meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!

Aizsāka Anitra 

varbût kâdam ir kâdi ieteikumi, ka labot savus ieradumus - kâ no rîtiem vieglâk piecelties, vakaros labâk aizmigt! - no rîtiem modinâtâjs zvana vismaz pusstundu - stundu, kamçr piespieþu sevi izrausties no migas - citreiz (un kâ likums reizçs, kad nekâdâ gadîjumâ nedrîkstçtu aizgulçties) nedzirdu to vispâr, visa diena pus pa miegam, bet vakaros iestâjas lielais mundrums un nevaru aizmigt lîdz pat 3iem - 4iem no rîta, tad atkal pus8os jau jâceïas un tâ katru dienu! laiku pa laikam aiz sava bez maz izmisuma par to, ka nespçju aizmigt pat nomierinoðâs (it kâ dabîgâs) zâles dzeru - vai efekts diþi kâds ir - nezinu, katrâ gadîjumâ pati uzskatu ka nomierinoðâs zâles ne tuvu nav risinâjums!
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
10.12.2008 15:56
Nu es esmu puuces tips.
Ja pierod var iet guleet kaut 21.00 un celties 5.00 Saakumaa gruuti peec meenesha jau pofig. Protams pietiek 1x iziet no ritma kaa atkal tas viss shkjiet nereaals.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
10.12.2008 19:17
piekrîtu Mateusam :)
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
10.12.2008 21:04
Re: meklēju līdzīgos - nakts cilvēkus - "pūces"!
10.12.2008 22:36
Es ar' tipiska pūce...vakarā tik dzīve sākas.Biju pat domājusi pariet uz nakts darba laiku(lūdzu nepārprast):)
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
11.12.2008 22:37
...samekleet darbu, kas atbilst bioritmam... kaartiigi puuci nekaadi nepaarmaaciisi, kur nu veel pa meenesi...
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
12.12.2008 15:01
Hmm? Es arî gribçtu tos ieteikumus jo citâdi âtrâk par 5:00 miegs nenâk... Dzirdçts, ka palîdz galvas amputâcija

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
12.12.2008 17:19
kas tad te -- visi puuces sanaakushi, vai? nu nepaarmaaciis, tak jau.... ja sanaak 9os iet guleet un izdodas, tas nav puuce.
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
12.12.2008 21:09
Nu vakar aizgaaju guleet 1... pieceelos 2 ... peec tam 4... peec tam 5 un guleet vairs negaaju.. ZB :D shodien ceru ap 23 jau pampt :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
12.12.2008 21:13
Nu gan, Tev, Mateus, reþîms!
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
13.12.2008 12:45
normali.. tagad reku tikko pieceelos.. vakar tomeer 23 netiku guleet... nespeeju :D 2 aisgaaju atkal :D

Aj murgs... no taa tieshaam laikam nevar tikt valjaa :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
13.12.2008 13:45
Mateus:

Gedroiciòð Tev noteikti piedâvâtu bçrzu þagarus :))
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
13.12.2008 13:48
ir jau vinjam arii veel otra opcijs... pie ku!

kaa teica viens gudrais -- man maajaas ir 2 graamatinjas...

gedroics jau nu gan ir audzis -- peedeejaa laikaa kljuvis kompetents arii ginekologjijaa. ku! vispaar varees iet pensijaa...
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
13.12.2008 15:33
Mans miegs, cik skatos ,vissaldâkais! Gulçt eju 22:00, ceïos 7:00!
Tâ katru rîtu, tîrs automâts :D
es, piemçram, tikko piecçlos :) un arî tâ ar lielu piespieðanos - bûtu vçl labprât paèuèçjusi! gulçt arî gâju ~ 4iem, bet arî tad vçl îsti miegs nenâca - ðonakt noteikti ieðu vçl vçlâk! - vismaz brîvdienâs varu atïauties ïaut vaïu savai pûces dabai :)
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
13.12.2008 17:12
Es arî pûce- uzcelties varu viegli, bet vakarâ baisais nogurums, kas pâriet ap normâlo gulçðanas laiku.
Tâ kâ man darba laiks mainâs, tad vienkârði piecieðu agro celðanos, zinot, ka bûs arî labâkas dienas ;)
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
13.12.2008 18:01
ja maajaas ir ciirulji, tad vinju breekshana peec brokastiim likvidee jebkaadu iespeeju briivdienaas baudiit puuces dabu :(
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
13.12.2008 20:30
Ar psihoterapijas metodçm neizdodas viòus pârtaisît par pûcçm? ;)
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
13.12.2008 20:39
nea, miiljaa strawberry, jo tieshi pateicoties psihoterapijas metodeem ;) esmu iemaaciijusies, ka tas nav izdaraams un arii nav jaadara -- kaads nu cilvis ir ienaacis shitajaa pasaulee, taads arii te notusees.

vienkaarshi notiek neliela piekaapshanaas abaas frontees, un ap pusdienlaiku vinji dabuu brokastis (bet ne launaga laikaa, kaa es varbuut buutu veeleejusies). :)
Mançjie laimîgâ kârtâ samierinâjuðies ar manu dabu un ir iemâcîti mani netraucçt brîvdienu rîtos un ja arî izdomâ pirms laika pamodinât, pâr viòiem visbieþâk plûst pamatîga dusmu lavîna!
Bet fakts, ka 6dienas dienâ brokastoju ap plkst. 3iem-4iem, viòos vçljoprojâm izraisa zinçmu neizpratni un smîkòâðanu :D
Laikam nav lemts piedzîvot laikus, kad pûces tiks uzskatîti par tik par pilnîgi normâliem :(
Re: meklçju lîdzîgos - nakts cilvçkus - "pûces"!
13.12.2008 21:19
Runcenç, vakarâ ieleic brokastis ledusskapî, un pûèojies kaut lîdz vakatram :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 15?
Ziņa: