krîze jau atkal

Aizsāka sviests 

sviests
krîze jau atkal
05.12.2008 20:09
Kurð no jums izjût krîzi ?
Re: krîze jau atkal
05.12.2008 21:36
Pajautaa labaak otraadi - kursh neizjuut. Buus vieglaak

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
vika
Re: krîze jau atkal
05.12.2008 21:44
Es neizjutu un domaaju, ka tas ir izpusts. Stradaju valsts iestade, virs ari, alga nemainas, no darba neatlaiz. Premijas tadas pasas ka citus gadus. Ne no kaa lidz shim pierastaa nesmu atteikusies. dziivoju vienaadi labi//slikti? vismaz pedejos 10 gadus.
Re: krîze jau atkal
05.12.2008 22:36
Pasaki, kas tâ par iestâdi, es arî gribu tur iet strâdât!
Manâ nozarç daudzi kolçìi saka, ka ðogad bija mazâk pasûtîjumu. Cilvji izvçlas lçtâkus atpûtas veidus, pie TV, piemçram.
Re: krîze jau atkal
05.12.2008 22:57
Cik es zinu tieshi valsts iestaadees lielaakie shtatu samazinaashanas gadijumi. Un nejust kriizi... nez. Visi juut.. pat miljonaari... tieshaam nepaziistu nevienu kuram nebuutu mainijies ierastais dziives ritms.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: krîze jau atkal
05.12.2008 23:44
es domâju, ka pat tie, kuru ienâkumi nav samazinâjuðies, ir sâkuði uzmanîgâk tçrçt un vairâk taupît...
vika
Re: krîze jau atkal
06.12.2008 16:41
Skolâ. saòemu tos paðus Ls 500 uzrokas, prçmija algas apmçrâ kâ katru gadu. nevienu nemazina, protams. Vîrs paðvaldîbâ, tur arî nevienu neatlaiþ. Neko nudien dzîvç neizjûtu citâdak, jo nekad neesmu diþi ceïojusi u.c. ekstras. Çðana primârâ, visu, ko vçlas, neskatos, kur lçtâk. Bçrnam studijâm katru mçnesi Ls 150 iztikai, viens vçl mâjas. Avîzes, þurnâlus pasûtu, ar auto braucu, uz teâtriem eju, drçbes pçrku. Nudien, nekas nemainâs. Varbût man mazas prasîbas, nezinu. Bet, ja naudas lielums nemainîgs un vçl katru gadu pieliek, kâdu krîzi lai es justu?
vika
Re: krîze jau atkal
06.12.2008 16:43
Nu, tas gan jâsaka, ka man nav ietaupîjumu neviena santîma. Varbût vîram ir, es nezinu.Kredîtu gan arî mums nav.
Re: krîze jau atkal
06.12.2008 17:10
Tu laikam Rîgas skolâ strâdâ? Un vîrs Rîgas paðvaldîbas iestâdç? Rîgas dome saviem skolotâjiem labas piemaksas maksâ un par saviem darbiniekiem rûpçjas, arî par tiem, kas nesçþ RD galvenajâ çkâ. Visur citur tâ nav. Un RD budþets ir paðvaldîbas budþets, nevis valsts.
Re: krîze jau atkal
06.12.2008 17:24
Raþoðanâ.
Tâ nu laikam bûs vieta, kur paðlaik ir ïoti grûti. Jo vairâk mûsu firmâ, jo raþojam priekð raþotâjiem nevis gala patçriòam. Strâdnieki vçl nav aptvçruði, ka aiz vârtiem viòus neviens ar lielâm algâm un atplestâm rokâm negaida, protestç par to, ka tiek aizturçtas algas. Pasûtîtâji kavç maksâjumus. Ta nav pirmâ krîze manâ mûþâ, domaju, ka tiksim galâ.
vika
Re: krîze jau atkal
07.12.2008 15:18
Nç, nestrâdâju Rîgâ, Vîrs arî ne Rîgas, bet citas pilsçtas paðvaldîbâ. Skolâm naudu maksâ valsts. Mediíiem gan arî nav ko raudât, nekad darba netrûks...nu jâ, bet tur jau alga pat parastam lauku dakterim virs taukðía grozâs..
Ruinâ gan, ka drîz arî valsts sâks aizturçt algas, kaut kâ neticas..
Re: krîze jau atkal
07.12.2008 15:45
Zinu, ka Rîgas skolâs paðvaldîba skolotâjiem piemaksâ. Skolotâjam iesâcçjam 340Ls uz papîra, 210 uz rokas- tas tak smieklîgi! Pârdevçja RIMI sver burkânus un tikpat saòem. Man tikko tâdu darbu piedâvâja- ne Rîgâ.
vika
Re: krîze jau atkal
07.12.2008 22:06
Neviens, neviens skolotajs nestrada 1 slodzi(21 stundu ned) - tas tak ir tikpat kaa neko nedariit, izdali uz darba dienaam. Un visi lidz ar to sanem vismaz ls 400 uz rokas. Tur velk klat samaksa par klases audz., burtn.laboshanu, direktora piemaksas, piemaksas par slikto klasu macisanu utt. Ari ar 1 slodzi neviens nesanem minimumu. taas skoltaju gaudas ir parspiletas. kapec tad neviens nebeg prom no skolas? Ja jau esmu saja portala, tad - Un arstu gaudas par algu vispar...ka viniem nav kauna.
Re: krîze jau atkal
07.12.2008 22:59
Redzi, ar to darbu, ko man piedâvâja, vairâk kâ 1,3slodzes nesanâk- t.i., ap 300Ls rokâs. Piemaksas par laboðanu, audzinâðanu tajâ darbâ nespîd, tarifikâciju, man teica, taisot reizi gadâ- septembrî. Kâ lai to septembri sagaida? Lai tur nokïûtu, maðînâ vçl bendþa jâielej. Par tâdu naudu tepat Rîgâ arî varu strâdât par "melno." Domâju.
p.s. Iedomâjies piem.,slimnîcas rentgenologu- "íepâ" viòiem parasti nedod...
Man stâstîja par kâdu jaunu dr, kas strâdâ uzòemðanas nodaïâ. Viòa raujot 48stundas pçc kârtas, tad kâdas 8 guïot, tad atkal 24stundas... Âpâc! Vai beigâs viòa vçl atðíir, kur tam pacientam galva, kur- kâjas?! :)



Edited 1 time(s). Last edit at 07.12.2008 23:10 by kachenite.
Re: krîze jau atkal
07.12.2008 23:59
rentgenologi (radiologi) kaareiz shobriid ir vieni no labaak apmaksaatajiem speciem
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 00:33
"kaitîgs darbs"?
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 08:24
vot taa suga....... ~2 gadi atpakalj skreeju pa trepeem un piezemeejos uz peedas saana. Saapeeja nenormaali. Kaut kaa tiku liidz Ogrei. Beigaas sapratu ka paliek tikai suudiigaak, zvaniju mammai lai brauc pakalj un ved uz traumaam. Uztaisija rentgenu un pateica viss ok. Nu ja ok tad ok. Peec meenesha~ saaku normaali staigaat... tagad jau esmu pieradis, ka taa peeda ejot visu laiku krakshkj, bet liidz tam kritienam nekrakshkjeeja!

Pazinja - cieta auto avaarijaa. visaadas traumas un laapstinjas luuzums. Staigaaja ar roku tai pariktee/lakataa utm. Nonjeema peec paredzeetaa laika. Deformeejusies laapstinja. Beigaas jau privaatkliinikaa atrada vienu pareizi saaugushu vietu un vel vienu, kura saaugusi nepareizi.

Kljuudaas visi protams, bet nafig vinji ir vieni no labaak apmaksaatajiem? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 08:30
Nu citam pietiek ar Ls500, citam nç. Ârsti, acîmredzot, vçrtç sevi augstâk. (Manuprât Ls500 ienâkumi mçnesî ir biku smieklîgi).
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 11:23
...mhm...lai varçtu kolonnâ nopirkt sûîgus smaceniekus par bargu cenu...Armani uzvalciòu, kuram drçbas sastâvâ stâv rakstîts - tik un tik sintçtikas...lai varçtu maksât kredîtu par krutiem ratiem, paðiem mitinoties hruðèovkâ...lai iegâdâtotos mobilo, kuram 90 % no funkcijâm nahuj nav vajadzîgas...un netiek lietotas...lai aizbrauktu uz turciju, paðiem mepazîstot savu zemi...lai tçlotu tolerantos ( zoofiils ari ir cilvçks )...utt. utt...

...âºsti sevi vçrtç augstâk...nja...bet darît, kropïi, neko lâga nemâk un negrib ( ar daþiem izòçmumiem )...

...Noela kâ zemes sâls,kâ apspiesto mediíu tribûns...smieklîgi...:)
audz.
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 11:41
Mans radinieks, ìimenes ârsts sîkâ miestiòâ(laikam gan prakse ir arî blakus miestâ) dzîvo tâ, ka man pat sapòos nerâdâs. 3 bçrni kaut paðam.3 autiòi, visi sveþoki, mâja kruta utt. Un nav nemaz noskrçjies, cik nu es tur paviesojos vasarâs un redzu/.

Man ìimens ârsts(pilsçtâ) toties ir brînums. Pieòem katru dienu, arî sestd., svçtd., nesaktoties uz darba laiku - visus. Parasti 2 stundas pârstrâdâ vismaz. Sazvanâms jbkurâ brîdî. Labs specs, pie viòa nenormâli daudz cilvçku. Nosûtîjumus(pat viskrutâkos) un zâles dod jebkâdas, ko prasi(tas gan laikam skaitâs slikti). Bròos vienmçr - kad viòð dzîvo, ja visu laiku strâdâ.

Ja es saòemtu Ls500, man pietiktu. Es saòemu Ls300 uz rokas(bçrnudârzâ, augst.izgl. - un tur nu tieðâm nav iespçja paòemt lielâku slodzi)un jûtos labi. nezinu gan, kâ viena iztiktu, protams, bet visam pietiek.
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 14:15
madcynics - cik tad tu pats sev maksâ? 300?
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 15:31
...sev???...reizçm sanâk arî mazâk...un nepîkstu - ooooo, bïaì, sliktâ valsts...
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 15:35
...un nebraucu ar benzîna kapsçtu vai nojâtiem, bet krutiem ratiem...un nepçrku Vertu mobilos...
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 16:54
:D a gribâs?
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 17:09
...he, he...maldies...esmu pârslimojis i kruto ratu, i kruto telefonu slimîbu,i kâposta nezinkuriebâzt kaiti...un vçl veselu buntîti nabadzîbas sindroma izraisîto slimîbu...
...bumbulît manu negausîgo...:)

...he. he...un padirðoties tâlâk - man pietiek at tissot vai accurist klases pulksteni, aldo brue cenu lîmeòa kalaðiòâm, pârîti zegnas ancukiòiem, burberrys vai versaèes krakïim, çrtâm zinâmas izcelsmes dþinsâm, mazu, jauku, bet notaðíîtu maðiòu...es iraid pieticîgs kustonis...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2008 17:21 by madcynics.
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 18:50
"mazu, jauku, bet notaðíîtu maðiòu.."

golfs?
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 20:16
njihila... pulksteni ok.. Rado ir speeks utm, bet brendu dreebes.. hihi.. nez.. mani to cena nesaista :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 20:30
...mateus, padirsties ta vajag...te jau daþs labs tâ ir atlaidis, ka man arî gribas...:)
...par ratiem...nu nesaista mani golfs, nesaista...par panckiòâm...nu nav man tik stipri atsista galviòa, lai lupatas iegâdâtos rîgas smalkajâs bodçs...kurâs, pie tam, par pçdejo spiedzienu tiek pasniegti izgâjðgada modeïi...kuri pârsvarâ gadîjumu tiek iepirkti amsterdamas dokos no sistajiem konteineriem...
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 22:33
krîze jau tik tâlu ir izvçrsusies:

http://www.petitiononline.com/lugums18/petition.html

:))
Re: krîze jau atkal
08.12.2008 22:52
Hm, vçl ap pusdienlaiku gribçja pieteikt karu un padoties Lietuvai. Un ðe Tev... Jaunîbâ, atceros, mçs gribçjâm pârdoties Kanâdai par kvieðu maisu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 10?
Ziņa: