un taisas iireet dziivokli bez vannas. Ja saaka.. tad vai nu provo, vai nu gaida paliidziibu. Es to VARBUUT varetu piedaavaat... ne jau taapat vien ;) ...kaa jau mineeju... ja zinaatu ko maak un ko studee... viss kass var gadiities :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 20?
Ziņa: