Es nopirku DVD Riigas sargi!!!

Aizsāka Mateus 

Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
27.11.2008 23:33
Es nopirku DVD Riigas sargi!!!

Vel neesmu skatijies... taisiishu kino vakaru maajaas 5dien :)
kr4 ja nu kaadam interesee ir jau paardoshanaa. Bet uz konkreeto izkjershanu :o

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
27.11.2008 23:35
...man datoraa sen jau nezin kurienes ir...
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
27.11.2008 23:36
torentos redzeeju skriineri un pirms meenesha DVD rips jau bija pieejams.. bet nez.. sagaidiju DVD :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
30.11.2008 20:05
Noskatijos... lai runaa taalaak tie kas filmu noliek liidz ar zemi... nekas taads nav bijis redzeets... mani aizkjeera liidz sirds dziljumiem!!!

Laba filma...

Un paraleeli iesaku izlasiit jaunajaa KLUBS interviju ar Egilu Helmani. Mans pagastnieks :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
30.11.2008 21:08
Kurâ vietâ uz izíerðanu? Imantas Maximâ pilns statîvs, Spices RIMI arî... un neizskatîjâs, ka tos dikti íertu...
Savu naudu par to filmu netçrçðu. Varbût kâdreiz kad bûs garð saraksts at manai gaumei prioritârâkâm filmâm noskatîts, sameklçðu torrentu...
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
30.11.2008 21:16
Domaa ko gribi ;)
Filma ir viens no pirktaakiem DVD ever :)
Esmu paarliecinaats, ka DVD buus taapat kaa ar kinoizradeem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
30.11.2008 23:07
Redzçju kino. Drusku naivs gabals tajâ vietâ, kur Mârtiòð aicina visus doties sargât Latviju (par tâdu valsti tobrîd lielâkai daïai nebij nekâdu sapòu!). Toties beidzot mums jauna latvieðu mâkslas filma, ko VAR redzçt vairâk, nekâ 2 nedçïas kino Rîga.
DVD gan es nepirkðu- par biïeti jau maksâju. Ja kâds grib redzçt bezmaksas, filma ir izsûtîta uz vairâk nekâ 100 (vai 500?) lauku bibliotçkâm.
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
30.11.2008 23:14
Nu to momentu un vçl pâris nedrîxt vçrtçt kâ vçstures faktu :)
Patiesîbâ tai laikâ Latvijai jau bija armija, nevis pçkðòi uzradâs :)
Bet eniivei.. tas aizíçra.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
01.12.2008 00:50
Pastrâdâjot valsts pârvaldç, dienu dienâ var redzçt, cik ïoti visiem viss po... Tâpçc neticu. Cilvçka daba daudz nav mainîjusies.
Imantâ 85% krievi dzîvo. Dikti viòiem to filmu Maksimâ vajag!
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
01.12.2008 12:06
Taadeelj lau vairojas bezdarbnieki kuri seezh maajaas un saka - es jau mekleeju... nu kaa mekleeju..nu mekleeju :D Un tai pat laikaa ir viens krievs kursh apnjeemiibas pilns iziet N apmaaciibas un dabuut labu darbu. tad tas latvietis seezh taalaak maajaas un saka,... vot tie krievi visu savaakushi ;) :D

Bet man prieks, ka ir taadi civleeki, jo vairaak buus pesimistu un uz iiriju brauceeji, jo vairaak briivu vietu speciem paliks ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
01.12.2008 13:43
Tu ko, gribçji, ja man nav vienalga, lai es savu iestâdi reformçju? No apakðas? Mani âtrâk izmestu, nekâ pieïautu, lai es traucçju citiem mierîgo dzîvi. Ja gribas ar vçjdzirnavâm cînîties, jâkïûst par AG :)
un nestrâdâju es tur jau labi sen...
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
01.12.2008 13:46
Es ceru, ka vismaz Tu pati saprati ko pateici...
Man netraucee ticeet saviem speekiem un Latvijai ne blaa, ne tas ka 90% manu koleegju netic. Kas es auns.. ja visi tad es ari? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
01.12.2008 14:07
Mateus: strâdâðana paðam pie sevis atðíiras no strâdâðanas valsts iestâdç. Tur ir priekðnieks virs priekðnieka un darbinieki itin labi zin, kas viòiem pienâkas pçc likuma. Tâpat viòi labi zin, ka to dabûs. Nav jâuztraucas. Nav ieteicams aizrâdît ðefam, traucçt viòa mieru. Viòam varbût tâpat ir labi? Ðefs iespçjams, neko tâpat nevar mainît, jo visu nosaka likumi un noteikumi...
Tev tâdu noteikumu nav, nav nekâdu garantiju un, ja Tu nepakustçsi, nepadomâsi, drîz vien zem tilta dzîvosi.
Ar pliku labu strâdâðanu pie kompja SISTÇMU nemainîsi. Bet sistçma mums valstî ir pî... Tur ir jâiet pie Saeimas jeb vçl nezin kur.
Filma ir derîga bçrnu patriotiskai audzinâðanai. Man naivuma nepietika.
mad no kautkurienes
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
01.12.2008 14:20
...sistçmu mçs veidojam paði...kachenît, tur jau tie sûdi, ka daudzi no latvieðiem labâk lieks muguru, nekâ paði uzòemsies risku kko darît...un tad pasi îd un brçc - sistçma vainîga, krekls pa îsu utt, utt...
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
01.12.2008 14:29
Es bçrnîbâ ar senèiem daudz pa Kurzemi braukâju. Aizbrauc tagad- pamestas fermas, garâþas, rûpnîcas, mâjas... Tas, kas vçl pirms 5 gadiem strâdâja, tagad vairs nav. Viss iet uz grunti. Cukurfabrikas, piena lopkopîba, auglîgâkâs Zemgales zemes kanâdieðiem pieder. Daþâ pagastâ tik 1-2 saimniecîbas normâli strâdâ. Þçl skatîties uz Latvijas laukiem! Tu domâ, tie ïaudis dçï labas dzîves savas mâjas pamet un brauc prom? Nodevçji? Varbût viòus kâds Rîgâ, Zemkopîbas ministrijâ nodeva?
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
01.12.2008 15:32
Es aizbraucu uz novadu kur beerniibaa bija nolaists kolhozs un piedirsta apkaartne. tagad mans beerniibas choms ir attiistijis veiksmiigu uznjeemumu un rajons plaukst. leeni bet plaukst. Visi dziivo nevis izdziivo un ir laimiigi. Bet vinji protams ar savu galvu domaa un dara nevis vaino sisteemu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
01.12.2008 16:46
Soviet story janoskatâs katram cilvçkam. Beidzot , lai nâk atklâtîbâ faðisma un komunisma sekas!
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
01.12.2008 17:23
Visas taas atklaatiibas un sekas ir so/so
Liidziigi kaa neviens iisti nezin - Ulmanis varonis vai nodeveejs ;)
Veesture ir pinkjeriiga lieta.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
02.12.2008 13:37
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
02.12.2008 15:28
kachenite Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es bçrnîbâ ar senèiem daudz pa Kurzemi braukâju.
> Aizbrauc tagad- pamestas fermas, garâþas,
> rûpnîcas, mâjas... Tas, kas vçl pirms 5 gadiem
> strâdâja, tagad vairs nav. Viss iet uz grunti.
> Cukurfabrikas, piena lopkopîba, auglîgâkâs
> Zemgales zemes kanâdieðiem pieder. Daþâ pagastâ
> tik 1-2 saimniecîbas normâli strâdâ. Þçl
> skatîties uz Latvijas laukiem! Tu domâ, tie ïaudis
> dçï labas dzîves savas mâjas pamet un brauc prom?
> Nodevçji? Varbût viòus kâds Rîgâ, Zemkopîbas> ministrijâ nodeva?

...kâ ta, kâ ta...un valsts vainîga, pie visa...murgs...savulaik, gribçdams bût labais tçvocis, mçìinâju apgâdât lauku grûtdienîðus ar darbiòu..lai jau nu nopelna savu santîmiòu...JOBVAðMANTELîT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...labâk nebûtu sâcis so afçru...
...par izpârdotâm zemçm un saimniecîbâm...atnâca kanâdietis vai dânis ar kâpostu un bisi, izlauza rokas nabaga zemnieciòam, sasita muti, piespieda noandelçt visu,kas noandelçjams...mhm...

...dirsçji...
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
02.12.2008 17:06
Es jau augstaak mineeju.. ir tie kas neko nepaardeva un pashi ciinijaas un tagad labi dziivo arii laukos... un sho te manu chomu regulaari vieteejie "bezdarbnieki" apzog. Jo tjip vinjam pa daudz esot ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Es nopirku DVD Riigas sargi!!!
02.12.2008 17:30
Tas ir labi, ka jums abiem ir labi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 11?
Ziņa: