Latvija "ratiòkrçslâ"

Aizsāka A-G 

A-G
Latvija "ratiòkrçslâ"
19.11.2008 15:38
VAI ATBRÎVOSIMIES NO RATIÒKRÇSLA ?

blah blah blah

PAR BRÎVU UN NEATKARÎGU LATVIJU ÂRPUS EIROPAS SAVIENÎBAS
C Î Ò A I S V E I K S !!!

14.11.2008. blaa



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2008 12:19 by osis.
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
19.11.2008 17:18
Naivais Aivars! Tikko mçs atbrîvosimies no ES, tâ mûs âtri pievienos pie PSRS... KF atradîs iemeslu, kâpçc te ievest savu karaspçku. Gruzijâ jau atrada- "Naðih bjut!"
Kâ Tu, Aivar, ceri Latviju noturçt pret 150 miljoniem Krievijas iedzîvotâju?
Sprieþot, pçc Tava foto un fiziskâs kondîcijas, Tu pats Tçvzemes sargâðanai nemaz nederçsi. Bet citus aicini. :(

P.S. Tavâ tekstâ izlasîju tikai virsrakstu un pçdçjo teikumu- pârâk garð. Mçs visi jau tâpat zinâm, kas ðai zemç notiek...
A-G
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
19.11.2008 17:55
Krievija drîz iestâsies ES, un bûsim visi kopâ bez tankiem! PSRS gan vairs neeksistç!
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
19.11.2008 18:33
blaa
Paklau... negribi kaadreiz atnaak ar mani uz treninju atnaakt un paraadiit, kaa Tu karosi pret to Krieviju? ;) Nu tur fiziskos normatiivu kaut baazi nokaartot vari? Domaaju ka toch nee.

Gudri runaat... piedod... dumji runaat un kurinaat naidu tu maaki.. vairs neko :(

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
19.11.2008 18:55
PSRS domâðana eksistç cilvçkiem, kam PSRS labi bija. Krieviem patîk, ka viòiem ir "Veïikaja moguèaja rodina".
Kâds krievu tûrists hokeja èempionâta laikâ bija Rîgâ. Savus piedzîvojumus viòð aprakstîja internetâ.
Interesanti palasîties, ko iedomîgs Maskavas krievelis saka par Latviju un kâ komentâros Latvijas krievi Latviju aizstâv. Viòi arî ir Latvijas patrioti!
Te bûs adresîte:
http://www.votpusk.ru/edit/text1.asp?ID=3930
A-G
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
19.11.2008 21:24
Nenovirzies no temata, zaíît! Un tu, mateus, laikam gribçtu automâtiski Krievijai pievienoties, lai tad plaðâ savienîba bûtu no Atlantijas lîdz Klusajam okeânam!
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
19.11.2008 22:17
blaa: kaadeelj citus maaci nenovirziities, bet pats novirzies.. paarlasi manu postu un dari kaut ko.. pagaidaam tu esi skaljsh dirseejs ;)

Mani neviens netraucee... nu tu traucee varbuut vieniigi :D Bet ari pret tevi nekarotu... labaak tevi trako namaa :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
19.11.2008 23:33
Drîzâk ES dçï gâzes trûkuma pievienosies Krievijai, nekâ Krievija pievienosies ES! Bet abi varianti maz ticami. Ja tas notiktu, neviens, Aivar, Tavas domas neprasîtu- pârâk nenozîmîga figûra uz ðaha galdiòa Tu esi. Ja tad sagribçsies iebilst, tâ muldçt, kâ tagad Tu te muldi, krievi neïaus. Dabûsi bezmaksas ceïojumu uz Sibîriju. :) Vai partizâòos iesi, Aivar? Tâdâ situâcijâ tâ bûtu reâla iespçja cînîties par Latvijas neatkarîbu.
Reâlâkais, ko Tu vari darît TAGAD, Aivar, ir nevis rakstît garus rakstus (kurus patiesîbâ nevienam nevajag!) bet strâdât, strâdât, lai Tava valsts kïûst turîga. Nauda valstij paver iespçjas. Organizç savâ pilsçtâ pasâkumus latviskâ garâ, taisi talkas, dari citas labas lietas (vai vismaz piedalies tâdos pasâkumos!) un Tu izdarîsi kaut ko reâlu labu savai zemei un tautai. Tavi raksti, atvaino, nevienam nepalîdz dzîvot labâk. Lielâkâ daïa ïauþu domâ apmçram tâ: "Atkal tas stulbenis kaut ko ir sarakstîjis!" Ja tie bûtu patieðâm labi, tie bûtu publicçti kâdâ laikrakstâ. Paðlaik tie ir tik Tavâ profilâ draugos. :(
Par Hitleru bût arî nespîd- citâ laikâ esi piedzimis!
A-G
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 10:41
blah blah



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2008 12:21 by osis.
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 10:54
Eu gudriit... kur ir tie kriteeriji, peec kuriem Tu idomaa kursh ir stulbs un kursh nav? Tikai nesaki ka peec sevis veerte un Tu esi gudriibas etalons :D:D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
!
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 11:12
Elementâri - nespçja atðíirt labo no sliktâ liecina par idiotismu!
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 12:05
Vismaz ðajâ forumâ visi izrâdâs ir kretîni/idioti. Tâ ka AG tavi posti ir bez jçgas.
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 12:26
Labo no sliktaa... arii tur nepiecieshams kriteerijs lai noteiktu kas ir labs un kas slikts. Ja par to pienjem vairaakuma viedokli, tad jaatziist, ka AG tiks atziits par taadu kaa slikto teelu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 13:36
...ak, gedroiciò...atliek nopûsties...:)...dzîves apbiþotais pabçrns tu mûsu...:)
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 13:39
Ai, ai Aivar! Tikko es ieteicu, ko Tu patieðâm varçtu darît savas valsts labâ (ja jau Tu par Latviju tâ uztraucies!), tâ Tu nosauci mani par stulbeni, deìenerâtu un kretînu...
Es jau domâju, ka uz manu komentu atbildçsi ar apsaukâðanos. Kritiku Tu nepaciet.
Ja jau ðajâ lapâ tâdi stulbi cilvçki apgrozâs, kâpçc publicç ðeit savus gudros tekstus? Meklç taèu gudrâku auditoriju! Tu taèu piekritîsi, ka nav vçrts stâstît stulbeòiem gudras lietas.
Kâpçc Tu savus rakstus ðeit publicç, Aivar?
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 14:02
Laikam tuliit teiks, ka sho vietu vel nav neviens nopircis :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
A-G
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 14:52
Redzi, gudrie cilvçki lasa un klusç, tikai daþi stulbi izdizmteòi atklâti râda savu`isto seju!
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 15:20
Aivariò, tad jau Tu ðeit nevienu vçl gudru cilvçku neesi pamanîjis! Tie taèu klusç! Bet kâ Tu zini, ka viòi lasa Tavus tekstus? Kâ zini, ko viòi izdara ar Taviem tekstiem? Viòi klusç?! Tad gan Tev liela jçga rakstît!
Raksti, raksti Aivariò, vismaz uz kâdu nedçïu vieglâk bûs sirsniòai! Pçc tam bûs atkal jauns teksts jâcep!
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 17:00
:D
blaa
lai pieraaditu, ka kaads to lasa... uztaisi savu weblapu ar statistiku, kuru izliec publiski ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
!
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 17:51
blah blah



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2008 12:22 by osis.
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 20:02
Aivariò, es Tev vienu lîdzîbu pastâstîðu:
Puikas mçdz kaitinât suòus, kuri ir piesieti un atrodas aiz sçtas. Suns, muïíis, nesaprot, ka viòu kaitina un ârdâs.
Tad Tu lîdzîgi kâ tas suns...
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 20:36
blaa

Tas, ka paskatâs, kas par tçmu aprakstîts, nenozîmç, ka lasa. Es biju domajusi, ka par attieksmi pret cilvçkiem ar îpaðâm vajadzîbâm vai riskiem veselîbai. Neviena valsts nevar pastçvçt izolâcijâ ilgstoði. Mçs sam pârâk nabagi un niecîgiem resulrsiem, lai bûtu paðpietiekami. Tuj man atgâdini vienupaziòu, kurð uzskata, ka Jâòu svinçðana ir Latvijas fenomens un nekur citur to nesvin, bet faktus par pretçjo ignorç.
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 20:37
stulbie, kretiiniskie degeneraati kaitina suni :( liekas ka driizaak suniiti kursh drosmiigs aiz seetas...
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 20:50
...kachenît, labi rçkts...:)

...man patika ðis te no marikar..." Mçs sam pârâk nabagi un niecîgiem resulrsiem, lai bûtu paðpietiekami"...jo vairâk ðâdas te domas klejos pa letiòu galvâm, jo bieþâk un vairâk mûs mçginâs drâzt...un pie tam visos caurumos...
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 21:06
Labi, madcynics, pastâsti man kâ Latvija var izdzîvot, ja mçs tagad izstâjamies no ES? Kad liela daïa no raþoðanas izpostîta? Lai atjaunotu vajag naudu. Labi aizòemsimies no DÂR. Tâlâk, ja mûsu produkciju pirks Âfrikas valstis, tad ES tad iespçjams varam atteikties no norrmu ievçroðanas. Kâdai bûtu jâbût preces cenai, lai atmaksâtos pârdoðana. Vai Latvijâ ir iespçjams saraþot pietiekami 100% biodegvielas, lai pârvietotos, raþotu un galu galâ piegâdâtu preces u citâm valstîm. Ja mçs ra''zosimmetâla izstrâdâjumus, bet pârdosim Poliznçzijâ, cik ilgam laikam pietiks metâllûþòu? Nezinu vai Latvijâ vçl ir palikuðas metâla iegulas.
Ir jâmâk sadzîvot, ir jâmâk panâkt pamatotu protestu uzklausîðanu un racionâlu ieteikumu pieòemðana. Manuprât, ir jâiemâcð veiot lîdzvçrtîgas partnerattiecîbas. Jâiegûst maksimâlais finansiâlais atbalsts. Îri galu galâ nobloíçja jaunâs Konstitûcijas pieòemðanu, poïi arî nolçma izrâdit pretestîbu Krievijai Es ietvaros, viòi spçja.'Bet mums neizdosies tuvâkajos 5o gados izveidot Ðveices un Norvçìijas modeli.
A-G
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 21:49
Mçs varam tirgoties ar valstîm un uzturçt labas attiecîbas arî neesot ES. Kas attiecas uz Jâòiem, tad svinçt jau tos ður tur svin, bet oficiâla brîvdienâ tâ ir laikam tikai vçl Lietuvâ!
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 21:51
Mnjaa... blaa ir aciimredzama politekonomista izgliitiiga :D Vinjsh orienteejas it visaa :D Laikam meerkjee valdiibaa tikt!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 22:08
blaa, un ko Tu taisies pârdot - pastalas? Pirms neatkaîbas gadiem, mçs klasç arî savâ starpâ spriedâm, ka nu tik visai pasaulei tirgosim: preci pret preci, bet tas nenostrâdâja. Zini kâpçc?
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 22:21
blaa neko netirgos... vinjsh ir varenais teoreetikjis :)
Liidzigi kaa lielaakaa kjermenja kulta zemee Amerikaa ir mazaakais fitnesistu % :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Latvija "ratiòkrçslâ"
20.11.2008 22:43
Paldies, Mateus!

Tagad man skaidrs, mâkoòupiïu bûvniecîba! Pazîstama joma, man pâris tâdu paziòu ir - bûvç un bûvç jau kopð 90-jiem gadiem. Sâkot ar bekoncûku audzçðanu un vispasaules tirdzniecîbu, beidzot ar zaïo ekoloìisko tûrismu, baudît odu dzçlienus, it kâ to nedz Igaunijâ, nedz Lietuvâ bûtu, nerunâjot par taigas plaðumiem (taigu ir arî Kanâdâ un ASV ziemeïu ðtatos :D)

blaa, realizçjamus plânus vajag piedâvât, ne tikai saukïus skandçt! Kachnîtei tainîba par vçlu par "Hitleru" bût :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 6?
Ziņa: