kapçc neizdodas?

Aizsāka mekletâja 

mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:01
Utopija ir mans treðais vârds :D

Protams, pilnîbâ izvçrsties par tâlâkas darboðanâs traucçkïiem Latvijâ, kuru iemesls ir arî mans raksturs, ir bezjçdzîgi un garlaicîgi.

Mans ideâlisms un utopijas radîðana ir samçrâ nevainîga un citus neskar, neliek tiem mainît dzîves vai sabiedrisko iekârtu, bet tas nav iemesls, lai mani noniecinâtu :( Bet arî pie tâ esmu pieradûsi, nezinu par pârçjo pasauli, bet ðeit izskatâs ir vçrtç cilveka spçjas mainît savus uzskatus pçc vajadzîbas un pârdot ideâluð, mainoties tirgus vçrtîbai. Ja pasaulç vairs nav vietas, kur darît savu darbu, aizmirstot par rituâliem un tradîcijâm, vai ir vçrts dzîvot?
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:05
Jaasaak ar attieksmes mainju- kameer pati sevi necieniisi, citi, diemzheel, arii necieniis... Un kaadreiz varbuut ir veerts iet mazu aplinkus celju, ja nu pa tiesho akuraat nesanaak...

Es off...
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:05
"tâlâkas darboðanâs traucçkïiem Latvijâ, kuru iemesls ir arî mans raksturs"

Nu nu... tagad labpraat uzklausiitu kuraa valstii shaadi mekleetaaji taa aiziet un atrod sev vietu ;) Piedod, bet shaura laucinja darbonjiem NEVIENAA turguu un NEVIENAA profesijaa nav naakotnes. Iesaku njemt to kas ir un nesapnjot. Fizikjis utopists... kaut kaa dumji skan... :)

Un neviens Tevi nenonicina, bet fizikjis reaalists buutu daudz labaak :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:11
Ka Alberts Ðveicars ir teicis:

Mums visiem jâbût gataviem, ka dzîve gribçs atòemt mums ticîbu labajam un patiesajam un arî sajûsmu par to. Bet mums viss tai nav jâatdod. Tas, ka ideâlus, tiem saduroties ar îstenîbu, parasti nospieþ reâli fakti, vçl nenozîmç, ka ideâliem jau paðâ sâkumâ jâkapitulç faktu priekðâ, bet nozîmç tikai to, ka mûsu ideâli nav pietiekami stipri.

Vçl skumjâk ir izteicies Enesku:

Ne jau gadu nasta liek cilvçkam novecot, bet atteikðanâs no saviem ideâliem. Gadi sagrumbo seju, atteikðanâs no ideâliem - dvçseli.

to; ...

Es jau meklçju apkârt ceïus, bet negribu atrasties tik tâlu no mçría, ka vairs dzîves nepietiks atgriezties :)
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:13
Mateusam:

Es sapratu, kurâs vietâs esmu kïûdîjusies, tikai nemâku pavçrst laiku atpakaï, vienîgi izstrâdâju plânus, lai tâs vairs neatkârtotu. :D Dzîve nav dators, restart taustiòa vai Restore system funkcijas nav :(
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:18
Daudz ko no datora tomeer dereetu iemaaciities - racionalitaati.
Ja Tu zini kur ir kljuuda tad nedaprotu nafig Tu tagad miidies vienaa punktaa, kur taapat nekas nesanaaks...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:27
Mateus, gluþi viena vietâ nemîdos, es pieteikumu nozaru loku lçnâm paplaðinu, bet nav jçgas sûtît uz vietu, par kuras tçmâm un metodçm nezinu neko, lai nebûtu bezjçdzîgi vârdu salikumi. Tomçr pagaidâm LV bijuðiem paziòâm negribu atklât cik nepatîkamâ stâvoklî esmu, un mani ðobrîd pavisam noteikti velk mainît arî dzîves vidi un valsti, tâpçc es vairâk gribu zinât par neprofesionâlo komunikâciju. Varbût pieteikumos nevajag aprobeþoties ar profesionâliem jautâjumiem. Cik daudz jâpiemin personîgâs izjûtas? Man gribas zinât vai ir cilvçki ar reâlu pieredzi no LV sasniegt savu "sapni"? Vai visi tikai lielâs sçþot pie datora LV, bet rakstot, ka strâdâ UK, saòemot astronomiskas summas un bezgalîguu cieòu?! Kas notiek ar "mûsu izcilajâm spçjâm no ziepju trauka izgatavot superraidîtâju un uztvçrçju" patiesîbâ?

Cenðos sevi nepârvçrtçt un arî nenovçrtçt, bet pagaidâm nekur netieku. Varbût vajag vairâk par gadu avi diviem? Varbût jâsûta standartpieteikumi, nevis katram gadîjumam jâsagatavo savs?
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:31
uk lielas summas? :D
kas ir lielas summas? piedod, bet taadi kaa tu aatri aplauzhas, jo dziivo sapnju pasaulee :) Tas kas te seezhot buutu astronomiska summa ieksh UK nav nekas ;)

Es zinu tikai 1 cilveeku UK kursh straadaa savaa profesijaa, dziivo Londonas centraa, naudu praktiski neskaita utm... paareejie visi pelna daudz naudas izteiksmee pret latvijas tirgu un tikai ;)

Man jau saak izskatiities ka Tu nevis meklee kur pabeigt kaut kaadas teemas utm, bet gan taas astronomiskaas summas... nu meklee taalaak ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:37
Tu mani pârprati, Mateus :D
Vienkârði, man radusies sajûta, ka tie daudzie cilvçki, kas Neta komentâros raksta par saviem sasniegumiem, tos izdomâ. Es nemeklçju algu, lielâku par minimâlo izdzîvoðanas (dzîvoklis + komunâlie, vienreiz dienâ silts çdiens (kaut tikai makaroni ar sieru), daþi apìçrba gabali reizi divos-trijos gados). Bet savâ ziòâ biju noticçjusi daudzajiem veikmes stâstiem, un biju kaut kâ pieòçmusi, ka manas vajadzîbas bûs iespçjmas apmierinât sammçrâ îsâ laikâ. Un jautâju vai citiem arî nav pamatotas aizdomas, ka netâ komentâros rakstîtais ir izdomâjums, vçlamâ sajaukðana ar faktisko.
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:40
Ja tu sauc sevi par fizikji, jau mineeju, ka nodereetu racionaalaa domaashana. Visi zin KUR dziivo tie lielie pelniitaaji un kur straadaa... cik nauvam jaabuut, lai dziivo pagraba kopmiitnee un darbu zemenju laukaa norauktu par kaut ko veiksmiigu. Es to deeveeju par regresu pilniigu visaa taa pilniibaa :)

Veiksme ir tur, kur ir ciiniitaajs. Un jo lielaaks kapitaalisms, jo izteiktaaks racionaalisms nepiecieshams - manupraat.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:48
Vienkârði pirms tam sevi pârâk nnodarbinâju ar problçmu, cik daudz ir patiesîbas citu rakstîtajâ, kamçr pati nesâku mçìinât. Dîvaini, ka starp rakstu autoriem principa nepavîd, izòemot vienu gadîjumu, bet tas tikpat labi varçtu bût ASV latvietis), latviski vârdi un uzvârdi, daudz ir krievu, tad lietuvieðu. Par igauòiem grûti teikt, jo nespçju atðíirt tipisku igauòu vârdu no somu vârdiem :(

Bet tas ir nebûtiski. Man tieðâm gribçtos saòemt konkrçtas atbildes uz jautâjumiem, nevis savu psiholoìisko (vai psihisko) raksturojumu. Esmu jau sapratusi, kur pagâtnç kïûdîjos, aptuveni, kas man jâmaina, bet nav pilnas skaidrîbas. Pçdçjos mçneðos sâku iesprûst sevis þçloðanâ un nomâktibâ, varbût virtuâli kontakti vsaz uz brîdi uzmundrinâs, lai arî saòemu 'drîzâk negatîvus triecienus...
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:52
tu sanjeemi jau LJOTI konkreetas atbildes ;)
Jociigi ka Tu taas izliecies neredzam :D
Njemot veeraa, ka pat sanjemot atbildi Tu turpini miidiities... ko lai citu dara - jaapabriinaas un jaaizsaka domas par tevi ;) Tam jau forums domaats

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 17:57
Vçlreiz jautâjumi, uz kuriem ïoti vçlçtos konkrçtu atbildi, Mateus:

1) kâda ir labâkâ neprofesionâlâ komunikâcija?
2)Varbût pieteikumos nevajag aprobeþoties ar profesionâliem jautâjumiem?
3)Cik daudz jâpiemin personîgâs izjûtas un îpaðîbas?
4)Man gribas zinât vai ir cilvçki ar reâlu pieredzi no LV sasniegt savu "sapni"?
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 19:16
1) kaa kaut ko taadu var pajautaat :D Komunikablitaati neiemaacaas, taa ir dziives pieredze. (Tika mineets jau augstaak)
2) nevienu neinteresee Tava dveesele. Darba deveejam nepiecieshams RESURS (tika mineets jau augstaak)
3) skat 2. punktu (tika mineets jau augstaak)
4) arii augstaak raxtiju, ka no visa sava plashaa pazinju loka zinu tikai vienu cilveeku, kursh aarzemees dziivo labaak nekaa dziivotu te un ir paarnjeemis pilniibaa vinju mentalitaati.

Ja nepamanijis - VISS ko tu te pa punktiem saraxtiji jau bija paarrunaats augstaak... par kaadu komunikaaciju Tu vispaar vari runaat, ja Tu NEREDZI burtiski uzraxtiitu ;)

Saac nu labaak duudinj sapnjot par to, lai Tu saaktu sekot liidzi tam ko jautaa un ko Tev atbild. Paplashinu savu pazinju loku (dziivee, ne jau forumaa), lasi graamatas un papildini vaardu kraajumu - ne jau ar fizikas terminiem, tur tad nu ari rodas pieredze un komunikaacijas speeja!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 19:47
Visas atbildes ir bezjçdzîgas, vispârçjas, kuras uz neko neatbild.

Sâksim ar to, ka cilvçks, kurð vienmçr ir izvairîjies no sabiedriskiemm pasâkumiem, neapmeklç klubus, kafejnîcas, bârus, ar bijuðiem klasesbiedriem un kursabiedriem nekâdu saikòu, jo nekad nebija nedz naudas, nedz laika, nedz patikðanas, nevar peksòi iegût milzigu pieredzi. Tas laikam par grûti saprast.

Ja uz otro jautâjumu atbilde ir - vajag aprobeþoties, tad uz treðo neatbild; ja atbilde vajag parâdît, ka esi ne tikai studçjis cilvçks ar iesâktu maìistra darbu un konkrçtâm idejâm, ko, kâ panâkt konkrçtajâ jautajumâ, bet arî cilvçks, kam ir kaut kas izòemot profeionâlo darbîbu un ar darbu nesaistîta pieredze, tai jâvelta 1-2 vai 10 teikumi.

Bet saòemtâs atbildes atgâdina idiotisku ieteikumu uz jautâjumu kâ un kâdos apstâkïos jâtrençjas maratona skrçjienam, t.i., atbilde izsklausâs ðâda: pârmaiòus pârcelt labo un kreiso kâju jebkuros apstâkïos un pçc iespçjas âtrâkâ tempâ.

Acîmredzot, ja nspçj atbildçt, tad labâk paklusçt. Tu, Mateus, esi tik pat nezinoðs kâ es tikai ar lielâku iedoîbas devu.
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 21:02
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Paklau... piedod, bet Tev tieshaam aarsteeties jaaiet :D:D:D:D:D
Girb buut par zinaatnieku un kandideet uz nez kaadu darba vietu (kaadu - Tu pat pati nezini), bet pashai nu nedaudz pakustinaat to ko deevee par smadzeneem. Tu gaidi, kad tev kaads pateiks soli pa solim ko dariit... un lai arii cik smiekliigi tas nebuutu...pat tas tev pateikts :D:D:D:D:D

,,, Tev pamaacija ko labaak ar CV dariit, es Tev pateicu, ka darba deveejam interesee resursa kvalitaate, nevis taa dzimtsraxti, bet nee... :D:D

Saproti mazuliit... ja es esmu tikai iedomiigs... nezinu kaadeelj, bet man ir darbs tieshi tai jomaa kur es veelos un ar tieshi tik jaukiem klientiem un sadarbiibas partneriem kaa es veelos... es gan zinu kaadeelj... Es neseezhu un negaidu kad man kaads mutiitee ielies. Kaa beerniibaa 15 gadu vecumaa saaku pats par sevi rukaat un ciiniities, taa arii turpinu.

Piedod par skarbo realitaati - bet Tev pienaacis laiks saakt dziivot nevis sapnjot trulaa utopiskaa existencee. Pagaidaam Tu tikai gaidi kad kaads Tev iedos instrukciju dziivei, liidziigi kaa Tavam mobilajam telefonam.

Kaa jau ieprieksh teicu... gaidi vien taalaak.

P.S.
paarlasi ,,, peedeejo Tev veltito postu. Tur ir liels viedums ielikts, protams Tu paluugsi instrukciju, bet varbuut ar gadiem Tev kaut kas pieleks ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
31.12.2008 21:16
Es arî no 15 gadu vecuma strâdâju, izòemot maìistratûras laikâ strâdâju projektâ par dilpomdarba tçmu. Studiju laikâ strâdâju par privâtskolotâju un par taksometru dispeèeru naktîs katru 3 vai 4 nakti, atkarîbâ no grafika. Ja es pajautâju kaut ko par to, kas man liekas ðaubîgs savos lîdz ðinçjos '" ne"panâkumos, tad tas tomçr ir labâk nekâ tçlot viszini savâ nodabâ.

Ne velti saka, ka

Muïíis ir nevis tas, kurð jautâ, bet tas kas nejautâ. (ceru, ka dou spçj saprast).

Ja kaut kas neizdodas, tad vienmçr ir iemesls kâpçc, ja pats nespçj ieraudzît, tad prasi kâdam citam. Vai tad es lûdzu, man uzrakstît priekðâ visu pieteikumu? vai tad es pieprasu atsûtît ðablonus pieteikumiem? Teoretiski maðînu var vadît ikviens, kam kâjas lîdz pedâïiem sniedzas, bet tomçr pastâv kursi. Netaisos gan kâ Zalâns doties uz "Lîderu" skolu vai kas viòam tur bija.

Es intereses pçc iemetu acis citos tematos, Tu kâ râdâs visur visiem dod vispârçjos padomus, ðabloniskus un nelietderîgus.

Paldies par Tavâm pûlçm spaidît klaviatûru, bet nu jau man pietiks no Tevis saòemt atbildes.

Izejas vienmçr ir vismaz divas, es turpinâðu mainîties kâ jûtu kâ sev piemçrotu veidu.
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 12:05
...pizdec!!!...citu apzîmçjumu ðai sarakstei neatradu...mateus, nepûlies kko paskaidrot meklçtajai...ðo domâðanas veidu pazîstu...bezceris...
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 12:50
miiljaa mekleetaaja...

Tu tak nestaasti par darba mekleeshanu, bet par savaam lielajaam probleemaam ar sevi un dziivi. nu, labi... dazhi taas sauc par psihologjiskaam vai kaadaam tur... da vienalga. tagad taas ir materializeejushaas faktaa, ka nevari atrast darbu...

peec laika materializeesies citaadi...

27 gadi un neko negribi, tikai par tehnikji... Tev par profesori peedeejais laiks bij saakt gribeet... jau nokaveets buutiibaa...

ja nav augstu meerkju, tad tiinis darbu rimchikaa par prechu kraameetaaju ar nevar dabuut.

pazinju nav, nekas nav... neko nevajag... nu, piedod...

es jau neko... es taads mazinjsh... tas tak sejaa cilveekam ir ierakstiits, velns araaraa!!!

ja Tu aizbrauc uz darba interviju ar pekiiniesha gjimiiiti, tur neviens neizpluudiis sajuusmaa, jo taadu, kas neko un nevienu negrib, neviens cits ar negrib... cilveeki darbaa pavada ljoti daudz stundu... vinji negrib tur cilveekus -- kaktaa tupeetaajus un iignjas... kjermenja valoda straadaa smagaak par jebkuraam valodu prasmeem. maaki kauch 20...

velti, pilniigi netaisni sabrauci Mateum... ja to, ko vinjsh uzrakstiija, mazliet sakaartotu un literaari apstraadaatu, iznaaktu maza padomu graamatinja, kaa saakt mainiit skatu uz sevi un dziivi...

iznaaca nelaipni, bet, nu, sorre...

saac iepirkt graamatinjas, kaa mainiit sevi... tad arii veidosies citas lietas dziivee... ja Tu nemainiisies pati, tad ar Tevi driiz buus kirdik...

neviens Tev konkreetus padomus iedot nevar. tas, ko Tu prasi un sagaidi no citiem, vnk nav izdaraams. Tu jau neprasi, kaa kuuku cept, bet kaa dziivot...
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 14:33
"Kâda ir labâkâ profesionâlâ komunikâcija?" - Tu laikam gribçji pâris formulas, ko teikt, kad sarunâjies ar cilvçkiem? Saskarsme nav ne algebra, ne fizika, kur var ar vienu konkrçtu paòçmienu atrisinât vienu konkrçtu jautâjumu. Cik cilvçku, tik variantu komunikâcijai! Ja Tev nav pieredzes veidot attiecîbas, bûs vien jâdodas pieredzei pakaï! Varbût apvainosies (Tu mums gandrîz FIZIKAS maìistrs esi!), bet ieteiktu kâdu laiku pastrâdât klientu apkalpoðanâ. Pçc pusgada komunicçðanas ar klientiem bûs aptuveni skaidrs labâkais komunikâcijas veids tieði priekð Tevis. :) Makaroniem ar sieru arî nopelnîsi un varbût vairâk. Varbût nokritîs tâs brilles, caur kurâm Tu tikai fiziku redzi un pârçjo pasauli ne. Ja Tu redzçtu, ka ir arî citas lietas pasaulç, tad tagad negrasîtos darît dzîvei galu.
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 15:06
Citi cilvji mainot savus ideâlus, Tu gan ne!
Pasaule ir liela un plaða, un Taviem ideâliem pielâgoties negrasâs. Tev bûs jâpielâgojas pasaulei un realitâtei, pretçjâ gadîjumâ paliksi gribot un nedabûjot.
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 17:24
Es tieðâm noþçloju, ka pajautâju, jo te pat citi (konkrçti, kachenite) izlasît nemâk, ka rakstîju NEprofesionâlâ komunikâcija.

Jûs, parastâ ðî saita garlaikotâ kliíe, iepazîstat cilvçkus tikai virtuâlajâ vidç. Es saprotu, ka es esmu mâjâs sçdçtâja, ierâvusies savâ èaulç, bet ko tad Jûs supriemîïotie un izcilie saskarsmç ar cilvçkiem, lielâko daïu sava laika vakaros un brîvdienâs, pat Vecgada vakarâ, pavadât rakstot komentârus, kas ir tik pat vispârîgi kâ Zeme gravitâcija?

Man ikdienâ tâda publika liekas tik garlaicîga, ka neredzu jâgas tçrçt savu laiku pavadot vienâa telpâ. Un, bez ðaubâm, arî Jums es liktos garlaicîga. Ja kachenite savus ideâlus ir par lçtu naudu pârdevusi, tie nebija ideâli. Varbût Jums vajadzçtu palasît arî ko citu, izòemot Interneta komentârus, piemçram, vçstures grâmatas, bijuðo politisko ieslodzîto atmiòas, ja neviena pazîstama nav, varbût pat atklâsiet, ka citi savus ideâlus nemaina tikko ir izmaiòas pasaules kârtîbâ.

Un atbildes uz saviem jautâjumiem jau esmu saòçmusi.

Ceru, ka nekad man savâ dzîvç nenâksies saskarties ar Jums lîdzîgiem - paðamierinâtiem, iedomîgiem un sekliem (nerunâju par Jûsu profesiônâlajiem sniegumiem darbâ). Pirms nosodît mani un cilvçkus, kas dzîves jçgu neredz tusiòos, paskatieties uz sevi! Un atcerieties, ka zinâtnç, ne visi ir Pastçri, bet arî ir Kohi (ceru, ka vismaz ar medicînu saistîto zinâtnieku biogrâfijas zinât).
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 17:57
ej klosterii tad..

Kohs :D

Napoleons neesi?
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 18:13
Runcene, pirms izteikt salîdzinajumus, padomâ vai neatklâj savu muïíîbu. Tev ka izcilai saskarsmes speciâlistei to lieliski izdodas nodemnstrçt :D
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 18:28
gribas tomeer veel pamelst ar garlaikoto klikji un sekliem ljautinjiem?

un veel taadiem, kas atklaaj savu muljkjiibu?



Edited 1 time(s). Last edit at 02.01.2009 18:29 by Runcene.
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 18:39
...jezzzzus....meklçtâja, Tu iesvel mani ekstâzç...:)
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 18:40
:D :D
sasmîdinâja mani CÇLÂ ZINÂTNIECE. :) Zinâtne aizstâj reliìiju. Tik svçtbilçs Einðteins un Bors attçloti. :)
Vienâ teikumâ viòa apgalvo, ka mçs esot neveiksmîgi virtuâlie sçdçtâji, citâ apgalvo, ka mçs esot tusiòu mîïotâji. :) 2pilnîgi pretçji apgalvojumi vienâ postâ! Vçsturi mçs nezinot, slavenîbu biogrâfijas nelasot! Ak, vai, vai, kâdi mçs truli cilvçciòi! :) Sasagribçjusi, lai viòai "satiksmes noteikumus" NEprofesionâlai saskarsmei izsniedz! It kâ tâdi bûtu izdomâti? Tev, prâtâ neienâk, ka bût par veiksmîgu zinâtnieku, tas neizslçdz brîvâ laika pavadîðanu ar draugiem? Lai pârdotu savus zinâtnes atklâjumus un publicçtos, bûs vien jâpainteresçjas par "trulajiem" cilvçkiem, savâdâk Tu nedzirdi viòus, viòi nedzirdçs Tevi.
Nesaprotu, kâpçc jâapvainojas, ja citi dod padomus, ja Tu pajautâji?
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 18:49
Es izklaidçjos, tracinot Jûs. Tas nemaisîs man to tâ izjust, pat, ja tagad apgalvosiet, ka man tas neizdodas :D

Cik pçc Jûsu komentâriem noprotams, tad Jûs uzskatât, ka esmu nobijusies pelçka pele, kas spçj vien slepeni nobirdinât asaru par pasaules "netaisnîbu", tikai Jûs nevarat iedomâties noslçgtîbas daþâdos iemeslus. Nezinu gan, kuram te vajadzçtu pârskatît savu attieksmi un iespçjams, ka derçtu paðam sev atklât, kâdi ir iemesli, cçloòi, kâdas ir iespçjamâs sekas uzvedîbai, attieksme, mçríiem, ideâliem (to gan esat jau izpârdevuði), vai to ir jâmaina vai nav, izlemt, vai mainot noteiktâ veidâ kâdu no savas bûtibas, nepazaudçjiet to, kas Jums liek mîlçt un cienît sevi. Jo beigu beigâs visi mçs paliksim vieni.
mekletâja
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 18:56
Jûs jau apgalvojât, ka esat bariòa cilvçki, es tikai paintersçjos, ja jau tâ ir taisnîba, ko sçzat pie Interneta. Es pajautâju, lai saòemtu atbildes, nevis norâdîjumus, ka mana dzîve ir nepareiza un man jâdzîvo ta, kâ Jûs. Ja man nav lemts strâdât zinâtnç, tad uzskatu, ka bezjçdzîga dzîve ir jâizbeidz. Es pietiekami labi zinu mûsdienas ritmu, lai uztrauktos par nepietiekamu manu mçría virzîbas âtrumu.

Un vçl, kachenit, vajag mâcçt uztvert ironiju!

Jâ, esmu aizvainota, ka ieteikumu vietâ Jûs, gk, Mateus bârsta frâzes, kuras der tikai papîra smçrçðanai. Ja nav ko teikt, drîkst arî paklusçt. :D
Re: kapçc neizdodas?
02.01.2009 19:01
Ja tie citi, kas Tevi pazîst "dzîvajâ", vairâkums uztver Tevi kâ dîvainîti, tad jau bûs vien viòiem taisnîba. Pati kaut ko tâdu dari, ka tâ domâ. Nevajag tâdçï uzskatît citus par truliem ïautiòiem, ja viòi par Einðteinu, Kohu vai G.Astru neko nezin! Pasaulç ir miljons citu jauku lietu, par ko vçl interesçties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 6?
Ziņa: