Puíes audzçðana!

Aizsāka snukers 

Puíes audzçðana!
14.11.2008 20:57
Heh, nolçmu sev tuvai sievietei sagâdât pârsteigumu - uzdâvinât manis audzçtu puíi uz svçtkiem (Valentîndienai). Man tîri pie sirds gâja orhidejas !
Kâdi ieteikumi no Jûsu puses ? Varbût ir arî kâdas krâðòâkas un vieglâk kopjamas puíes ? :D Pats galvenais , lai lîdz 14.februârim jau bûtu kads zieda aizmetnis, vai vçl labâk pats zieds :D
Re: Puíes audzçðana!
14.11.2008 21:18
Orhidejas nepaardod bez pumpuriem. Un parasti jau ir kaads zieds valjaa. Es savulaik 3 orhidejas dazhaadas audzeeju. Ja nemaaceesi audzeet liidz tam februaarim visas buus beigtas. Ir kuras jaagremde uudenii, ir kuras jaasmidzina un ir taadas kuraam naktii klimats jaamaina (taadas man nebija).

Bet izaudzeet no 0 orhideju.. maajaas... maz ticams ka to maz var izdariit ;)

Un zini... sievietes to nenoveertee.. vinjaam labaak kaads gredzentinjsh utt.. lai nu kaa kaa.. bet nu IR vinjas kaa zhagatinjas :D :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 14.11.2008 21:19 by Mateus.
Re: Puíes audzçðana!
14.11.2008 22:04
...pie muusidenu iespeejaam nopirkt orhideju uz katra stuura, es laikam ne visai ticeetu, ka jauneeklis to pats audzeejis ;-) ...
Re: Puíes audzçðana!
14.11.2008 22:12
man arî ðíiet, ka audzçt meitenes apdâvinâðanai puíi ir jçga tikai tad, ja viòa tieðâm pati ir zinoða tajâ jomâ un spçs atðíirt paðaudzçtu no fiksi nopirktas. Es, piemçram, nespçtu :(
Îsâk sakot, ieguldi savas pûles jomâ, kura interesç meitenei ;)
Re: Puíes audzçðana!
14.11.2008 22:17
Es domaaju ka neviens neatshkjirtu. Da i bezjeedzigi :)
Nopeerc vinjai jaunas shmotkas vai jaunus zaabacinjus ;) UZ 14. febr kaa reiz buus atlaides :) O kaa man idejas pasham noderees :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Puíes audzçðana!
14.11.2008 23:05
Sirsnîgs jauneklis. Tu labâk pazîsti savu meiteni, vai viòa pratîs novçrtçt ieguldîto darbu. Orhidejas ïoti cimperlîgas. Vçl jau no svara vai dzîvo dzîvoklî ar centrâlapkuri vai ir pietiekami gaiðs. Var bût pamçìini atrast kâdas sçklas puíçm, kuras nepârdod. Vienu laiku daudzi audzçja avokado. Tam gan ilgs laiks vajadzîgs un noteikti nebûs zieda, pa to lapas lielas :))
Re: Puíes audzçðana!
14.11.2008 23:12
PAr orhidejâm runâjot - mançjas nezkâpçc nav cimperlîgas - aplaistu kad atceros, nesmidzinu un nekur nemçrcu, bet ziedçja jau treðo gadu, pie tam vairâki ziedukâti izlîda :) centrâlapkure un ziemeïi :)
Re: Puíes audzçðana!
15.11.2008 00:01
Orhidejas no sçklâm grûti izaudzçt, jo spçj augt tikai simbiozç, ja pereizi visu atceros. sçkla vajag ar preizâm sçnçm papildinât. Lîdzîgi kâ ziròiem.

Nezinu vai tas ir Tev pieòemammi, bet man februârî ir dâvinâti izplaucçti (t.i., ar ziediem) ceriòi. Uzreiz vasarîga sajûta pâròem. Tikai kâ to dara, meklç gudrâkus :D
Re: Puíes audzçðana!
15.11.2008 07:57
He, nu lieta tâda , ka viòa nemaz nav vçl mana. Es pamazâm tik iekaroju viòas sirdi, vai pareizâk atkaroju! Es tak te vienreiz brçcu, tagad atkal gatavs par to paðu cînîties :D
Un ðoreiz lîdz galam... :)
Bet nu puíes audzçðanas ideja man ieðâvâs kâ pirmâ ideja, domâju , ka viòa spçtu to atðíirt! Bet gan jau labie forumieði vçl kâdu ideju pasviedîs :D
Re: Puíes audzçðana!
15.11.2008 09:22
Noela: vinjas ir daudz un dazhaadas. Ir ari taadas kuras tiehaam tik reizeem jaaplaista. man patiik Tiigjerorhidejas :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 12?
Ziņa: