jokainîði forumâ

Aizsāka Kukurznis 

Re: jokainîði forumâ
03.11.2008 21:18
Visi apkârt ir slikti...Gedroics pats labâkais,gudrâkais, nav smirdîgais un smerdelis. Bûs îstais nâcijas turpinâtâjs bez jebkâdiem defektiem, ko nodot nâkamajâm paaudzçm ( nav PSIHS!), ir ârietis. Jûs, citi, niecîbas, stâviet râmi pie ratiem- blaa NÂK!
Re: jokainîði forumâ
03.11.2008 23:24
Ja es tur aizieðu, tad panâkðu, ka mani klausâs, gaili. Ir pieredze ar policiju.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.11.2008 23:27 by kachenite.
Re: jokainîði forumâ
03.11.2008 23:25
Tiesa gan cerîbu nav daudz...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jokainîði forumâ
03.11.2008 23:34
Absolûti nepiekrîtu ku!, ka ir lietas, kur AG izsaka sakarîgas domas. nav novçrots. Pat tekstos, kurus viòð(AG) uzskata par nopietniem, ir viena vienîga zîmçðanâs un "rekoesvarupateikt" demonstrçðana. Acîmredzot, grûtas bçrnîbas, kas pavadîta krievvalodîgâ pilsçtâ, sekas. Tur tâdus regulâri iekaustîja. Laikam ðo eksemplâru arî pazemoja, pie tam tâ, ka lîdz ðai dienai nespçj stâties pierâdît, ka viòam uzspïaut uz visu pasauli. Nedomâju, ka ir iespçjams ex tempore izdzçst viòa komentârus - pârâk raþîgs. Vecie foruma apmeklçtâji uz viòa rupjîbâm nereaìç, nedod iespçju izvçrstiem. Jaunie vienkârði jâbrîdina. nezinu, nu uzrakstiet virsrakstu ar brîdinâjumu.
Vispâr noþçlojami. Cik atceros, nekad, neko un nevienam labu viòð nav pateicis. Puslîdz sakarîgs tonis bija tikai vienâ diskusijâ, kur viòð lielîjâs ar saviem mîïâkajiem klizmu klipiem.
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 00:02
:D :D :D Laikam tâdu.

Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 08:19
Raimond :))))
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 09:37
muahahahaa... jaapeec juus par vinja nievaashanu un pazemoshanu runaajat pagaatnes formaa? Domaaju tas veelaizvien turpinaas, kaads bija uzracis binja bildi - tad man viss tapa skaidrs - te ir vieniigaa vieta, kur vinjsh juutaas pasargaats, un cer, ka atrast nevar, jo redz vinjsh maak nomainiit ip adreses. Smiekliigi, vismaz man. Domaaju taadam tipam kaa vinjsh pat nevajag citas nacionalitaates paarstaavjus - ja esi stulbs un gljeevs, un nespeej neko izdariit, kaa tikai gaaniities internetaa.

un teksts par likumu zinaashanu - paldies, sen nebiju taa smeejies.
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 10:07
...aivariò, pie labas gribas izdrâzt tevi - kâ divus pirkstus apmîzt...esi sadusmojis ðeitesoðos...mani pagaidam vçl ne, jo pa tevi man viss skaidrs - krancis ar bulterjera ambîcijâm...ko dusmoties uz tâdu???...:0)
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 11:36
Bija arî ðeit ielikts links, kur apskatîties ðo personâþu. Tâ ka savus varoòus pazîstam. Tik pat skaists, cik gudrs.
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 12:41
Varonis! Viòð ir atklâjis, kâ gânîties internetâ! Tas ir atklâjums, kas mainîs latvieðu tautas vçsturi! Îstais, kam censties lîdzinâties! Vçsture Aivaru Gedroicu neaizmirsîs!! Par ðo atklâjumu skolu mâcîbu grâmatas bûs pilnas ar viòa bildçm!! :))
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 13:09
Þçl gan, ka Tu pat man nevari iepatikties.
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 13:42
Nç, bet vai tad Tu esi vecis?
Re: jokainīši forumā
04.11.2008 13:46
Jūs te šūmējaties, bet, jaukais G.,to vien gaida un priecājas...ignorēt viņu vajag un viss...viņam tak dg. un uz trakajiem nav vērts pat dusmoties...kā saka-dots devējam...tā kā gan jau būs viņam šis bumeranga efekts par paša teikto un rakstīto.
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 13:49
...nja...klau, osi, mani mçginâji spaidît par sarunvalodâ lietotiem vârdiem, izteiksmes pastiprinâtâjiem un citiem galçji nevainîgiem savirknçjumiem...par kazu te bumbulîði leca uz ecçðâm...bet tas tâ...UN TEITAN ATNÂK PUDUMJAIS AIVARS...secinâjumi???...
...un vispâr...liekat taèu apdalîto mierâ...gara acîm skatu, kâ bumbulîgais tusnis ar visâm dauòa pazîmçm kaifo no tâ, ka te kâds cepas...nomierinieties...un...osi, nepaslinko, tomçr paèeko lîdz, apjoms tçrgâðanai dristos samazinajies gana, tâ ka nekasi pautus, laika Tev pietiek...



Edited 1 time(s). Last edit at 04.11.2008 13:51 by madcynics.
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 14:17
Es te atgâdinâju par nabadziòa, iespçjami, grûto bçrnîbu. ))))) Sarunas uzturçðanai nosaucu par skaistu un gudru. Izrâdîju ieinteresçtîbu diskusijâ. )))))))) Bet viòð òçma un pârkâpa foruma lietoðanas noteikumus, pie tam pa visâm notîm, izòemot komerciâlo raksturu. Bet, ja nopietni, ciniíim taisnîba. Cilvçkam perversa bauda rakstît muïíîbas. Nekas labs te nav sagaidâms.
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 14:49
tak jau. taads meeteliisha virinaataajs. kaa kaads paluur (paklapee klavieri), taa sham staav...
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 15:02
cinikji - tu vismaz esi domaajoshss cilveeks, kas domaa, un kam ir jeega kaut ko teikt :D kameer te vienam idiviidam tik maz peleekaas vielas, ka nekaa jeedziiga iisti nesaprot :)

un veel mad - man tieshaam nav laika. Ja savukaart gribi palidizeet, tad vari uzrakstiit PM un iedosim iespeeju pamodereet kaadu sadalju.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.11.2008 15:05 by osis.
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 16:28
Runcene- bonuss Tev!
Laikam vienîgâ izeja ir uzlikt virsrakstu "Ja kâds ðeit, forumâ, Jûs sûta izlçkt pa logu, kârties vai uz klizmu, tad neòemiet to nopietni- tas ir mûsu vietçjais dîvainîtis." Lai ïauþi nenobîstas.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.11.2008 16:33 by kachenite.
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 17:44
...kacheniit, ideja - teicami...:)
...osît, negribu te moderçties...sodien te atkaliòâs paloþòâju svabadâk, jo kâda kaite piesitusies, varu pagulðòât mâjâs...bet savâdak...:)
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 17:45
Hmm? Protestçju... es arî daþkârt uz klizmâm sûtu :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 17:47
...ak jâ, pazinojuma vieta tieðam vajag ielikt kacheniites izbîdîto ideju...kâdu laiciòu gedriociòð baltu mîzîs biksiòâs - re, kâda ievçrîba...paies laika pîslîtis - nedomaju, ka bûs sajûsminâts...tâ ka...:)
del
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 18:15
Mçs varam pajautât A.G.- vai viòð to paziòojumu gribçtu ar bildi vai bez?
Re: jokainîði forumâ
04.11.2008 20:17
Man síiet viòam balss tiesîbas atòemtas. Palasot augstâk, izskatâs, ka es ar gudru cilvçku runâju (sevi protams)
Re: jokainîði forumâ
05.11.2008 01:18
:)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jokainîði forumâ
05.11.2008 14:15
Ap pusnakti te bij viòa komentârs, tagad vairs nav. :)
Re: jokainîði forumâ
05.11.2008 15:12
jaa, izskataas paglupi, bet vajag vienakarshi ignoreet :D lai nesanaak pasham ar sevi pïâpât :D
Re: jokainîði forumâ
05.11.2008 17:46
Re: jokainîði forumâ
05.11.2008 22:58
nu bet kaapeec tad nevar ar sevi arii parunaaties, ja gedroica vairs nav... aaraa migla, un cilveekiem skumiigi... nesen lasiiju viena viedaa padomus un tur bija bildiens - talk to yourself...
Re: jokainîði forumâ
05.11.2008 23:18
Var, var, arî ar sevi. Es ðodien pâris reizes jau apskatîjos un sapriecâjos, kâ es kachenîtei saku, ka pat man viòa nevar iepatikties, un pçc tam ar ðaubam pârjautâju, vai viòa nav vecis. Bet, ja diskusiju palasa plaðâk, tad sanâk, ka visi kaut ko bezgalîgi apceï, bet tas pat neiepîkstas ))))
Re: jokainîði forumâ
06.11.2008 07:44
Kâ gan es to lai pârdzîvoju- pat plantam varu neiepatikties??? :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 24?
Ziņa: